FEDA OLEJ DO KLINKIERU FEDA 5,0L Powiększ

OLEJ DO KLINKIERU FEDA 5,0L

21992

5906340605262

FEDA

Olej do klinkieru.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 269,00zł

+ wishlist

Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych13.00 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych14.90 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych17.20 zł

Wytwarza trwałą, wysokoodporną warstwę na zabezpieczanych  powierzchniach klinkieru, zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci w podłoże,  ograniczając rozwój glonów i porostów. Ogranicza powstawanie wykwitów  solnych na zabezpieczanych powierzchniach, uwydatnia kolor i zabezpiecza  przed blaknięciem.


Zalety:

  • NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE
  • PROSTY W UŻYCIU
  • PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

 
Zastosowanie:
Do impregnowania powierzchni wykonanych z klinkieru, płytek elewacyjnych, okładzin z kamienia  naturalnego, tynków, betonu i piaskowca naturalnego. Do zabezpieczania przed oraz po fugowaniu.

Wydajność: w zależności od nasiąkliwości podłoża i sposobu nanoszenia z 1l preparatu  można zaimpregnować od 8 do 12 m2 powierzchni.


Sposób użycia:
Powierzchnia przeznaczona do pokrycia preparatem powinna być czysta,  sucha, dobrze odtłuszczona i stabilna. Ewentualne zanieczyszczenia należy  zmyć wodą z dodatkiem detergentów. Jeśli występują wykwity, usunąć je  czyścikiem do klinkieru. Powierzchnie przylegające do impregnowanych  podłoży należy zabezpieczyć. Preparat nanosimy za pomocą pędzla lub  miękkiego tamponu. Po ukończeniu prac związanych z fugowaniem, preparat  należy zmyć wraz z resztkami fugi za pomocą wody z detergentem. Przy mocno nasiąkliwym podłożu zabieg po kilku dniach powtórzyć. Nowe okładziny  impregnować po całkowitym wyschnięciu (ok. 4-6 tygodni po ułożeniu). Przed  przystąpieniem do prac należy przeprowadzić testy sprawdzające działanie  preparatu na podłoże.


Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30 °C
Dostępne opakowania: 1 l, 5 l


Bezpieczeństwo:
Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą  charakterystyki. Używać odzieży ochronnej. Chronić przed dziećmi.

Opakowanie: 5l

Napisz opinię

OLEJ DO KLINKIERU FEDA 5,0L

OLEJ DO KLINKIERU FEDA 5,0L

Olej do klinkieru.

Napisz opinię