Kategorie

Produkty od producenta SILKA

Produkty wapienno-piaskowe Silka - to wielowymiarowe elementy stosowane przede wszystkim, do stawiania konstrukcji murowanych w budownictwie. Silka to produkt firmy Xella. Bloczki Silka produkowane są z naturalnych surowców. Charakteryzują się korzystnymi właściwościami ekologicznymi.

Produkty wapienno-piaskowe Silka - bloki silikatoweProdukty wapienno-piaskowe Silka - to wielowymiarowe elementy stosowane przede wszystkim, do stawiania konstrukcji murowanych w budownictwie. Silka to produkt firmy Xella. Bloczki Silka Xella,  czy Silka e18 produkowane są z naturalnych surowców. Charakteryzują się korzystnymi właściwościami ekologicznymi. BLOCZEK SILIKATOWY SILKA 15, czy 24 jest bardzo wytrzymały i trwalszy nawet od ceramiki budowlanej. Wszystkie wyroby z silikatu pozwalają tworzyć precyzyjne i równe konstrukcje. Jest to zasługa stosowanej technologi, która pozwala wyprodukować równe wymiary bloczków. BLOCZEK SILIKATOWY SILKA ma właściwości recyklingu, a po rozbiórce ponownie nadaje się do użycia. Czasami inwestorzy budowlani zastanawiają się, czy silka, czy ytong będzie lepszym rozwiązaniem na stawianie ścian. Podpowiemy, że silka jest na wszystko i stosując ten produkt będziesz miał cichy, zdrowy i mocny dom. Ostateczna decyzja co do wyboru produktu należy jednak do klienta. BLOCZEK SILIKATOWY SILKA - rewelacyjny na każdą inwestycjęSilka e24, karta techniczna - pozwoli na zaznajomienie się z wymiarami, klasą gęstości, współczynnikiem przewodzenia ciepła, reakcją na ogień czy absorpcją wody oferowanego produktu.


Silka 12 czy silka e18s będą odpowiednie do zastosowania, w stawianiu ścianek działowych. Charakteryzują się wysoką izolacją akustyczną, dzięki której wyciszymy pomieszczenia. Bloczki silka, opinie są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Ankietowani użytkownicy podkreślają, że jest to trwały i praktyczny, w stosowaniu materiał. A kolejną jego zaletą jest odporność biologiczna. Grzyby czy pleśń nie są w stanie rozwijać się w tym środowisku. Przeszkodą jest stosowany w produkcji odczyn silikatu.


Zobacz też inne: materiały budowlane


BLOCZEK SILIKATOWY SILKA, centrobud


Silka czy porotherm, to pytanie zadawane naszym specjalistom jest trudne do jednoznacznej odpowiedzi. Silka posiada lepszą izolację akustyczną. Natomiast porotherm cechuje lepsza termoizolacyjność.  Do każdych z tych produktów stosujemy inną zaprawę murarską. Ostatecznie wybór należy podjąć z murarzem lub kierownikiem budowy, analizując potrzeby związane z prowadzoną inwestycją.Bloczki silikatowe, niezastąpione w budownictwieBloczki silkatowe - Centrobud, w swojej ofercie posiada następujące wymiary: 
  • bloczek silikatowy 8 cm

  • bloczek silikatowy 12 cm

  • bloczki silikatowe 15 cm

  • bloczki silikatowe 18 cm

  • bloczki silikatowe 24 cmJak już wcześniej wspomniano, bloczki silikatowe, opinie dotyczące ich użytkowania są najczęściej pozytywne. Dotyczy to również cen, które w Centrobudzie są konkurencyjne do pozostałych na rynku ofert. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. W omawianym zagadnieniu, bloczki silikatowe, producent posiada wszelkie atesty i certyfikaty dotyczące zagadnienia bezpieczeństwa i stosowanych komponentów. Oferujemy w sprzedaży towar sprawdzony, na wielu inwestycjach. Nasi pracownicy są dla Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zakupów. ...mniej szczegółów

więcej
  • Bloczek silikatowy SILKA TEMPO Silka Tempo to system wielkowymiarowych, wapienno-piaskowych elementów murowych. Dzięki dużym rozmiarom bloków czas wykonywania prac murarskich skraca się o ponad 50%, co pozwala uzyskać znaczące oszczędności w budżecie inwestycji. Jedna ekipa murarska (2 osoby z miniżurawiem) w ciągu jednego dnia jest w stanie wymurować...

  • BLOCZEK SILIKATOWY SILKA 15  N/mmElementy wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości.

  • BLOCZEK SILIKATOWY SILKA 20 N/mm2Elementy wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości.