Responsive layout
AGRECOL PAŁECZKI NAWÓZ DO STORCZYKÓW 100 DNI Powiększ

AGRECOL PAŁECZKI NAWÓZ DO STORCZYKÓW

PREAGRNPAS AGRECOLPREAGRN

5902341004035

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 5.9 5,90zł


Dostępność towaru w oddziałach:

Pałeczki nawozowe do storczyków to nawóz wieloskładnikowy do storczyków w wygodnej do stosowania formie pałeczek, umieszczanych w podłożu. Nawóz zapewnia bujne i długie kwitnienie wszystkich gatunków storczyków dzięki odpowiednim proporcjom składników pokarmowych. Dzięki formie pałeczek składniki mineralne uwalniane są stopniowo i równomiernie przez okres 100 dni.

 

Składniki: Nawóz WE azot (N) – 10%, fosfor (P2O5) – 10%, potas (K2O) – 10%, magnez (MgO) – 4%;

Mikroskładniki pokarmowe: bor (B) 0,02%, miedź (Cu)* 0,02%, żelazo (Fe)* 0,12%, mangan (Mn)* 0,04%, molibden (Mo) 0,004%, cynk (Zn)* 0,015% (* schelatowane przez EDTA)

 

Pałeczki nawozowe do storczyków to wysokiej jakości długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci pałeczek. Przeznaczony do nawożenia wszystkich odmian storczyków (orchidei). Każda pałeczka zawiera optymalny i zbilansowany zestaw składników pokarmowych, odpowiadający potrzebom tych roślin. Pałeczki zaaplikowane do doniczki zapewniają pełne odżywienie roślin przez okres 3 miesięcy. Regularne nawożenie i podlewanie wpływa na dobrą kondycję, zdrowotność oraz wygląd ogólny roślin. Pałeczki nawozowe do storczyków zapewniają storczykom bujne i wydłużone kwitnienie. Składniki nawozu wpływają na intensywną zieleń liści.

 

Sposób stosowania: Pałeczki nawozowe należy stosować co 3 miesiące. W okresie od listopada do lutego stosować połowę dawki (połówki pałeczek). Zmierzyć średnicę doniczki przy użyciu miarki zamieszczonej na krawędzi opakowania. Wyjąć z opakowania potrzebną ilość pałeczek, odpowiadającą średnicy doniczki. Wcisnąć pałeczki całkowicie w ziemię między roślinę, a ściankę doniczki. Przy większej ilości pałeczek rozmieścić je w równomiernych odstępach w doniczce. Podlać roślinę wodą. Pamiętać o utrzymaniu odpowiedniej wilgotności podłoża.

 

Ilość pałeczek dostosować do średnicy doniczki:

   średnica doniczki <5 cm – 1 pałeczka

   średnica doniczki 6-10 cm – 2 pałeczki

   średnica doniczki 11-15 cm – 3 pałeczki

   średnica doniczki 16-20 cm – 4 pałeczki

   średnica doniczki >20 cm – odpowiednio więcej pałeczek, itd.

Opakowanie: 100 szt.

Napisz opinię

AGRECOL PAŁECZKI NAWÓZ DO STORCZYKÓW

AGRECOL PAŁECZKI NAWÓZ DO STORCZYKÓW

Napisz opinię