Responsive layout
MAKITA TARCZA DIAMENT SEG. NEBULA 350MM/ B-54053 Powiększ

TARCZA DIAMENTOWA SEGMENTOWA NEBULA 350/25.4MM MAKITA

21361

0088381476553

MAKITA

Tarcza diamentowa.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 271,90zł

Uwaga: ostatnia sztuka w magazynie!

+ wishlist

Dostępność towaru w oddziałach:

Nebula to podstawowa linia tarcz ekonomicznych o doskonałej jakości, które, choć nie posiadają diamentowej siatki 3D, dzięki zastosowaniu segmentów spawanych laserowo nadal oferują korzystny stosunek jakości do ceny.

Odpowiednia do:
betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia, piaskowca drobnoziarnistego.

Konstrukcja segmentów: Makita posiada konstrukcję segmentów, które są tłoczone na zimno, a następnie utwardzane pod ogromnym ciśnieniem i w bardzo wysokiej temperaturze. Przed połączeniem z tarczą techniką spawania laserowego, każdy z nich przechodzi szczegółową kontrolę pod względem jakości zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia niezawodność działania, niezależnie od tego, czy stosuje się chłodzenie wodą czy nie.

Tarcze Quasar mają 12 mm segmenty przeznaczone do całkowitego zużycia, a Comet 10 mm - segmenty schodkowe. Unikalna konstrukcja segmentów pozwala na zwiększenie przyspieszenia przy cięciu w fazie wstępnej, redukcję tarcia i znaczną poprawę chłodzenia.
 
Przymocowany na stałe metalowy czop: Wzmocniony czop środkowy tłumi drgania ostrza przy wykorzystaniu rdzenia wewnętrznego z miękkiego metalu, zmniejsza hałas podczas pracy i gwarantuje operatorowi niezrównaną jakość i łatwość cięcia. Stabilna tarcza tnie czysto i szybko, usuwając mniej materiału, co zwiększa jej żywotność.

System Cosmos: firma Makita prezentuje ‚uniwersalne’ podejście do wyboru tarcz. Zaawansowane spojenia segmentów pozwalają na najlepsze działanie przy większym zakresie obrabianych materiałów.

Specyfikacja techniczna

  • Średnica tarczy: 350 mm
  • Średnica otworu tarczy: 25,4 mm
  • Wysokość segmentu: 10 mm
  • Szerokość segmentu: 3,0 mm 

Napisz opinię

TARCZA DIAMENTOWA SEGMENTOWA NEBULA 350/25.4MM MAKITA

TARCZA DIAMENTOWA SEGMENTOWA NEBULA 350/25.4MM MAKITA

Tarcza diamentowa.

Napisz opinię