Kategorie

Cement i zaprawy

UWAGA:
Jeżeli cena cementu w konkurencyjnych firmach, jest niższa, a tym bardziej wyraźnie niższa od naszych propozycji, to dokładnie sprawdź oferowany towa...
UWAGA:
Jeżeli cena cementu w konkurencyjnych firmach, jest niższa, a tym bardziej wyraźnie niższa od naszych propozycji, to dokładnie sprawdź oferowany towar.

Cement, kleje i zaprawy w dobrej cenie!

Chemia budowlana obejmująca takie produkty jak na przykład cement lub różnego rodzaju zaprawy, jest nieodłącznym elementem wszystkich prac wykończeniowych, a także remontowych. Warto, jednak wiedzieć; jak produkty dobrej jakości najlepiej kupić!

Uważaj na:

- cement sprzedawany w mniejszych workach (znaleźliśmy takie sytuacje wielokrotnie w wielu marketach budowlanych które zamawiają cement pakowany dla nich specjalnie w mniejszych workach (np. o 0,5kg lub 2kg mniejsze worki). Cena jest podawana za worek. Cena za kilogram jest głęboko ukryta w drobnym druku.

 

- niepewny cement niskiej jakości.

 

Duża sieć marketów oferowała niedawno w dobrej cenie poniżej 8zł za worek cement „NORMAL 32,5”.

Cement Biedronka, Centrobud

            

W rzeczywistości okazuje się, że klienci są wprowadzani w błąd bo po dokładnym wczytaniu się w etykietę produktu drobnym drukiem jest napisane „CEMENT EN413-1:2001 MC 22,5” co oznacza, że cement ten jest w rzeczywistości klasy 22,5 a jedynie tylko dla zmylenia klientów nazywa się 32,5

Cement, kleje i zaprawy w dobrej cenie! Centrobud

Markety w poszukiwaniu możliwości ściągnięcia klientów posuwają się do takich chwytów jak wprowadzanie klientów w błąd. Nie mają na celu uczciwego sprzedania określonej partii towaru tylko z jednej strony ściągnięcia klientów za wszelką cenę a z drugiej strony zabezpieczenia się przed roszczeniami poprzez dodanie dopisku „Deklarowane właściwości użytkowe poprzez klasy i poziomy są zdefiniowane przez oznaczenia cementu”

 

- towar przeterminowany

 

Często niska cena wynika z upływającego terminu przydatności lub towar już jest przeterminowany.

 

Cement, Kleje i Zaprawy, czyli dobra Chemia Budowlana

Wszystkie sklepy budowlane są wyposażone w podstawowe produkty obejmujące cement, kleje oraz różnego rodzaju zaprawy. Tym samym nie mogło go ich zabraknąć i u Nas!

Jednak to właśnie kupując w naszej hurtowni budowlanej cement worek - cena za każdy produkt okaże się wyjątkowo atrakcyjna. Zamawiając każdy worek cementu - cena jest niezwykle konkurencyjna. Można to sprawdzić patrząc na taką samą jednostkę wagową. Dobrym przykładem będzie cement tona - cena rzeczywiście w tej sytuacji okaże się dla Państwa korzystna.

Market budowlany Centrobud

Gdy już Państwo przekonają się o tym, że cena cementu 25 kg, jak i również pozostałych zapraw jest najniższa, to warto zobaczyć, jaką ofertę przygotował market budowlany Centrobud.

Nasza hurtownia materiałów budowlanych oferuje w sprzedaży cement różnych klas, pochodzących od różnych producentów. Można bez problemu zamówić duże ilości, takie jak tona cementu - cena okaże się naprawdę korzystna, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić również na inne materiały budowlane.

Cement i inne materiały budowlane

Nasz skład materiałów budowlanych oferuje przede wszystkim cement i inne materiały budowlane, do których zaliczają się kleje, wylewki samopoziomujące, czy też różnego rodzaju tynki zewnętrzne i wewnętrzne.

Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym dosłownie wszystko, czego potrzeba. Wiemy, iż pozostałe hurtownie budowlane nie tylko posiadają znacznie mniej rozbudowaną ofertę. Ponadto wszystkie produkty w naszej hurtowni są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółowa ofertą naszej hurtowni budowlanej. W naszym sklepie skupiamy wyłącznie rekomendowanych producentów, a także ich najpopularniejsze produkty. Jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek wątpliwości związane z dopasowaniem optymalnych produktów, to zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami, a na pewno odpowiedzą oni na wszystkie pytania i pomogą dopasować najlepsze rozwiązania.

Zobacz też: betoniarki

Więcej Mniej
Mamy 126 produktów
Dostępność
Producent