Kategorie

Pistolety do klejenia

Potrzebujesz klej na gorąco, wyciskacz do silikonu lub po prostu zapas wkładów? Sprawdź ofertę Centrobudu i wybierz odpowiednie narzędzie, które będzie Ci po...

Potrzebujesz klej na gorąco, wyciskacz do silikonu lub po prostu zapas wkładów? Sprawdź ofertę Centrobudu i wybierz odpowiednie narzędzie, które będzie Ci potrzebne!

Klej na gorąco czy wyciskacz do silikonu - oba przyrządy znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Klej na gorąco jest przydatny zarówno dla majsterkowiczów typu “zrób to sam” jak również osób zawodowo zajmujących się sprawami budowlano - remontowymi. Dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie coś się odklei, pęknie lub połamie. Pistolet do kleju czy wyciskacz do silikonu, popularnie zwany pistoletem, przyda się każdemu w domu.

Urządzenia takie są łatwe w stosowaniu, co gwarantuje pełne zadowolenie. Jednak przed ich użyciem musisz dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. Dostępne są akumulatorowe pistolety na klej, które działają tak samo jak modele zasilane z sieci. Wydaje się, że te akumulatorowe są bardziej wygodne, gdyż taka wersja umożliwia pracę w dowolnym miejscu.

klej na gorąco

Klej na gorąco cena, wkłady, rodzaje - wiele pytań i możliwości kupna.

Klej na gorąco cena, wkłady, rodzaje - wszystko zależy od rodzaju materiału i wielkości opakowania (ilość sztuk). Wśród majsterkowiczów popularne są wkłady wykonane z polimerów octanu etylowinylu. Kleje takie charakteryzują się wytrzymałością spoin oraz niską ceną. Najczęściej stosowane są wkłady uniwersalne, którymi można skleić większość materiałów.

Potencjalni nabywcy pytają ile kosztuje klej na gorąco ? lub czy klej na gorąco dla dzieci jest bezpieczny? Odpowiadając na te nurtujące Państwa pytania odpowiadamy, że klej do pistoletu kosztuje od 22 złotych do około 42 złotych. Co do bezpieczeństwa dzieci to musimy sięgać po klej ekologiczny, bezwonny. Dodatkowo klej dla dzieci powinien posiadać specjalny atest bezpieczeństwa.

Wkłady do kleju na gorąco zakupisz w dobrych sklepach stacjonarnych z akcesoriami dla majsterkowiczów czy z materiałami do remontów czy budownictwa. Jednak najczęściej sprzedaż takiego asortymentu odbywa się poprzez internet.

wyciskacz do silikonu

Pomoc w pracach naprawczych - wyciskacz do silikonu.

Możemy powiedzieć, że wyciskacz do silikonu jest naszym niezastąpionym pomocnikiem. Stosując tego typu urządzenie zaoszczędzisz dużo czasu, gdyż praca będzie przebiegała bardzo sprawnie. Wystarczy tylko nabrać trochę doświadczenia czy wprawy. Również mniej czasu zajmie nam sprzątanie czy czyszczenie miejsc, gdzie zastosowaliśmy wyciskacz do mas. Posługując się pistoletem - wyciskaczem dokładnie wykonasz swoją pracę.

Gorący klej przyda się w pracach technicznych i artystycznych.

Gorący klej - to najczęściej stosowany skrót pistoletu do klejenia na gorąco. Nazwa zapewne bezpośrednio pochodzi od tego, że w urządzeniu przypominającym pistolet następuje nagrzewanie specjalnych klejów znajdujących się w specjalnym opakowaniu. Dopiero goracy klej posiada świetne właściwości wykorzystywane do klejenia czy łączenia różnych przedmiotów.

Klejenie na gorąco musi być wykonywane w odpowiednich warunkach.

Klejenie na gorąco jest metodą szybką, ponieważ nie tracimy czasu na rozrabianie kleju, mamy tutaj, idealnie przygotowany produkt. Klejenie spoin może odbywać się w trudno dostępnych miejscach, szczególnie kiedy dysponujemy pistoletem bezprzewodowym. Kleje, które stosujemy w warunkach domowych mają zazwyczaj postać sztyftów. Na rynku znajdziemy kleje szybko i wolnoschnące.

klej_na_gorąco_cena

Dobry klej termotopliwy sprawdzi się do prac dekoracyjnych lub szybkich napraw!

Warto również zwrócić uwagę na klej termotopliwy, który występuje najczęściej w formie lasek. Klej taki nakłada się po stopieniu ( temperatura około 150 stopni Celsjusza) , za pomocą specjalnych urządzeń przypominających pistolety. Głównym składnikiem takiego kleju jest kopolimer etylenu z octanem winylu czy poliuretanu. Czasami do takich klejów dodawane są żywice naturalne i syntetyczne. Przy zastosowaniu takiego kleju skutecznie naprawi się zepsutą zabawkę czy biżuterię. W przemyśle tego typu klejami łączone są elementy mebli. Dobry klej dla pasjonatów modelarstwa.

Zobacz też: Elektronarzędzia

Więcej Mniej
Mamy 11 produktów
Dostępność
Producent