Responsive layout
IZOLBET ZP cM20 Zaprawa posadzkowa 25 kg pal 48szt Powiększ

Zaprawa posadzkowa 25 kg IZOLBET ZP cM20

18574

5903424244133

IZOLBET

Zaprawa posadzkowa.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 9,90zł

+ wishlist

Dostępność towaru w oddziałach:

Do wykonywania oraz naprawy tradycyjnych posadzek i cementowych podkładów podłogowych pod różnego rodzaju warstwy wykładzinowe wewnątrz i na zewnątrz budynków, przy grubościach nakładanej warstwy powyżej 25mm.


PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Nakładać wyłącznie na nośne podłoża, oczyszczone z pyłu, tłuszczu, olejów i innych substancji obniżających przyczepność oraz pozbawione warstw skorodowanych. Istniejące uszkodzenia powierzchni należy wcześniej skuć i uzupełnić zaprawą wyrównującą. Przed nałożeniem zaprawy powierzchnię podłoża zmoczyć wodą.


PRZYGOTOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA

Wymieszać wodą aż do uzyskania jednorodnej masy w proporcji 3,5 l wody na 25 kg suchej masy. Zaprawa nadaje się do użycia bezpośrednio wymieszaniu i zachowuje właściwości użytkowe przez 1 godzinę. Zaprawę po ułożeniu rozprowadza się pomiędzy wypoziomowanymi listwami za pomocą łat prowadzonych ruchami ukośnymi zbierając jej nadmiar. Zaleca się stosowanie łat wibracyjnych. Powierzchnię posadzki po 3-4 godzinach należy zatrzeć i wygładzić pacami. Równomiernie wykonana grubość posadzki nie powinna być mniejsza od 2,5 cm i większa od 5 cm.. Prace wykonywać w temperaturze od +5°C do +25°C. Świeżą posadzkę należy chronić przed nadmiernym wysychaniem przez zraszanie wodą i przykrycie folią. W korzystnych warunkach termicznych nośność podkładu wystarczającą do chodzenia zaprawa uzyskuje po 24 h, zaś wymaganą nośność eksploatacyjną po 14 dniach.


ZUŻYCIE ZAPRAWY

Średnie zużycie zaprawy posadzkowej IZOLBET ZP-cM20 wynosi około 100 kg (4 worki) na 1 m² podkładu podłogowego przy grubości warstwy 50mm. Zużycie może zmieniać się w zależności od stopnia nierówności podłoża.


OPAKOWANIA
Worki wentylowe wielowarstwowe o nominale 25kg.

Napisz opinię

Zaprawa posadzkowa 25 kg IZOLBET ZP cM20

Zaprawa posadzkowa 25 kg IZOLBET ZP cM20

Zaprawa posadzkowa.

Napisz opinię