Kategorie

Nożyce do blachy i rozdzieraki

Nożyce do cięcia blachy prostej, falistej, trapezowej czy blachodachówki. Sprawdź jakie nożyce elektryczne do blachy ma w swojej ofercie Centrobud i wybierz ...

Nożyce do cięcia blachy prostej, falistej, trapezowej czy blachodachówki. Sprawdź jakie nożyce elektryczne do blachy ma w swojej ofercie Centrobud i wybierz najlepsze dla siebie!

Nożyce do blachy - przydatne do cięcia blachy o grubości od 1,0 do 2,5 mm.

Nożyce do blachy sprawdzają się przy cięciu blach z różnych materiałów o niewielkiej grubości. To jakiej grubości przetną blachę, w dużej mierze zależy od tego, z jakiego materiału jest ona wykonana. Np. mosiężną blachę uda Wam się przeciąż jedynie do grubości 1 mm, ale już blachę aluminiową nawet do grubości 2,5 mm.

Nożyce do drutu przetną również blachę oraz stal.

Nożyce do drutu mogą Wam również służyć do cięcia blachy czy stali. Wybierajcie takie, które ostrza mają z hartowanej stali. Mniej będą się tępić podczas prac. Większość nożyc do drutu wykonana jest ze stali, a ich uchwyty zabezpieczone są gumowymi osłonami. Gumowe uchwyty chronią przed odciskami.

nożyce do drutu

Nożyce elektryczne do blachy - precyzyjne cięcie różnego rodzaju blach.

Nożyce elektryczne do blachy sprawdzą się przy cięciu nie tylko różnych ich rodzajów, ale również różnej grubości. Używając nożyc elektrycznych przetniecie również blachy o różnych grubościach. Dają one dużo większe możliwości niż zwykłe nożyce ręczne. Elektryczne nożyce do blachy sprawdzą się więc przy blachach prostych, falistych, trapezowych, a nawet blachodachówkach. Większość z tych urządzeń posiada silniki o mocy nawet 500W, co przekłada się na ok 2000 skoków/min. Łatwo i szybko przetniecie więc nawet grubszą blachę (do 2,5 mm). Nożyce do blachy elektryczne możecie wykorzystywać do cięcia w różnych liniach. Możecie nimi ciąć po łuku, w linii prostej czy nawet do cięcia według wyznaczonego wzoru.

Nożyce do cięcia blachy - różne rodzaje.

Nożyce do cięcia blachy dzielą się na różne rodzaje. W naszej ofercie znajdziecie najprostsze nożyce, ale również tzw. żmijki (do wąskich cięć), łukowe czy nożyce do otworów. Sprawdźcie jakie będą Wam najbardziej przydatne i kupcie właśnie te.

Nożyce do metalu jako nakładka do wiertarki.

Nożyce do metalu nie muszą być kupowane jako osobne narzędzie. Prostym rozwiązaniem jest również dokupienie do wiertarki nakładki, która będzie służyć za nożyce. Taką nakładkę możecie nałożyć na praktycznie każdą wiertarkę. Sprawdzi się ona zarówno przy amatorskich, domowych pracach, jak również w profesjonalnych zakładach.

nożyce elektryczne do blachy

Nożyce krążkowe - przeznaczone są do cięcia całych arkuszy.

Nożyce krążkowe wykorzystuje się do cięcia całych arkuszy blach. Możecie nimi przecinać blachy w linii prostej lub po łuku. Niestety nie uda się Wam wycinanie nimi skomplikowanych wzorów.

Nożyce do prętów - różne wielkości.

Nożyce do prętów możecie kupić w różnych wielkościach. Od najmniejszych, które mają 300 mm, do tych największych, których długość ma nawet 900 mm. W zależności od ich wielkości zmienia się również ostrze i jego kąt odcięcia. Przeważnie wynosi on 30 stopni.

Zobacz też inne: Elektronarzędzia

Więcej Mniej
Mamy 3 produktów
Dostępność
Producent