Kategorie

Betoniarki

Betoniarka Transport Gratis

Betoniarki firmy Agro-wikt są nieodzownym elementem każdej budowy oraz mniej zaawansowanych prac przydomowych, które wymagają dobrze przygotowanej zaprawy....

Betoniarka Transport Gratis

Betoniarki firmy Agro-wikt są nieodzownym elementem każdej budowy oraz mniej zaawansowanych prac przydomowych, które wymagają dobrze przygotowanej zaprawy. Betoniarka Agro-wikt doskonale sprawdzi się jako narzędzie użytku profesjonalnego, jak też u klientów indywidualnych.

Betoniarka - pomoc przy mieszaniu składników do zaprawy

Betoniarka to proste urządzenie budowlane, które ma za zadanie wymieszać pewne składniki, by utworzyć zaprawę. Przeważnie miesza cement, wodę oraz piasek i żwir, aby stworzyć jednorodną masę, tzw. mieszankę budowlaną. Betoniarka, potocznie betoniara, ma kształt obrotowego bębna. Porusza się wokół własnej osi, dzięki czemu może bardzo dobrze połączyć ze sobą wszystkie składniki.

Mała betoniarka, czyli betoniarka przenośna używana jest do mniejszych prac. Takich, w których ilość zużytej masy jest niewielka. Jeśli potrzebna jest większa ilość masy, a teren, na którym jest budowa nie nadaje się do transportu betoniarki przenośnej, trzeba masę przewieźć. W tym celu używa się specjalnych pojemników zamontowanych na samochodach ciężarowych. Są to tak zwane gruszki.

betoniarka

Betoniarka cena - szeroki zakres w zależności od podziału i producenta

Producent betoniarek sam ustala cenę swoich produktów. Może je ustalać względem jakości wykonania, zastosowanych mechanizmów, ale też względem podziału. Betoniarki można podzielić ze względu na:

  • kształt mieszalnika: kielichowe i bębnowe
  • sposób przemieszczania: stałe, przenośne i samochodowe
  • sposób pracy: działanie ciągłe lub działanie okresowe
  • sposób opróżniania: mechanizmem koła, dźwigni czy dzięki ślimacznicy

Częstym pytaniem może być betoniarki producent jaki? My zdecydowanie polecamy polskiego producenta betoniarek Agro-Wikt. Bardzo dobre betoniarki wyposażone w mechanizm ślimacznicy.

Betoniarka 220V, 230V - możliwość podłączenia do zwykłego gniazdka

Betoniarka 220v, 230v to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku prac remontowych. Taka betoniarka ma jednofazowy silnik, dzięki czemu może być spokojnie podłączona do zwykłego gniazdka. Na terenie budowy stosuje się jednak najczęściej betoniarki 400V. Mają one silniki trójfazowe, ale bezpiecznie można je podłączyć do agregatu prądotwórczego.

Wypożyczalnia betoniarek - jedna z naszych usług

Prowadzimy również wypożyczalnia betoniarek. Dzięki temu, jeśli szukacie betoniarki tylko do prac remontowych lub wykończeniowych, możecie po niewielkich kosztach ułatwić sobie pracę. Wypożyczamy betoniarki od 160 do 260 litrów. Dodatkowo do betoniarki wypożyczyć możemy taczki, łaty oraz poziomice aluminiowe.

Betoniarka 50l, 120l, 150l, 250l - przeznaczenie zależy od wielkości

To jaką wielkość wybierzecie spośród: betoniarka 50l, 120l, 150l, 250l, zależy od tego jakie będzie jej przeznaczenie. Często w folderach informacyjnych możecie przeczytać o dwóch pojemnościach betoniarek - całkowitej oraz zasypowej. Całkowita pojemność mówi o maksymalnej ilość materiału, jaką można do betoniarki wsypać. Zasypowa pojemność określa rzeczywistą ilość masy, która mieści się w bębnie podczas pracy (gdy dodatkowo jest on przechylony).

betoniarka cena

Jeśli planujecie prace remontowe lub wykończeniowe wystarczy Wam betoniarka 50l. Jeśli sprzedawca będzie Wam proponował mniejsze betoniarki - nie dajcie się nabrać. Mniejsze nie nadają się do wyrobienia betonu. Z reguły mają one zbyt słaby silnik oraz zbyt słabe mieszadła.

Do budowy rekomendowane są betoniarki o pojemności zasypowe 80 - 250l. Bardzo dobra do budowy domu jednorodzinnego będzie już więc betoniarka 120l, 150. Natomiast jeśli jest to większa deweloperska budowa wybierzcie raczej większą pojemności. Sprawdzi się więc tu betoniarka 250.

Betoniarka 100l, 200l, 150l cena - jak bardzo się różni

Betoniarka 100l, 200l, 150l cena zależy oczywiście od pojemności betoniarki. Jednak nie tylko - ważna jest również jej moc. W naszej ofercie znajdziecie betoniarki o pojemności od 80 do 200 litrów oraz o mocy od 230 do 400 vat.

Betoniarka Agro Wikt - duże ułatwienie dzięki zastosowaniu ślimacznicy

Betoniarka Agro Wikt została wyposażona w mechanizm ślimacznicy. Dzięki niemu bęben może zostać równomiernie opróżniany podczas pracy. Ten nowoczesny mechanizm przechyłu zastępuje tradycyjne koło lub dźwignie do użycia, których należało włożyć dużo siły. Agro Wikt betoniarki pozwalają na bardzo łatwe przełożenie gotowe zaprawy na taczkę. Dzięki temu sam proces przeładowywania staje się lekki i przyjemny.

Betoniarka agro wikt opinie ma bardzo wysoką dzięki nowoczesnym zastosowaniom. Dzięki tym pozytywnym opiniom z pewnością widzieliście je na niejednej budowie. Zyskują one bardzo wysoką popularność. Dodatkowo produkowane są z polskich podzespołów, co sprawia, że betoniarka agro wikt cena nie jest zbyt wygórowana. Warto wybrać ten polski sprzęt, nie tylko by wspierać polską gospodarkę, ale dla samej jakości kupowanego towaru.

Zobacz nasze betoniarki Agro-Wikt.

Więcej Mniej
Mamy 46 produktów
Producent
Pojemność całkowita
Pojemność robocza
Moc silnika
Napięcie silnika
Zasilanie