Responsive layout
AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO WSZYSTKICH ROŚLIN 1,2 L Powiększ

AGRECOL BIOHUMUS UNIWERSALNY NAWÓZ DO WSZYSTKICH ROŚLIN 1,2 L

PREAGRNBI1053 AGRECOLPREA

5902341000532

Produkt dostępny

Cena brutto: 11.9 11,90zł

+ wishlist

BIOHUMUS – nawóz uniwersalny przeznaczony do wszystkich roślin jest niezastąpiony w nawożeniu roślin domowych, balkonowych i ogrodowych. Nawóz jest w pełni bezpieczny i w 100% naturalny. Nawóz jest zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym (numer świadectwa NE/270/2014), produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Substancji Humusowych.

 

Zawartość: azot (N) – 0,08%, fosfor (P2O5) – 0,05%, potas (K2O) – 0,12%

 

Biohumus uniwersalny to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz powstaje w wyniku przetworzenia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych.

 

Biohumus uniwersalny wyprodukowano w zgodzie z naturą. W środowisku naturalnym zachodzi wiele procesów, dzięki którym martwa materia organiczna zostaje rozłożona. Zjawisko to nazywamy obiegiem materii. To właśnie dzięki temu procesowi pierwiastki w glebie wykorzystywane przez rośliny są stale uzupełniane. Do rozkładu martwej materii organicznej przyczyniają się makro- oraz mikroorganizmy glebowe. Takim makroorganizmem są powszechnie znane dżdżownice kalifornijskie, które trawiąc pokarm wzbogacają go w pożyteczne mikroorganizmy glebowe. Do produkcji Biohumusu wykorzystujemy potencjał dżdżownic kalifornijskich, które przetwarzają substancje organiczne w sposób naturalny. Pozyskiwana w ten sposób substancja to aktywna próchnica, która przez długi czas uwalniana zapewnia stałe odżywienie roślin.

 

Sposób stosowania: Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

 

Rośliny uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia. Nie stosować łącznie ze środkami ochrony roślin.

Opakowanie: 1,2 l

Napisz opinię

AGRECOL BIOHUMUS UNIWERSALNY NAWÓZ DO WSZYSTKICH ROŚLIN 1,2 L

AGRECOL BIOHUMUS UNIWERSALNY NAWÓZ DO WSZYSTKICH ROŚLIN 1,2 L

Napisz opinię