BECKERS DESIGNER COLOUR FRAPPE 5L WODOR Powiększ

BECKERS DESIGNER COLOUR FRAPPE 5L WODOR

1174

5902829022902

TIKKURILA

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 119,00zł

+ wishlist

Dostępność towaru w oddziałach:

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Powierzchnia pomalowana farbą zyskuje piękne matowe wykończenie. Produkt Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

  • Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu
  • Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru
  • Wydziela nieznaczny zapach w czasie nanoszenia i schnięcia
  • Farbę łatwo się rozprowadza, nie chlapie w trakcie aplikacji
  • Bardzo wysoka wydajność: do 16m2/l
  • Kolorystyka: Frappe
  • Pojemność: 5 litrów

Beckers Designer Colour Frappe 5l

W ofercie sklepu internetowego Centrobud znaleźć można różnego rodzaju farby.

Jedną z nich jest Beckers Designer Colour Frappe 5l. Co to za produkt? Jest to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna, matowa farba lateksowa służąca do malowania ścian oraz sufitów.

Farba lateksowa Beckers Designer Colour

Czym charakteryzuje się farba Beckers Frappe 5l Centrobud? Tworzy ona dobrze kryjącą powłokę odporną na mycie przy pomocy wody z dodatkiem detergentu.

Farba Beckers Frappe Centrobud charakteryzuje się wysoką trwałością koloru oraz estetycznym, matowym wykończeniem. Jest to produkt niezwykle wszechstronny. Nadaje się one bowiem do malowania tynków cementowo — wapiennych, płyt kartonowo — gipsowych oraz betonu. Farba rozprowadza się z łatwością i nie chlapie podczas aplikacji. Jakie jeszcze zalety ma Beckers Frappe? Wydajność na poziomie 16 m2/l to kolejny z jej atutów. Sprawia to, że kupując taką farbę można mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o jej odporności na zmywanie.

Dlaczego farba Tikkurila Beckers Designer Frappe to produkt, który kupić się opłaca?

Jak przedstawiają się parametry techniczne farby Beckers Frappe 5l ?

Czas jej schnięcia w dotyku wynosi zaledwie 0,5 h, a całkowity czas schnięcia — jedynie 4 godziny. Optymalna ilość warstw to 1 — 2. Farbę Frappe Beckers na ścianie aplikować można przy pomocy pędzla, wałka lub natrysku. Kiedy warto zdecydować się na zakup Frappe Beckers? Aranżacje utrzymane w stylu nowoczesnym bardzo często uwzględniają ściany w odcieniu jsnej szarości. Czy warto kupić farbę Becker Frappe? Próbka produktu pozwoli sprawdzić, czy odcień ten jest zgodny z oczekiwaniami. Wpływ na tak dużą popularność tej farby może mieć również to, że jest ona rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i nie wykazuje właściwości uczulających, co sprawia, że bez obaw używać mogą jej alergicy.

Napisz opinię

BECKERS DESIGNER COLOUR FRAPPE 5L WODOR

BECKERS DESIGNER COLOUR FRAPPE 5L WODOR

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów

Napisz opinię