Responsive layout
AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML Powiększ

AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML

PREAGRNBI7055 AGRECOLPREA

5902341000556

AGRECOL

Produkt dostępny

Cena brutto: 6.9 6,90zł

Uwaga: ostatnia sztuka w magazynie!

+ wishlist

Biohumus nawóz uniwersalny jest przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie, jest także bezpieczny dla roślin, bez ryzyka przenawożenia. Biohumus zawiera wspomagające nawożenie naturalne związki próchniczne, wyprodukowany na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich i zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

 

Skład: azot (N) – 0,08%, fosfor (P2O5) – 0,05%, potas (K2O) – 0,12%

 

Biohumus nawóz uniwersalny to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz powstaje w wyniku przetworzenia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych. Pełnowartościowy skład wzbogaca podłoże oraz poprawia jego strukturę, dzięki czemu rośliny mają zapewnione doskonałe warunki wzrostu i rozwoju. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych.

 

Sposób stosowania: Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

 

Rośliny uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia. Nie stosować łącznie ze środkami ochrony roślin.

Opakowanie: 750 ml

Napisz opinię

AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML

AGRECOL BIOHUMUS FORTE NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN ZIELONYCH 750 ML

Napisz opinię