Kategorie

Szlifierki i polerki

Potrzebujesz szlifierkę kątowa, taśmowa, do gipsu czy betonu? W naszej ofercie znajdziesz również multiszlifierki - sprawdź ofertę szlifierek Centrobud i wyb...

Potrzebujesz szlifierkę kątowa, taśmowa, do gipsu czy betonu? W naszej ofercie znajdziesz również multiszlifierki - sprawdź ofertę szlifierek Centrobud i wybierz sprzęt dla siebie!

Szlifierka kątowa, oscylacyjna, taśmowa - jaki rodzaj szlifierki wybrać?

Szlifierki kątowe możemy podzielić z uwagi na ich rodzaj wykorzystania czy zastosowania. Mianowicie, dzielimy je na szlifierki: kątowe do podstawowych prac remontowo-budowlanych, do prac warsztatowych oraz do ciężkich prac budowlanych. Odpowiednio dobrana szlifierka kątowa sprawi, że będzie trwała i niezawodna. Oferujemy Państwu najlepsze światowe marki, między innymi: Bosch, Makita, Metabo, Tryton, Celma, Hachi czy  Skil. W naszym, internetowym sklepie, każdy fachowiec wybierze niezbędną dla siebie szlifierkę.

Jeżeli interesuje Państwa  szlifierka oscylacyjna do wygładzania powierzchni płaskich lub delikatnie zaokrąglonych, to taki produkt również znajdziesz w naszej ofercie. Istotnym parametrem przy wyborze szlifierki jest jej moc, która będzie mniejsza przy wykonywaniu sporadycznych prac domowych, a znacznie większa do ciężkich prac budowlanych.

szlifierka taśmowa

Uprzejmie służymy fachowym doradztwem, w zakresie wybrania odpowiedniej szlifierki. Dużą część naszych klientów, zainteresowała -  szlifierka taśmowa 650W firmy Skil oraz szlifierka o mocy 190W firmy Makita. Takimi szlifierkami możemy szlifować lub polerować duże powierzchnie materiałów z drewna, metalu czy nawet tworzyw sztucznych.

Szlifierka do gipsu w zupełności wystarczy Ci również do tynku.

Równe i gładkie ściany wymagają wcześniej oczyszczenia i gipsowania. Sprawę ułatwia szlifierka do gipsu, która znacznie przyspieszy zakończenie podjętej pracy. Dobre narzędzie do szlifowania gipsu, zapewnia również komfort pracy. Szybciej radzi sobie z dużymi powierzchniami, a jednocześnie ogranicza generowanie pyłu ( poprzez połączenie z odkurzaczem), którego usunięcie jest czasochłonne i kłopotliwe. Szlifierka do gipsu “żyrafa” pozwala na wykonywanie prac nawet do dwóch metrów wysokości. Znacząco taki sprzęt ułatwia zadanie.

Szlifierka mimośrodowa wykorzystywana jest jako szlifierka wielofunkcyjna.

Szlifierka mimośrodowa - to idealne narzędzie do domowego czy ogrodowego warsztatu. Charakteryzują się dużą mocą, co skutecznie pozwala na wygładzenie mocno nierównych powierzchni. Nieduże rozmiary takich szlifierek pozwolą na łatwe przechowywanie w szafie z najważniejszymi narzędziami i elektronarzędziami.

Szlifierka stołowa najwygodniejsza do długiej pracy.

Podstawowe elektronarzędzie w każdym warsztacie, to szlifierka stołowa służąca do ostrzenia i szlifowania różnego rodzaju materiałów. Wygodna w obsłudze ale mniej funkcjonalna od szlifierki kątowej. Przy zakupie zwracamy uwagę na moc, rozmiar tarcz czy prędkość obrotową.

Szlifierka do drewna - doskonała obróbka drewnianych elementów.

Szlifowanie materiału, jakim jest drewno wymaga odpowiedniego elektronarzędzia. Temu zadaniu sprosta dobra szlifierka do drewna taśmowa, oscylacyjna, mimośrodowa czy typu “delta”. Która będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb - zapytaj naszych ekspertów. Chętnie posłużą swoją radą.

szlifierka kątowa

Szlifierka kątowa akumulatorowa - praca bez dostępu do prądu.

Urządzenia możemy również podzielić na zasilane z gniazda, czyli elektryczne oraz zasilane akumulatorowo. Szlifierka kątowa akumulatorowa, jak łatwo się domyśleć jest bardziej mobilna i ma praktycznie nieograniczony zasięg. W tym asortymencie, proponujemy Państwu lekką i poręczną szlifierkę do tarczy o średnicy 125 mm - doskonałej marki Makita.

Szlifierka akumulatorowa wytrzymuje nawet długie godziny pracy.

Szlifierka akumulatorowa, może być wykorzystana zarówno do dorywczych prac warsztatowych jak i do ciężkich prac szlifierskich. Przy zakupie musisz, między innymi zwrócić uwagę na moc wiertarki, ilość obrotów oraz jakiej jest firmy. O szczegółach związanych z wyborem oraz zakupem szlifierki warto porozmawiać z naszymi pracownikami. Fachowo przedstawią swoją wiedzę.  

Jakie marki są najbardziej popularne - szlifierka kątowa bosch, makita, dewalt, parkside.

Najczęściej  klientów interesuje szlifierka kątowa bosch, makita, dewalt, parkside. Szlifierki wymienionych marek są bardzo trwałe i profesjonalnie wykonane. Odpowiednio dobrane posłużą, zarówno domowym tzw. “ złotym rączkom” jak i zawodowym fachowcom.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje szlifierka bosch jak i szlifierka makita. Są to firmy, które od wielu lat idealnie funkcjonują na rynku remontowo - budowlanym. Kupując te marki możesz liczyć, że zastosowano w nich najnowsze rozwiązania i nowości technologiczne. Również szlifierka parkside zaliczana jest do świetnego sprzętu elektrotechnicznego.

Multiszlifierka - jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń.

Do najbardziej uniwersalnych czy wszechstronnych narzędzi zaliczana jest  multiszlifierka, która składa się z podłużnego uchwytu oraz obrotowego trzpienia z możliwością wymiany nakładek. Tym samym może posłużyć nam między innymi do: szlifowania, cięcia, wiercenia, frezowania czy polerowania. Świetne urządzenie dla konstruktorów czy majsterkowiczów.

Mini szlifierka - pomoc w przydomowym warsztacie.

Natomiast mini szlifierka, to również wielofunkcyjne urządzenie, niezbędne w warsztatowej szafie. Wymieniając końcówki możesz zarówno polerować, wiercić, frezować czy grawerować.

szlifierka oscylacyjna

Szlifierka kątowa z regulacją obrotów - wygodna i precyzyjna praca.

Szlifierka kątowa z regulacją obrotów jest bardziej wszechstronna i przydatna od szlifierki z jedną tylko prędkością. Dobierając różne prędkości obrotowe tarczy możesz uzyskać lepsze efekty szlifowania różnych powierzchni. Kiedy szlifierka ma mieć zastosowanie do szlifowania materiałów o różnej twardości czy strukturze, wówczas należy wybrać szlifierkę z regulacją obrotów. Oczywiście decyzja co do wyboru konkretnej szlifierki pozostawiamy Państwu.

Szlifierka do betonu, gładzi - musi być bardzo wytrzymała.

Kolejne elektronarzędzie - to szlifierka do betonu, gładzi, gipsu, gipsotynku i podobnych materiałów. Spełniająca zadanie wykończenia powierzchni z betonu czy gładzi jest także szlifierka kątowa, oscylacyjna i mimośrodowa. Przedstawione wiertarki posłużą do wykończenia, wcześniej przetworzonych powierzchni. Do ich ważnych parametrów należy moc oraz prędkość obrotowa. Tego typu sprzętem do betonu posługuje się wiele profesjonalnych firm budowlanych. Dlatego są niezawodne i bardzo wytrzymałe w użytkowaniu.

Szlifierka prosta, pneumatyczna, wielofunkcyjna - wybór zależy od tego, do czego będziesz ją używać.

To podstawowa zasada, szlifierka prosta, pneumatyczna, wielofunkcyjna spełni Twoje oczekiwania tylko wtedy, jak wybierzesz odpowiednią do wykonania konkretnej pracy. Nie musisz kupować profesjonalnego sprzętu i wydawać dużo pieniędzy, jeżeli potrzebujesz go jedynie, na kilka godzin lekkiej pracy. Dlatego warto przed zakupem porozmawiać na te tematy z naszymi ekspertami. Zapraszamy na stronę CENTROBUDU.

Więcej Mniej
Mamy 76 produktów
Dostępność
Producent
Zasilanie