Kategorie

Obuwie robocze

Do jakiego typu pracy potrzebujesz buty robocze? Sprawdź ofertę Centrobudu na buty robocze i wybierz odpowiednie obuwie do Twoich prac remontowych i budowlan...

Do jakiego typu pracy potrzebujesz buty robocze? Sprawdź ofertę Centrobudu na buty robocze i wybierz odpowiednie obuwie do Twoich prac remontowych i budowlanych.

Buty robocze muszą być dopasowane do danego typu pracy i odpowiednio chronić stopy. 

Na polskim rynku pracy buty robocze ze względu na przeznaczenie dzielimy na: obuwie chroniące przed czynnikami zewnętrznymi (atmosferycznymi), czynnikami termicznymi, mechanicznymi, chemicznymi, prądem elektrycznym itp. Obowiązkiem producentów jest właściwe oznakowanie obuwia ochronnego. Zawsze wybieramy obuwie zgodnie z naszymi potrzebami. Najczęściej lekkie obuwie robocze stosowane jest w miejscach, gdzie nie ma niebezpieczeństwa zmiażdżenia stopy, przemoczenia, oparzenia czy innych szkodliwych dla zdrowia czynników.

Przykładowo do prac w suchych i ciepłych wnętrzach warto wybierać sandały czy półbuty, które zapewnią wysoką oddychalność. Pracując na terenie budowy, czy w drogownictwie lepiej wybrać wyższe obuwie z lepszą odpornością na przepuszczalność wody. Mają to być również buty wygodne i lekkie. W sprzedaży są także buty robocze dla Pań.  W Grupie CENTROBUD zakupisz różnego rodzaju obuwie ochronne, w tym sandały, półbuty z podnoskiem jak i bez podnoska, kalosze ocieplane, trzewiki, wysokie śniegowce - spełniające polskie normy bezpieczeństwa i jakości. 

Niektórzy klienci w celu dokonania zakupów omawianego obuwia, używają hasła - buty robocze olx. My jednak zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie sklepu internetowego CENTROBUD, gdzie możecie Państwo liczyć na świetnej jakości towar, atrakcyjne ceny oraz szybki odbiór produktu.

Obuwie robocze musi mieć antypoślizgowe wnętrze, tak by zapobiegać ślizganiu się stopy wewnątrz buta. 

Podstawa to bezpieczeństwo, związane z użytkowaniem obuwia pracowniczego. Zasadę tą określają polskie oraz europejskie normy. Obuwie robocze musi posiadać także właściwości antypoślizgowe. Każda inna sytuacja może doprowadzić do zaistnienia wypadku w czasie wykonywania pracy. Na taką sytuację nie może pozwolić sobie żaden pracodawca. Dlatego tak ważny jest odpowiedni zakup odzieży i obuwia pracowniczego. Dobre, sprawdzone obuwie robocze proponujemy zakupić w sklepie stacjonarnym CENTROBUDU lub w naszym e-sklepie. 

Obuwie robocze damskie, męskie - często taki typ obuwia jest idealny zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny.

Obuwie robocze stanowi podstawowy element stroju roboczego. Zarówno obuwie robocze damskie, męskie musi spełniać normy bezpieczeństwa, w trakcie ich użytkowania. Świadomy pracodawca zwraca na ten element baczną uwagę. Podstawowym zadanie takiego obuwia jest zabezpieczenie stopy przed różnymi zagrożeniami. Znaczenie ma także komfort pracy, gdyż w takim obuwiu pracownik spędza dużo godzin. Stosując odpowiednie obuwie do wykonywanej pracy unikniemy obtarć czy też odparzeń.

Buty robocze męskie podobnie jak damskie charakteryzują się zróżnicowaniem, dlatego łatwo dopasować je do każdej wykonywanej pracy. Polecamy obuwie w różnych wzorach oraz w każdym rozmiarze. Buty robocze damskie - w tym przypadku Panie nie muszą się ograniczać do brzydkich czy monotonnych modeli. Producenci biorą pod uwagę gusta Pań, stosując ciekawe wzory oraz zróżnicowaną kolorystykę. 

Jako buty robocze letnie często używane są chodaki - powinny być elastyczne i antypoślizgowe.

Buty robocze letnie, dzięki zastosowaniu materiałów naturalnych i syntetycznych są odporne na zniszczenia oraz czynniki zewnętrzne. Buty letnie są lżejsze i bardziej przystosowane do wyższych temperatur. Poszukiwane są modele przypominające sportową i trekkingową stylistykę. W zależności od miejsca i wykonywanej pracy, pracownik zakłada chodaki, klapki, sandały, trzewiki czy lekkie półbuty. Należy pamiętać, że obuwie, to jeden z podstawowych elementów mający bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pracowników.

Buty robocze caterpillar, urgent, uvex - jedne z bardziej popularnych marek obuwia. 

W obuwiu pracowniczym (zawodowym) muszą być spełnione europejskie normy EN i posiadać oznaczenie CE. Jeżeli potrzebujecie państwo trwałych rozwiązań proponujemy solidne buty robocze caterpillar. Buty tej marki przeznaczone są na trudne warunki, jakie występują na np. na placach budów. 

Marka Caterpillar w swoich produktach zastosowała wyłącznie najwyższej jakości materiały. Obuwie stworzone z myślą dla mężczyzn jak i kobiet. Natomiast buty robocze urgent wyróżniają się niebywałą wygodą i elastycznością. Podeszwa zewnętrzna gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas chodzenia. Z kolei w obszarach przemysłowych - przemysł chemiczny, motoryzacja, ogrodnictwo czy leśnictwo najlepiej sprawdzają się buty robocze uvex, które są odporne na trudne warunki pracy oraz warunki pogodowe.

Na polskim rynku mamy duży wybór omawianego asortymentu. W CENTROBUDZIE zakupisz obuwie pracownicze z przeznaczeniem do różnych gałęzi przemysłowych, w tym głównie do pracy w szeroko rozumianym budownictwie. Mamy ciekawe fasony, wzory oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zakupów.

Buty robocze zimowe - cholewka zapewnia maksymalny komfort cieplny dla stopy. 

W Grupie CENTROBUD możecie Państwo liczyć na duży wybór artykułów BHP, w tym obuwia roboczego, spełniające wymogi prawem określonych norm. Spośród wielu produktów na okres chłodów, proponujemy  buty robocze zimowe, które są gwarancją bezpieczeństwa oraz pełnego komfortu w każdych warunkach atmosferycznych. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu, szybką wysyłkę, profesjonalne doradztwo oraz niskie ceny!

Więcej Mniej
Mamy 154 produktów
Dostępność
Producent