Kategorie

Produkty od producenta ATLAS

ATLAS to wiodący producent chemii budowlanej, artykułów izolacyjnych w Polsce.

ATLAS w swojej ofercie posiada wiele produktów z obszaru budowlanego. Począwszy od klejów, silikonów, farb przez gładzie, gipsy, zaprawy kończąc na artykułach ociepleniowych, dodatkach do betonu, oraz impregnatach.


Atlas - najsilniejsza marka budowlana na rynku!


Na polskim rynku chemii budowlanej marka Atlas otrzymuje wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień. Przykładowo za wysoką jakość swoich produktów właściciel  polskiej marki Atlas otrzymał tytuł „Budowlanej Marki Roku”. 


Wyróżnienie to dotyczy, między innymi takiego asortymentu, jak: zaprawa klejowa Atlas do styropianu, czy klej Atlas do produktów ceramicznych. Nagroda ta jest tym bardziej cenna, bo przyznają ją bezpośrednio wykonawcy, którzy w swojej pracy korzystają z różnych marek. W sklepach budowlanych Centrobud znajdziecie Państwo komplet produktów omawianej marki, a w tym - klej Atlas Plus. Cena i jakość tego produktu określana jest bardzo pozytywnie. Zobacz te i inne materiały budowlane!Grupa Atlas - kleje, które zasługują na wyróżnienie.Posługując się hasłem internetowym - Atlas kleje czy Atlas firma zostaniemy zapoznani z produktami chemii budowlanej z najwyższej półki. Bardzo wielu klientów Grupy Centronud sięga po produkty polskiej marki. Firma ma szeroki zakres międzynarodowy i jest ceniona głównie za jakość swoich produktów.


Atlas - najsilniejsza marka budowlana na rynku, centrobud, klej


Atlas produkty dla budowlanych inwestycji.W Grupie Centrobud znajdziecie Państwo szeroki Atlas produktów również z branży chemii budowlanej. Asortyment, który wprowadzamy do sprzedaży posiada aprobaty techniczne, atesty higieniczne i certyfikaty. Zapraszamy do naszych hurtowni stacjonarnych oraz na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z bazą produktów. 


Atlas produkty są często powtarzanym i wyszukiwanym w internetowych wyszukiwarkach hasłem. Mamy dla Państwa w stałej sprzedaży między innymi: kleje, fugi, hydroizolacje, grunty, gładzie i gipsy. 


Musimy podkreślić, że Grupa Atlas posiada międzynarodowy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.


Dlatego ta polska marka zasługuje na szczególną uwagę. W celu zapytań związanych z wyżej wymienionymi produktami chemii budowlanej prosimy Państwa o kontakt mailowy, czy telefoniczny z pracownikami Centrobudu. Chcąc skontaktować się bezpośrednio z producentem warto natomiast znaleźć na stronie Atlas kontakt lub adres siedziby. 


W imieniu marki, której prowadzimy sprzedaż produktów zachęcamy Państwa do skorzystania z programu pt. Atlas fachowiec. Na stronie www.atlas.pl/fachowiec/ do państwa dyspozycji są filmy instruktażowe wykonywania prac, przy zastosowaniu produktów firmy Atlas. Znajdziecie tam również program wspierający fachowców oraz inne przydatne informacje związane z prawidłowym stosowaniem produktów Atlas. 


...mniej szczegółów

więcej