Kategorie

Produkty od producenta YTONG

Grupa Centrobud oferuje Państwu materiały budowlane najpopularniejszych marek. Jedną z nich jest Xella Polska. Ta firma to lider energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, a zarazem producent wyrobów z betonu komórkowego Ytong. 

Ytong - ciepły i zdrowy dom


Grupa Centrobud oferuje Państwu materiały budowlane najpopularniejszych marek. Jedną z nich jest Xella Polska. Ta firma to lider energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, a zarazem producent wyrobów z betonu komórkowego Ytong. 


Ytong bloczki zapewnią Państwu energooszczędny, ciepły i zdrowy dom, od piwnicy aż po dach. Ytong Produkty - to innowacyjne systemy budowlane, które pozwalają wznosić jednowarstwowe ściany, spełniając jednocześnie najwyższe wymagania termiczne. Dlatego czytając hasło - ytong opinie, spotkamy się z wieloma bardzo pochlebnymi recenzjami. 


Ytong Cenniki -  jest kolejnym często używanym hasłem internetowym osób, które poszukują najlepszych materiałów budowlanych. Na stronie internetowej Centrobudu, temat związany z kosztem towarów jest do Państwa dyspozycji.  


Skorzystaj z promocji Ytong - Paleta materiałów!


W naszych sklepach mamy dla wszystkich cenowe okazje i promocje. Dlatego zapraszamy cyklicznie do odwiedzania naszej strony internetowej. Na bieżąco informujemy o tego typu działaniach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, również telefonicznie i e-mailowo. 


Ytong - ciepły i zdrowy dom, Centrobud


Ytong, Silka - energooszczędne materiały budowlane


Proponujemy szereg ulotek, broszur, czy katalogów reklamowych. Także marka Ytong katalogi i broszury zapewnia w celu zaznajomienia Klientów ze swoimi najnowszymi propozycjami produktowymi.


Część naszych klientów, w internecie przy pomocy hasła - ytong Centrobud, sprawdza, czy  materiały budowlane tej marki są dostępne w bieżącej sprzedaży. W razie jakichkolwiek problemów zaopatrzeniowych odpowiedni towar natychmiast zostanie ściągnięty bezpośrednio od producenta. Robimy wszystko, aby taka sytuacja nie miała miejsca. 


Najcięższym materiałem przeznaczonym na ściany jednowarstwowe są bloczki Ytong Energo+, które są chętnie stosowane przez naszych klientów. Ich wysoka wytrzymałość na ściskanie wynosi 2 N/mm2. W Centrobudzie aktualnie dostępne są w dwóch grubościach: 35,5 i 48 cm. Beton komórkowy Ytong


Beton komórkowy Ytong ma wysoką wytrzymałość oraz wysokie parametry cieplne, co umożliwia szybkie prowadzenie każdej inwestycji. 


Ciepła ściana jednowarstwowa z betonu komórkowego Ytong energo 48 cm, nie wymaga dodatkowego ocieplania. Kontaktując się z naszymi pracownikami, w temacie - ytong wymiary lub ytong cena otrzymacie Państwo zawsze wyczerpującą odpowiedź. Z kolei, które bloczki będą lepsze, silka czy ytong - najlepiej decyzję taką powinien podjąć kierownik budowy lub doświadczony murarz. 


Dodatkowo informujemy, że prowadzimy również sprzedaż następujących bloczków:   • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY YTONG ACURA PP4/0,5

  • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY YTONG Energo +

  • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY YTONG FORTE PP2,5/0,4


Producentem omawianych produktów jest Xella Polska, która ma bardzo dużo zawodowych sukcesów.  Posiada 12 nowoczesnych zakładów produkcyjnych. W tym roku mija 25 lat obecności na polskim rynku budowlanym. 


...mniej szczegółów

więcej