Kategorie

Betoniarki

Betoniarka Transport Gratis

Dostarczamy wyłącznie betoniarki sprawdzonych producentów, dla których liczy się nie tylko solidna konstrukcja, ale także niezawodne podzespoły i wygoda uż...

Betoniarka Transport Gratis

Dostarczamy wyłącznie betoniarki sprawdzonych producentów, dla których liczy się nie tylko solidna konstrukcja, ale także niezawodne podzespoły i wygoda użytkowania sprzętu. Beton, czyli mieszanka kruszyw (drobno lub gruboziarnistych), cementu i wody, jest podstawowym materiałem budowlanym, szeroko stosowanym we współczesnym budownictwie ze względu na jego wytrzymałość i wszechstronność. By jednak móc z niego korzystać, konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie wyposażenie. Jednym z niezbędnych rozwiązań są betoniarki do betonu. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli odpowiednich zarówno do remontów oraz prac budowlanych na mniejszą skalę, jak i maszyn przemysłowych, które z powodzeniem możesz wykorzystać w dużych inwestycjach. 

Najlepsze betoniarki – sklep z szerokim wyborem sprawdzonych modeli

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę betoniarek do betonu różnego typu. Dostępne są m.in. standardowe modele wolnospadowe z wydajnymi, niezawodnymi silnikami, które doskonale spełniają swoje zadanie przez wiele lat. To często małe betoniarki, które najlepiej sprawdzają się w przypadku drobnych prac budowlanych. Ich dużą zaletą jest bardzo solidna konstrukcja, gwarantująca stabilną pracę na każdym rodzaju podłoża. Nie wymagają przy tym dodatkowej konserwacji. Zastosowane w tych modelach rozwiązania (np. ślimacznice w mechanizmie regulacji pochyłu bębna) ułatwiają korzystanie z urządzeń na budowie. Małe betoniarki również bardzo łatwo przetransportować na miejsce wykonywanej pracy, a także przemieszczać je na samym placu budowy. Niektóre modeli mini nadają się nawet do użytku wewnątrz zamkniętych pomieszczeń, ponieważ ograniczono w nich poziom generowanego hałasu.

Nasza oferta to nie tylko kompaktowe betoniarki. Sklep Centrobud w swojej ofercie ma również wiele innych modeli. Popularnym wyborem wśród inwestorów i wykonawców większych robót budowlanych są betoniarki przemysłowe. To urządzenia o dużej pojemności roboczej – nawet 350 litrów, charakteryzujące się maksymalną trwałością i przeznaczone do intensywnej eksploatacji. Znakomicie sprawdzą się na każdym większym placu budowy. Duża pojemność betoniarki to jednak nie wszystko. Charakteryzuje je również sztywny zbiornik mieszający ze wzmocnioną krawędzią oraz zastosowanie przekładni ślimakowej, co ułatwia pracę. Dostępne są zarówno betoniarki przemysłowe z silnikami elektrycznymi (jedno- lub trójfazowymi), jak i betoniarki spalinowe, które będą znakomite do miejsc bez dostępu do prądu.

Betoniarki cena – ile kosztuje dobry model?

Dobre betoniarki nie muszą być drogie. Przed zakupem tego typu urządzenia zastanów się, do jakich prac będziesz najczęściej je wykorzystywał. Tanie betoniarki to zwykle modele o mniejszej pojemność, przeznaczone do podstawowych prac i remontów. Betoniarki przemysłowe będą droższe, ale wciąż bardzo atrakcyjne cenowo w zestawieniu z ofertą naszej konkurencji. Dbamy o to, by oferować produkty w możliwie najniższych cenach, przy zachowaniu odpowiedniego standardu asortymentu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie betoniarki posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają normy, gwarantujące pełne bezpieczeństwo operatorom. To sprawdzone modele, z których chętnie korzysta szerokie grono wykonawców robót budowlanych. Wybierając betoniarkę, zwróć uwagę na opisy poszczególnych produktów – znajdziesz tam informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o zakupie. Zawsze możesz także skontaktować się z naszą infolinią, gdzie doświadczeni fachowcy odpowiedzą na pytania, dotyczące betoniarek i udzielą przydatnych wskazówek.

Więcej Mniej
Mamy 46 produktów
Producent
Pojemność całkowita
Pojemność robocza
Moc silnika
Napięcie silnika
Zasilanie