Kategorie

Odkurzacze budowlane

Potrzebujesz wytrzymałego odkurzacza budowlanego o dużej mocy? Sprawdź ofertę odkurzaczy budowlanych CENTROBUD i wybierz odpowiednie narzędzie na Twoją budow...

Potrzebujesz wytrzymałego odkurzacza budowlanego o dużej mocy? Sprawdź ofertę odkurzaczy budowlanych CENTROBUD i wybierz odpowiednie narzędzie na Twoją budowę!

Odkurzacz budowlany sprawdzi się przy sprzątaniu w trakcie budowy, remontu, ale również już po zakończeniu prac.

Odkurzacz budowlany czy warsztatowy okazuje się niezbędny, w trakcie prac budowlanych, remontowych jak i podczas porządków warsztatowych. Odkurzacze tego typu posiadają znacznie większą moc, a co za tym idzie większą siłę ssącą od domowych. Są także większe i posiadają duże pojemniki na wszelkiego typu nieczystości, począwszy od drobnego gruzu, pyłu gipsowego czy mokrych plam. Do dyspozycji Państwa mamy  odkurzacz budowlany bezworkowy lub odkurzacz budowlano-warsztatowy z workami. 

odkurzacz budowlany

Większość oferowanych obecnie odkurzaczy budowlanych ma moc od 1100W do 1600W. Praktycznie klienci uważają, że im większa moc tym lepsza będzie siła ssania i taki odkurzacz będzie bardziej przydatny. Praktyczną funkcją okaże się opóźniony moment wyłączenia, kiedy unieruchamiamy urządzenie. 

Odkurzacz budowlany chwilę jeszcze pracuje, aby wessać resztki nieczystości, które jeszcze pozostają wewnątrz węża. Jest to bardzo wytrzymałe i przydatne urządzenie, którego nie powinno zabraknąć na budowie czy w Państwa warsztacie.

Odkurzacze budowlane posiadają różną moc - wybierzcie taki, który będzie najbardziej pasował do prac, które wykonujecie. 

odkurzacz budowlany karcher

Odkurzacze budowlane jak już wspomnieliśmy posiadają bardzo wysoką moc ssania. Unia Europejska wprowadza przepisy aby tą moc ograniczyć do 900W. Są to względy ograniczające zużycie energii, a co za tym idzie poprawę ochrony środowiska. Aktualnie jeszcze są dostępne odkurzacze o mocy dochodzącej do 1400W, jednak należy się liczyć, że klienci je szybko wykupią. Zapraszamy do zakupu naszego sprzętu w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych CENTROBUDU.

Odkurzacz do pyłu budowlanego - ich silniki są doskonale zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju pyłem.

Musimy ocenić, czy odkurzacz do pyłu budowlanego sprosta naszym wymaganiom czy oczekiwaniom. Pamiętaj również, że im większe filtry, tym praca takim urządzeniem będzie trwała dłużej bez konieczności przerw na czyszczenie. Odkurzacz musi być również wygodny podczas jego przesuwania jak i przenoszenia. 

Nasze odkurzacze budowlane spełniają doskonale również ten element. Musisz również dokonać oceny, czy długość kabla zasilającego oraz węża ssącego jest wystarczająca dla Twoich potrzeb. 

odkurzacze do pyłu budowlanego

Markowi i od dawna sprawdzeni producenci takiego sprzętu, zadbali o najdrobniejsze szczegóły, mające wpływ na trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność odkurzaczy budowlanych. Również ich silniki są doskonale zabezpieczone przed dostaniem się do nich wszelkiego rodzaju pyłów czy wody. 

Odkurzacz budowlany karcher - najczęściej wybierany odkurzacz w branży budowlanej.

Doskonała reklama oraz trwałość i niezawodność użytkowania spowodowała, że odkurzacz budowlany karcher jest poszukiwanym i chętnie kupowanym urządzeniem w branży budowlano - warsztatowej. To odkurzacz do sprzątania na sucho jak i na mokro. Niezastąpiony do sprzątania zarówno pomieszczeń po remoncie, piwnic czy warsztatów przemysłowych. Dobry odkurzacz powinien posiadać specjalny schowek na zestaw końcówek do węża, czyli tak zwanych ssawek.  

W naszym sklepie znajdziecie odkurzacz budowlany Bosch, Makita oraz inne marki. 

Odkurzacz budowlany Bosch, Makita, to także “elita” sprzętu do szybkiego i dokładnego sprzątania. Między innymi proponujemy Państwu Makita odkurzacz 1100W 25L - uniwersalny odkurzacz do pracy na mokro i sucho. Idealny do zastosowania przez firmy  sprzątające. Odkurzacz posiada funkcję dmuchawy, automatycznego włączania i wyłączania po uruchomieniu podłączonego elektronarzędzia. Waga odkurzacza to 8,0 kilograma.  

odkurzacze budowlane

Odkurzacz budowlany castorama, olx, allegro - te same produkty w atrakcyjnych cenach znajdziecie na naszej stronie internetowej lub w sklepie stacjonarnym!

Odkurzacz budowlany castorama, olx, allegro czy CENTROBUD - to Państwo decydujecie, gdzie dokonać zakupu. jednak wybierając nasz sklepie internetowym, możecie liczyć na telefoniczną jak również mailową pomoc naszych specjalistów. Doradzą jak prawidłowo dobrać urządzenie czy elektronarzędzie do Państwa potrzeb. Również gwarantujemy - bezpieczne zakupy, oryginalny i sprawny sprzęt oraz szybką dostawę.  

Więcej Mniej
Mamy 12 produktów
Dostępność
Producent