Kategorie

Betoniarki

Betoniarka Transport Gratis

Dostarczamy wyłącznie betoniarki sprawdzonych producentów, dla których liczy się nie tylko solidna konstrukcja, ale także niezawodne podzespoły i wygoda uż...

Betoniarka Transport Gratis

Dostarczamy wyłącznie betoniarki sprawdzonych producentów, dla których liczy się nie tylko solidna konstrukcja, ale także niezawodne podzespoły i wygoda użytkowania sprzętu. Beton, czyli mieszanka kruszyw (drobno lub gruboziarnistych), cementu i wody, jest podstawowym materiałem budowlanym, szeroko stosowanym we współczesnym budownictwie ze względu na jego wytrzymałość i wszechstronność. By jednak móc z niego korzystać, konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie wyposażenie. Jednym z niezbędnych rozwiązań są betoniarki do betonu. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli odpowiednich zarówno do remontów oraz prac budowlanych na mniejszą skalę, jak i maszyn przemysłowych, które z powodzeniem możesz wykorzystać w dużych inwestycjach.

Najlepsze betoniarki – sklep z szerokim wyborem sprawdzonych modeli

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę betoniarek do betonu różnego typu i zaprawy murarskiej. Dostępne są m.in. standardowe modele wolnospadowe z wydajnymi, niezawodnymi silnikami, które doskonale spełniają swoje zadanie przez wiele lat. To często małe betoniarki, które najlepiej sprawdzają się w przypadku drobnych prac budowlanych. Ich dużą zaletą jest bardzo solidna konstrukcja, gwarantująca stabilną pracę na każdym rodzaju podłoża. Nie wymagają przy tym dodatkowej konserwacji. Zastosowane w tych modelach rozwiązania (np. ślimacznice w mechanizmie regulacji pochyłu bębna) ułatwiają korzystanie z urządzeń na budowie. Małe betoniarki również bardzo łatwo przetransportować na miejsce wykonywanej pracy, a także przemieszczać je na samym placu budowy. Niektóre z modeli mini nadają się nawet do użytku wewnątrz zamkniętych pomieszczeń, ponieważ ograniczono w nich poziom generowanego hałasu.

Nasza oferta to nie tylko kompaktowe betoniarki. Sklep Centrobud w swojej ofercie ma również wiele innych modeli. Popularnym wyborem wśród inwestorów i wykonawców większych robót budowlanych są betoniarki przemysłowe. To urządzenia o dużej pojemności roboczej – nawet 350 litrów, charakteryzujące się maksymalną trwałością i przeznaczone do intensywnej eksploatacji. Znakomicie sprawdzą się na każdym większym placu budowy. Duża pojemność betoniarki to jednak nie wszystko. Charakteryzuje je również sztywny zbiornik mieszający ze wzmocnioną krawędzią oraz zastosowanie przekładni ślimakowej, co ułatwia pracę. Dostępne są zarówno betoniarki przemysłowe z silnikami elektrycznymi (jedno- lub trójfazowymi), jak i betoniarki spalinowe, które będą znakomite do miejsc bez dostępu do prądu.

Parametry techniczne betoniarek – co warto wiedzieć przed zakupem

Przed dokonaniem zakupu betoniarki warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów technicznych, które będą mieć wpływ na funkcjonalność urządzenia. Pierwszym czynnikiem do rozważenia jest pojemność, czyli ilość zaprawy murarskiej, którą może pomieścić. W zależności od potrzeb można wybrać modele od 80l do nawet 350l pojemności roboczej. Kolejnym aspektem jest moc silnika, która wpływa na wydajność mieszania – może wynosić od 0,3 kW do 5,7 KM. Następnym ważnym parametrem jest rodzaj zasilania betoniarki – można wybrać model zasilany elektrycznie lub spalinowo.

Porównanie betoniarek elektrycznych i spalinowych – zalety i wady

Betoniarki elektryczne charakteryzują się łatwością obsługi i niższym poziomem hałasu w porównaniu do modeli spalinowych. Są bardziej przyjazne dla środowiska, nie emitują bowiem spalin. Jednakże mogą mieć ograniczenia związane z dostępem do źródła zasilania, co może stanowić wyzwanie na niektórych placach budowy.

Z kolei, betoniarki spalinowe są bardziej mobilne, ponieważ nie są ograniczone dostępem do prądu. Betoniarki spalinowe są również bardziej wydajne przy pracach wymagających większej mocy i intensywności. Niestety, generują większy hałas i emitują spaliny, co może być uciążliwe dla operatora oraz środowiska. Dodatkowo wymagają regularnego tankowania paliwa i konserwacji silnika.

Betoniarki cena – ile kosztuje dobry model?

Dobre betoniarki nie muszą być drogie. Przed zakupem tego typu urządzenia zastanów się, do jakich prac będziesz najczęściej je wykorzystywał. Tanie betoniarki to zwykle modele o mniejszej pojemność, przeznaczone do podstawowych prac i remontów, w tym do mieszania zaprawy murarskiej. Betoniarki przemysłowe będą droższe, ale wciąż bardzo atrakcyjne cenowo w zestawieniu z ofertą naszej konkurencji. Dbamy o to, by oferować produkty w możliwie najniższych cenach, przy zachowaniu odpowiedniego standardu asortymentu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie betoniarki posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają normy, gwarantujące pełne bezpieczeństwo operatorom. To sprawdzone modele, z których chętnie korzysta szerokie grono wykonawców robót budowlanych. Wybierając betoniarkę, zwróć uwagę na opisy poszczególnych produktów – znajdziesz tam informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o zakupie. Zawsze możesz także skontaktować się z naszą infolinią, gdzie doświadczeni fachowcy odpowiedzą na pytania, dotyczące betoniarek i udzielą przydatnych wskazówek.

Więcej Mniej
Mamy 46 produktów
Producent
Pojemność całkowita
Pojemność robocza
Moc silnika
Napięcie silnika
Zasilanie