Kategorie

Odzież robocza

Odzież robocza to podstawowe wyposażenie, które musicie zapewnić pracownikowi. Sprawdźcie jaką odzież roboczą ma w swojej ofercie CENTROBUD i wybierzcie ubra...

Odzież robocza to podstawowe wyposażenie, które musicie zapewnić pracownikowi. Sprawdźcie jaką odzież roboczą ma w swojej ofercie CENTROBUD i wybierzcie ubrania dla swoich pracowników!

Wymagana przede wszystkim w branży budowlanej odzież robocza musi być wykonana z odpornych materiałów.

Grupa CENTROBUD ma do zaproponowania Państwu duży wybór odzieży roboczej, w między innymi: rękawiczki powlekane lateksem, oblewane PVC, rękawice ze skóry bydlęcej, i koziej, bezrękawniki ocieplane, kombinezony ochronne, kurtki i spodnie ostrzegawcze w kolorze żółtym, koszulki bawełniane, bluzy polarowe, bluzy robocze, kurtki ocieplane czy czapeczki. Nasza odzież robocza uszyta została z materiałów bezpiecznych w użytkowaniu i bezpiecznych dla zdrowia pracownika. Zapraszamy do e-sklepu CENTROBUDU oraz do stacjonarnych oddziałów w celu zapoznania się z szerokim asortymentem odzieży roboczej.

Odzież robocza bhp - jaką odzież powinieneś zapewnić dla swoich pracowników?

Odzież robocza bhp należy do dużego obszaru produktów mający wpływ na szeroko rozumiane bezpieczeństwo warunków pracy. Do takiego asortymentu należy również: gaśnica proszkowa, zatyczki do uszu, kask ochronny, nakolanniki, gogle przeciwodpryskowe, okulary ochronne, ochronniki słuchu, przyłbica spawalnicza i wiele innych. Cały wymieniony asortyment możecie Państwo, w atrakcyjnych cenach zakupić w CENTROBUDZIE. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi produktami. Zapraszamy również do skorzystania z naszej infolinii: 786 108 708

Odzież robocza damska, odblaskowa dla kobiet pracujących w zieleni miejskiej. 

Dostępna jest w sprzedaży odzież robocza damska, zapewniająca utrzymanie optymalnej temperatury ciała w różnych warunkach, co daje gwarancję stałego komfortu. Paniom pracującym w niebezpiecznych warunkach, proponujemy dobrej jakości kurtki i spodnie ostrzegawcze. 

Jest to tzw. odzież robocza odblaskowa, która doskonale sprawdzi się podczas prac wykonywanych w czasie i miejscu o gorszej widoczności. Nasze produkty odzieżowe wykonane są z wytrzymałych na rozdarcia materiałów. W zależności od panujących warunków pogodowych, proponujemy wzory wodoodporne oraz ocieplane. 

Ubrania robocze znajdziesz w naszych sklepach stacjonarnych, ale również na naszej stronie internetowej. 

Mamy do zaproponowania Państwu ubrania robocze składające się ze spodni, kurtek czy polarów. Dostępne są zarówno w naszych sklepach stacjonarnych jak i w naszym sklepie internetowym. Ubrania robocze sklep internetowy - to często używano hasło, które jest pomocne przy wyszukiwaniu tego typu asortymentu. Taka odzież jest coraz chętniej kupowanym w e-sklepie CENTROBUD asortymentem. Przykładamy dużą uwagę do jej jakości i wygody podczas użytkowania. 

Ubrania robocze odblaskowe - dla wszystkich tych, którzy pracują po zmroku.

Ubrania robocze odblaskowe wykorzystywane są podczas wykonywania różnych prac w czasie gorszej widoczności oraz po zmroku. Dotyczy to między innymi pracowników drogowych, leśnych, budowlanych czy rolników. Najczęściej wyraźne i z daleka widoczne materiały i elementy odblaskowe znajdują się na kurtkach, spodniach, czapeczkach i na butach. W okresie ograniczonej widoczności pracownik musi być wyraźnie widoczny z dalszej odległości. Ma to ogromne znaczenie dla jego bezpieczeństwa. 

Ubrania robocze zimowe - warto zainwestować w trwały i ocieplany materiał. 

Ubrania robocze zimowe - ta kategoria odzieży została przygotowana dla ochrony przed rozmaitymi czynnikami atmosferycznymi, zwłaszcza zimnem. Ubranie robocze ocieplane sprawdzi się również w przejściowych porach roku. Najlepszy asortyment zaczyna się od bielizny termoaktywnej, która doskonale nadmiar ciepła i wilgoci odprowadza na zewnątrz materiału. W tej kategorii odzieży najlepiej sprawdzają się ocieplane koszule, polary, kurtki, spodnie czy bezrękawniki. Z naszej oferty proponujemy powyższą i inną odzież zimową, przejściową oraz letnią. 

Sklep z odzieżą roboczą CENTROBUD oferuje duży wybór kurtek, rękawic, spodni, koszulek itp. 

Jesteśmy od wielu lat świetnie funkcjonującą firmą, specjalizującą się w dziedzinie zaopatrzenia rynku budowlanego w najważniejsze produkty. W tym zakresie posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy również konkurencyjni cenowo. Także prowadzimy dział z akcesoriami BHP, w tym sklep z odzieżą roboczą, głównie z przeznaczeniem na szeroko rozumiany rynek budowlany. W tym temacie, przygotowaliśmy dla Państwa szereg propozycji. Zapraszamy do naszego e-sklepu oraz sklepów stacjonarnych.   

Nasz sklep z ubraniami roboczymi zapewnia szybką dostawę w całej Polsce.

Zapewniamy, że nasz sklep z ubraniami roboczymi - CENTROBUD znakomicie wywiązuje się z zawieranych transakcji handlowych. Prowadzone w naszym e-sklepie zakupy zawsze są bezpieczne i nasi klienci najczęściej zadowoleni są z naszego asortymentu jak i cen. Dostawy szybko realizujemy i dostarczamy każdy produkt na wskazane przez klientów miejsce. Najważniejsze jest dla nas, aby obsługa klientów była kompleksowa oraz profesjonalna.

Hurtownia odzieży roboczej - skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz większej ilości odzieży.

Dobra hurtownia odzieży roboczej gwarantuje kompletny asortyment zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Hurtownia taka najczęściej oferuje profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego asortymentu z zakresu BHP. Nasz sklep BHP prowadzi sprzedaż odpowiedniej do każdej pogody i warunków pracy odzieży roboczej, która spełnia wszystkie wymagane normy.

Zobacz też: Artykuły BHPButy robocze

Więcej Mniej
Mamy 288 produktów
Dostępność
Producent