Kategorie

Płyty Termoizolacyjne PIR

W nowoczesnym budownictwie na szeroką skalę są wykorzystywane płyty termoizolacyjne PIR. Odznaczają się znacznie lepszymi parametrami niż styropian czy weł...

W nowoczesnym budownictwie na szeroką skalę są wykorzystywane płyty termoizolacyjne PIR. Odznaczają się znacznie lepszymi parametrami niż styropian czy wełna mineralna, dlatego zyskują na popularności i są doceniane przez inwestorów. To cież inwestorzy szukają kompleksowych, profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.

Płyty termoizolacyjne - bezkonkurencyjne rozwiązanie, które podwyższy energooszczędność Twojego domu!

Płyty termoizolacyjne odznaczają się wysoką odpornością na wilgoć, a także dużą trwałością.Jakie zalety mają płyty termoizolacyjne do wewnątrz? Przede wszystkim dopasowują się do elementów, przy których są stosowane. To wszystko dzięki piance, która znajduje się w ich składzie. Posiada ona bardzo dobre parametry techniczne.

Bardzo powszechnie wykorzystywane są obecnie zarówno płyty termoizolacyjne na dach, jak i płyty termoizolacyjne podłogowe. Co ciekawe, dawniej materiał budowlany, z którego dziś wykonywane są te płyty, był wykorzystywany do celów militarnych. Dziś znacząco zmieniły swoje zastosowanie płyty termoizolacyjne cena ich również jest bardziej dostępna.

Płyty termoizolacyjne PIR - ocieplenie dachów, poddaszy, ścian i wielu innych powierzchni.

Gdzie i w jaki sposób można zastosować płyty termoizolacyjne pir?

  • Do ocieplenia ścian zewnętrznych, dachów i tarasów, a także podłóg znajdujących się na gruncie.
  • Przy budynkach, które wymagają docieplenia, ze względu na słabe parametry termoizolacyjne.
  • Do ocieplania starych kamienic oraz budynków termoizolacyjnych.
Więcej Mniej
Mamy 3 produktów
Dostępność
Producent