TIKKURILA Super White BIAŁA 2,5L Powiększ

TIKKURILA Super White BIAŁA 2,5L

1372

5902829021103

TIKKURILA

Farba lateksowa do ścian i sufitów. Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 49,90zł


Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych13.00 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych14.90 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych17.20 zł

OPIS:

Farba lateksowa do ścian i sufitów. Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej i służby zdrowia (szpitale – z wyłączeniem ścian wokół umywalek, zlewozmywaków i pomieszczeń wymagających dezynfekcji lub utrzymania aseptyki ścian, szkoły i przedszkola), oraz w zakładach branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Nadaje malowanej powierzchni eleganckie, matowe wykończenie. Farba jest odporna na delikatne przemywanie i charakteryzuje się dużą siłą krycia.

Przykłady zastosowania: Malowanie płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych oraz zagruntowanych małych elementów z drewna i metalu po uprzednim zagruntowaniu odpowiednim gruntem. Farba może być stosowana do dekoracyjnego malowania betonu.

Kolory: Biała.

Stopień połysku: Pełny mat

Wydajność: Do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Uzależniona jest od: chłonności i tekstura podłoża, metody aplikacji oraz koloru.

Nakładanie; Wałek, pędzel, natrysk.

Czasy schnięcia: Farba schnie około 1 godziny. Kolejne warstwy zaleca się nakładać po upływie co najmniej 3 godzin. Prace malarskie prowadzić w temperaturze od +5˚C do +25˚C

Przechowywanie Wyrób powinien być magazynowany w opakowaniach zabezpieczających przed wpływem czynników atmosferycznych. Temperatura magazynowania powinna wynosić od +5°C do +25°C. Chronić farbę przed mrozem. Opakowanie szczelnie zamknąć natychmiast po użyciu. Szczelnie zamknięte opakowania przechowywać w pomieszczeniach w temperaturze nie niższej niż 5° C i nie wyższej niż 25°C, chroniąc przed mrozem i bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

POJEMNOŚĆ: 2,5 litra

Napisz opinię

TIKKURILA Super White BIAŁA 2,5L

TIKKURILA Super White BIAŁA 2,5L

Farba lateksowa do ścian i sufitów. Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Napisz opinię