Responsive layout
Drzwi zewnętrzne NTT REVO Elite 3D Visp Gerda Powiększ

Drzwi zewnętrzne NTT REVO Elite 3D Visp Gerda

GERDA

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 0 0,00zł


Drzwi NTT Revo firmy Gerda to solidne drzwi do domów, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej. Drzwi NTT Revo łączą najlepsze cechy drzwi metalowych - solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa i wyjątkową estetykę. Drzwi wykonano z materiałów najwyższej jakości, zapewniającej odporność na codzienną eksploatację i oddziaływanie zmiennej pogody. W ramach grupy drzwi NTT REVO wyróżniamy cztery linie wzornicze: AIR GLASS - z charakterystyczną szybą potocznie zwaną „szybą samochodową”, QUADRO - z licznymi przeszkleniami oraz listwą 3D, TEMPO – o klasycznych wzorach oraz ELITE 3D – wyróżniające się niezwykłą elegancją.

Drzwi GERDA NTT REVO w zależności od zastosowanych komponentów mogą osiągać różne poziomy współczynnika izolacyjności.

Dla serii Quadro wyróżniamy dwie grupy:

Drzwi energooszczędne NTT REVO 60 – posiadają współczynnik od 0,87 W/m2K w przypadku zastosowania ościeżnicy ALUTHERM ciepłej ościeżnicy aluminiowej z wypełnieniem komory termicznej i uszczelką oraz 1,0 W/m2K przy zastosowaniu ościeżnicy DUOTHERM ciepłej ościeżnicy stalowo drewnianej z perforacją termiczną i uszczelką.

Drzwi pasywne NTT REVO 75 – drzwi, które przede wszystkim maksymalnie oszczędzają energię przy jednoczesnym podniesieniu komfortu mieszkania. Pozwalają gromadzić energię wewnątrz pomieszczenia, co prowadzi do bezpośredniej oszczędności. Drzwi NTT REVO 75, charakteryzują się współczynnikiem przenikania w zależności od zastosowanej ościeżnicy od 0,77 W/m2K do 0,93 W/m2K.

Za dopłatą:

  • Ościeżnica ALUTHERM

  • rozmiar 100 E

  • ramka druga strona

  • pakiet RC3

  • skrócenie 0-40 mm

Elite listwy

Kolory drzwi:

NTT Revo kolory

Napisz opinię

Drzwi zewnętrzne NTT REVO Elite 3D Visp Gerda

Drzwi zewnętrzne NTT REVO Elite 3D Visp Gerda

Napisz opinię