Kategorie

Produkty od producenta CERESIT

Produkty Ceresit oparte są na wysokiej jakości stosowanych komponentów i niezawodności w działaniu. Rozumiejąc, że projekty budowlane często wymagają specjalistycznych produktów proponujemy wyłącznie te wysokiej jakości. W ofercie Centrobud znajdują się między innymi: kleje do płytek, hydroizolacje i materiały dociepleń.

Ceresit - Jakość dla profesjonalistówProdukty Ceresit oparte są na wysokiej jakości stosowanych komponentów i niezawodności w działaniu. Rozumiejąc, że projekty budowlane często wymagają specjalistycznych produktów proponujemy wyłącznie te wysokiej jakości. W ofercie Centrobud znajdują się między innymi: kleje do płytek, hydroizolacje i materiały dociepleń.


Odpowiadają one wymaganiom nowoczesnego rynku, jak również specjalistom budowlanym. Przedstawiciele Ceresit, między innymi na obszarze Poznania, czy Wrocławia oferują specjalistyczne rozwiązania. To one cieszą się wzrastającym zainteresowaniem wśród wszystkich Klientów. Ceresit dostarcza szeroką gamę produktów i rozwiązań systemowych, które pomagają naszym Klientom na sprawne realizacje projektów. Ceresit 110 lat funkcjonuje już na rynku budowlanym. Lata doświadczeń pozwalają na postawienie jeji na najwyższej półce wśród innych marek budowlanych. Ceresit - Internetowy sklep budowlanyOmawiana marka posiada produkty sprawdzające się we wszystkich obszarach zastosowań.  Ceresit produkty są to przede wszystkim rozwiązania w dziedzinach: układania i spoinowania płytek, zapraw i szpachlówek, czy gruntów. Ceresit stosowana jest także przy gładzi i dekoracji mas szpachlowych. Produkty Ceresit sprawdzają się idealnie do wykonywania i napraw posadzek, izolowania, tynkowania, czy malowania. Wprowadzamy do sprzedaży nową Fugę Ceresit CE 40 Color, którą idealnie możemy wykorzystać do remontu łazienek. Sprawdzi się ona także w innych pomieszczeniach, które są szczególnie narażone na wilgoć. Fuga ta stanowi nawet potrójną ochronę przed grzybami, posiada wyjątkowo trwały kolor oraz doskonałe parametry robocze. 


Zobacz produkty z kategorii: Tynki


Zapytaj o to, jacy są Ceresit dystrybutorzy! Centrobud dołożył starań, aby w każdym ze swoich sklepów mieć na stanie Ceresit produkty. Kiedy sieć dystrybucji rozlokowana jest na terenie całego kraju to sprzedaż produktów tej marki jest o wiele łatwiejsza. Marka w Polsce funkcjonuje już od 1990 roku. Natomiast firma Ceresit posiada w Polsce aż trzy zakłady. Są one w województwach: świętokrzyskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Ceresit Poznań, czy Ceresit Wrocław? Niezależnie, które z miast Państwo wybierzecie to produkty będą te same. W każdej dobrej hurtowni budowlanej, jak również w internecie np. OLX.pl najważniejszy jest przecież duży asortyment. Posiadamy ceny mocno konkurencyjne do innych marek, z uwzględnieniem wysokiej jakości opracowania komponentów do wykonania każdego produktu. Odwiedzając sklepy online z naszymi produktami zapraszamy do zapoznania się z tym, jak wygląda na produkty Ceresit cennik. Najnowsze technologie to tylko jedna z cech charakterystycznych wykorzystywanych w produkcji artykułów marki CERESIT. Jest to zauważalne, kiedy zobaczymy Ceresit punkty sprzedaży. Centrobud posiada produkty tej marki w aż ośmiu oddziałach. Bardzo dobrze funkcjonujący Centrobud sklep budowlany online to natomiast miejsce, skąd można zamówić artykuły budowlane praktycznie w każde miejsce.Kleje i fugi - Produkty CeresitProdukty Ceresit znajdziesz w dobrych hurtowniach i sklepach online. Wśród najpopularniejszych artykułów są poszukiwane na rynku kleje i fugi. Nasi klienci często są zainteresowani, elastyczną i wzmocnioną włóknami zaprawą. Jest ona  przeznaczona na powierzchnie poziome, jak i pionowe. Jej nazwa to Ceresit cm 16, czy potocznie Ceresit c 16. Zaprawa przeznaczona jest do klejenia małych, jak i dużych płytek ceramicznych, cementowych oraz cementowo - wapiennych. Ceresit zaprawę stosuje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków. Klej Ceresit cm 16 cena jest konkurencyjna i adekwatna do jakości zastosowanych komponentów, jak również niezawodnego działania. Natomiast grunt Ceresit ct 17 to zaprawa klejąca do mocowania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych. Wyprodukowany na bazie cementu produkt, cechuje się doskonałą przyczepnością i zapewnia oczekiwany rezultat pracy. Ceresit cm 17  możemy z powodzeniem stosować zarówno na ogrzewanych podłogach, jak i na zewnątrz. Sprawdza się on na tarasach, czy balkonach. Innymi słowy to produkt o szerokim zastosowaniu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi produktami!

Zobacz też: Chemia budowlanaMateriały budowlane

więcej

Brak produktów od tego producenta