FEDA IMPREGNAT DO MARMURU FEDA 0,5L Powiększ

FEDA IMPREGNAT DO MARMURU 0,5L

6219

5906340605224

FEDA

Impregnat głęboko penetruje podłoże tworząc barierę ochronną. Zabezpiecza przed wchłanianiem wilgoci, co ogranicza rozwój glonów i porostów.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 52,90zł


Dostępność towaru w oddziałach:

Opis:

Impregnat głęboko penetruje podłoże tworząc barierę ochronną. Zabezpiecza przed wchłanianiem wilgoci, co ogranicza rozwój glonów i porostów. Zaimpregnowana powierzchnia jest bardziej odporna na wszelkie zabrudzenia. Preparat uwydatnia strukturę i kolor marmuru. Ogranicza powstawanie wykwitów solnych na  zabezpieczonych powierzchniach. Nie pozostawia smug i zacieków.

Zalety:

NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE

PROSTY W UŻYCIU

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

 Zastosowanie:

Wydajność:  w zależności od chłonności podłoża z 1l preparatu można zaimpregnować od 10 do 30m².

Sposób użycia:

Podłoże powinno być czyste, suche, dobrze odtłuszczone. Preparat nanosimy za pomocą pędzla, wałka. Impregnat wsmarowujemy w powierzchnię przez ok. 10min.  Następnie nadmiar usunąć przy pomocy miękkiej ściereczki polerując do sucha.  Pozostawić do wyschnięcia. Temp. nakładania od +5 do +30°C. Do momentu  wyschnięcia należy chronić impregnowane powierzchnie przed wodą i uszkodzeniami  mechanicznymi. Przed przystąpieniem do prac należy przeprowadzić testy sprawdzające  działanie preparatu na podłoże.

 Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30 °C

Dostępne opakowania: 0,2 l, 0,5 l

Bezpieczeństwo:

Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki.  Chronić przed dziećmi. Pomieszczenia zamknięte dobrze wentylować. Używać rękawic  ochronnych odpornych na działanie chemikaliów oraz odzieży ochronnej. Unikać  kontaktu ze skorą i oczami. Unikać wdychania oparów produktu. Zachować ostrożność  jak przy pracach z rozpuszczalnikami palnymi.

Karty charakterystyki produktów FEDA

Napisz opinię

FEDA IMPREGNAT DO MARMURU 0,5L

FEDA IMPREGNAT DO MARMURU 0,5L

Impregnat głęboko penetruje podłoże tworząc barierę ochronną. Zabezpiecza przed wchłanianiem wilgoci, co ogranicza rozwój glonów i porostów.

Napisz opinię