Kategorie

Betoniarki Altrad

Betoniarki to urządzenia niezastąpione na niemal każdej budowie. Służą do szybkiego i dokładnego mieszania różnorodnych składników. Dzięki nim w krótkim czas...

Betoniarki to urządzenia niezastąpione na niemal każdej budowie. Służą do szybkiego i dokładnego mieszania różnorodnych składników. Dzięki nim w krótkim czasie może powstać dobrze wymieszana zaprawa – bez potrzeby kontrolowania pracy betoniarki czy też wykorzystaniu do tego ludzkich rąk. Potrzebujesz tego typu urządzenia? Wybierz jedną z wielu dostępnych modeli w sklepie CENTROBUD.

Jak działa betoniarka?

Betoniarka to automatyczne urządzenie, które nie wymaga poświęcania mu sporej ilości czasu. Służy do mieszania różnego rodzaju składników, takich jak żwir, piasek, woda oraz cement. Dzięki temu powstaje jednorodna masa tzw. mieszanka betonowa. Proces ten nie wymaga od nas stałej kontroli, a jedynie sprawdzania raz na jakiś czas stanu wyrobienia mieszanki. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dołożyć potrzebnych komponentów do środka betoniarki, a stały ruch obrotowy zapewni, że powstały beton nie zaschnie w maszynie i będzie cały czas gotowy do użycia.

Betoniarka Altrad dostępna w sklepie CENTROBUD

Potrzebujesz dobrego sprzętu? Postaw na markę Altrad. Betoniarki tego producenta charakteryzują się solidnym wykonaniem, dużą wytrzymałością, pracą nawet przy sporym obciążeniu oraz różnymi pojemnościami.

W sklepie CENTROBUD betoniarka Altrad dostępna jest w wielu rozmiarach – posiadamy w ofercie zarówno modele mobilne, które łatwo przetransportować, jak i większe oraz masywniejsze urządzenia. Betoniarka Altrad polecana jest każdemu, kto potrzebuje takiego rodzaju sprzętu. Sprawdza się ona w trakcie budów prywatnych, np. domków jednorodzinnych, a także przy większych inwestycjach deweloperów.

Przy zakupie betoniarki należy nie tylko zwracać uwagę na jej pojemność oraz wielkość urządzenia, lecz także na moc silnika, napięcie oraz rodzaj zasilania. Sprawdź dostępne modele w CENTROBUD i wybierz idealny sprzęt dla siebie. Pamiętaj, że wszystkie betoniarki Altrad dostępne w naszej ofercie są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu możesz używać ich przez wiele lat, bez obaw o ich stan techniczny.

Dlaczego warto kupić betoniarkę?

Betoniarka to urządzenie niezwykle przydatne, które w znaczącym stopniu ułatwia pracę. Przydaje się zarówno na różnego rodzaju budowach, jak i w przydomowym zaciszu. Pozwala w pełni zająć się innymi zadaniami, a w międzyczasie odpowiednia mieszanka będzie wyrabiana. Urządzenie to działa samodzielnie i jedyne co trzeba zrobić, to wsypać do niej odpowiednią mieszankę kruszyw. Taka betoniarka pozwala nie tylko oszczędzić czas, lecz także siły pracowników oddelegowanych do wyrabiania betonu. Eliminuje to potrzebę ręcznego wyrabiania zapraw, czy też obsługi ciężkich mieszadeł przez człowieka.

Dzięki betoniarce wszelkiego rodzaju mieszanki betonowe są przygotowywane szybciej i lepiej. Wszystkie składniki w bębnie urządzenia mieszane są bardzo dokładnie i rozprowadzane tak, aby nie zostały żadne grudki czy też niepołączone ze sobą składniki. Taka mieszanina ma lepsze parametry techniczne niż ta wykonana ręcznie, co skutkuje znacznym przyspieszeniem prac budowlanych.

Ile trzeba zapłacić za betoniarkę Altrad?

Chcesz, aby na twojej budowie znalazł się wytrzymały sprzęt marki Altrad? Betoniarki tej firmy można zakupić już od tysiąca złotych! W naszym sklepie CENTROBUD posiadamy różnorodne modele, a część z nich kosztuje mniej niż dwa tysiące złotych. To bardzo dobre propozycje dla osób, które potrzebują betoniarki, ale nie chcą wydawać na nią dużej ilości pieniędzy. Taki sprzęt sprawdzi się na wielu budowach i będzie działał bez zarzutu przez wiele lat. Co istotne, nawet najtańszy model w naszej ofercie posiada kółka, które pozwalają na bezproblemowy transport betoniarki i zwiększają komfort jej użytkowania.

Więcej Mniej
Mamy 20 produktów
Pojemność całkowita
Pojemność robocza
Moc silnika
Napięcie silnika
Zasilanie