Kategorie

Produkty od producenta BECKERS

Marka BECKERS oferuje farby najwyższej jakości. Należąca do skandynawskiego koncernu farbiarskiego Tikkurila marka Beckers to produkty, które sprostają wymaganiom każdego Klienta.

Należąca do skandynawskiego koncernu farbiarskiego Tikkurila marka Beckers oferuje produkty, które sprostają wymaganiom każdego klienta. Szeroka gama kolorów, wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, trwałość kolorów to tylko niektóre z czynników, które wpływają na popularność oraz dobrą opinię wśród zadowolonych klientów marki Beckers.


Beckers - życie nabiera kolorów! 


Marka  Beckers jest renomowanym producentem, który odkrywa niepowtarzalny świat barw. Są to wyjątkowe farby do wnętrz, bo na długo zachowują swój naturalny kolor oraz są przyjazne dla zdrowia. 


Farby Beckers, są synonimem najwyższej jakości i zaawansowanych technologii. Farba backers tworzona jest na bazie certyfikowanych i ekologicznych receptur. Bezpieczne farby, nawet dla osób z dużą wrażliwością na zapachy. Posiada stosowne certyfikaty.


Sprzedawanymi przez nas farbami stworzycie Państwo niepowtarzalne, wyjątkowe inspiracje, które oczarują wszystkich dookoła. 


Ekologiczna Farba - Beckers podkreśli charakter domowego lub biurowego wnętrza. 


Poznaj farby Beckers!


W Grupie Centrobud kupisz farby, należące do skandynawskiego koncernu, które są popularnym produktem i cieszą się świetną opinią klientów. W zainteresowaniu kupujących są między innymi:  • Beckers Light Grey

  • Beckers Designer White


Beckers Light Grey, czy Stony Grey?


Beckers farby, w tym light grey Beckers oraz Beckers stony grey są pochodnymi koloru szarego. Przykry czas kolorów już minął, czas na stony grey Beckers


Dużo osób oszalało za różnymi odcieniami szarości. Są to farby wodorozcieńczalne, dobrze kryjące i odporne na mycie wodą. Główne przeznaczenie - do malowania płyt kartonowo - gipsowych, betonu i tynków cementowo - wapiennych.


Powodzeniem cieszy się zarówno kolor szary kamienisty jak i kolor szarego światła. Wybór kolorów i odcieni zdecydowanie należy do Państwa.


Farby kolorowe Beckers


Farby kolorowe Beckers, w różnych pojemnościach i kolorach zakupisz w naszym sklepie internetowym jak również w stacjonarnych oddziałach Grupy Centrobud. Zapewniamy gwarancję niskich cen!


Powodzeniem cieszą się również farby vanilla cream Beckers, vanilla muffin Beckers, oraz:  • Cotton candy Beckers

  • Beckers cappuccino

  • Beckers melon

  • Beckers vanilla cream

  • Beckers vanilla muffin


Do tej pory, wielu klientów zaufało naszym propozycjom w zakresie materiałów wykończeniowych. Poznajcie farby Beckers!, które są wyjątkowe do Twoich wnętrz.


więcej