Responsive layout
AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML Powiększ

AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML

PREAGRNBI7055 AGRECOLPREA

5902341000556

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 6.9 6,90zł


Biohumus nawóz uniwersalny jest przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie, jest także bezpieczny dla roślin, bez ryzyka przenawożenia. Biohumus zawiera wspomagające nawożenie naturalne związki próchniczne, wyprodukowany na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich i zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

 

Skład: azot (N) – 0,08%, fosfor (P2O5) – 0,05%, potas (K2O) – 0,12%

 

Biohumus nawóz uniwersalny to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz powstaje w wyniku przetworzenia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych. Pełnowartościowy skład wzbogaca podłoże oraz poprawia jego strukturę, dzięki czemu rośliny mają zapewnione doskonałe warunki wzrostu i rozwoju. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych.

 

Sposób stosowania: Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

 

Rośliny uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia. Nie stosować łącznie ze środkami ochrony roślin.

Opakowanie: 750 ml

Napisz opinię

AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML

AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML

Napisz opinię