BECKERS DESIGNER COLOUR VANILLA CREAM 5L Powiększ

BECKERS DESIGNER COLOUR VANILLA CREAM 5L

1148

5902829026924

TIKKURILA

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 129,89zł


Sposób dostawy Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Spradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia 0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych 13.00 zł
Przesyłka kurierska przedpłata Dostawa do 2 dni roboczych 14.90 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorze Dostawa do 3 dni roboczych 17.20 zł

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Powierzchnia pomalowana farbą zyskuje piękne matowe wykończenie. Produkt Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

  • Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu
  • Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru
  • Wydziela nieznaczny zapach w czasie nanoszenia i schnięcia
  • Farbę łatwo się rozprowadza, nie chlapie w trakcie aplikacji
  • Bardzo wysoka wydajność: do 16m2/l
  • Kolorystyka: Vanilla Cream
  • Pojemność: 5 litrów

Farba lateksowa Beckers Designer Colour Vanilla Cream

Czym charakteryzuje się farba Beckers vanilla cream 5l Centrobud? Tworzy ona dobrze kryjącą powłokę odporną na mycie przy pomocy wody z dodatkiem detergentu.

Farba Beckers vanilla cream Centrobud charakteryzuje się wysoką trwałością koloru oraz estetycznym, matowym wykończeniem. Jest to produkt niezwykle wszechstronny. Nadaje się one bowiem do malowania tynków cementowo — wapiennych, płyt kartonowo — gipsowych oraz betonu. Farba rozprowadza się z łatwością i nie chlapie podczas aplikacji. Jakie jeszcze zalety ma Beckers vanilla day? Wydajność na poziomie 16 m2/l to kolejny z jej atutów. Sprawia to, że kupując taką farbę można mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o jej odporności na zmywanie.

Dlaczego farba Tikkurila Beckers Designer vanilla cream to produkt, który kupić się opłaca?

Jak przedstawiają się parametry techniczne farby Beckers vanilla cream 5l ?

Czas jej schnięcia w dotyku wynosi zaledwie 0,5 h, a całkowity czas schnięcia — jedynie 4 godziny. Optymalna ilość warstw to 1 — 2. Farbę vanilla cream Beckers na ścianie aplikować można przy pomocy pędzla, wałka lub natrysku. Kiedy warto zdecydować się na zakup vanilla cream Beckers? Aranżacje utrzymane w stylu nowoczesnym bardzo często uwzględniają ściany w odcieniu jsnej szarości. Czy warto kupić farbę Becker vanilla cream? Próbka produktu pozwoli sprawdzić, czy odcień ten jest zgodny z oczekiwaniami. Wpływ na tak dużą popularność tej farby może mieć również to, że jest ona rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i nie wykazuje właściwości uczulających, co sprawia, że bez obaw używać mogą jej alergicy.

***

Beckers Vanilla Cream

Farba beckers vanilla cream to przede wszystkim wyjątkowo modny kolor do wnętrz, który pozwoli podkreślić nowoczesność, a także wprowadzi do mieszkania przytulny klimat. Oprócz tego farba vanilla cream beckers wykazuje się doskonałymi właściwościami, do których zalicza się zmywalność pomalowanej powierzchni przy użyciu wody z detergentem. Dzięki temu klasyfikuje się ją jako farbę odporną na ścieranie.

Ponadto beckers vanilla jest farbą niezwykle wydajną. Jeden litr farby wystarczy na pomalowanie nawet do 16 metrów kwadratowych powierzchni. Lateksowa farba daje doskonały efekt matu. Jednocześnie wystarczy już jedna warstwa farby beckers vanilla cream 5l aby doskonale pokryć poprzedni kolor. Nie bez znaczenia jest także krótki czas wysychania, wynoszący zaledwie 4 godziny. Malowanie przy użyciu tej farby jest banalnie proste. Farba nie powoduje nieestetycznych oraz trudnych do zmycia plam. W związku z tym przeprowadzenie szybkiego remontu przy użyciu farby lateksowej marki Beckers jest jak najbardziej możliwe.

Farba wewnętrzna Vanilla Cream BECKERS w atrakcyjnej cenie!

Napisz opinię

BECKERS DESIGNER COLOUR VANILLA CREAM 5L

BECKERS DESIGNER COLOUR VANILLA CREAM 5L

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów.

Napisz opinię