Kategorie

Responsive layout
Cement i zaprawy

 

UWAGA:

Jeżeli cena cementu w konkurencyjnych firmach, jest niższa, a tym bardziej wyraźnie niższa od naszych propozycji, to dokładnie sprawdź oferowany t...

 

UWAGA:

Jeżeli cena cementu w konkurencyjnych firmach, jest niższa, a tym bardziej wyraźnie niższa od naszych propozycji, to dokładnie sprawdź oferowany towar.

 

Uważaj na:

- cement sprzedawany w mniejszych workach (znaleźliśmy takie sytuacje wielokrotnie w wielu marketach budowlanych które zamawiają cement pakowany dla nich specjalnie w mniejszych workach (np. o 0,5kg lub 2kg mniejsze worki). Cena jest podawana za worek. Cena za kilogram jest głęboko ukryta w drobnym druku.

 

- niepewny cement niskiej jakości.

 

Duża sieć marketów oferowała niedawno w dobrej cenie poniżej 8zł za worek cement „NORMAL 32,5”.

            

W rzeczywistości okazuje się, że klienci są wprowadzani w błąd bo po dokładnym wczytaniu się w etykietę produktu drobnym drukiem jest napisane „CEMENT EN413-1:2001 MC 22,5” co oznacza, że cement ten jest w rzeczywistości klasy 22,5 a jedynie tylko dla zmylenia klientów nazywa się 32,5

Markety w poszukiwaniu możliwości ściągnięcia klientów posuwają się do takich chwytów jak wprowadzanie klientów w błąd. Nie mają na celu uczciwego sprzedania określonej partii towaru tylko z jednej strony ściągnięcia klientów za wszelką cenę a z drugiej strony zabezpieczenia się przed roszczeniami poprzez dodanie dopisku „Deklarowane właściwości użytkowe poprzez klasy i poziomy są zdefiniowane przez oznaczenia cementu”

 

- towar przeterminowany

 

Często niska cena wynika z upływającego terminu przydatności lub towar już jest przeterminowany.

 

Więcej Mniej
Mamy 107 produktów
Dostępność
Producent