Kategorie

Masy i gładzie szpachlowe

Wyrównujesz ściany? Na pewno potrzebna Ci będzie gładź szpachlowa. Sprawdź ofertę gładzi szpachlowych Centrobud i dobierz odpowiednią masę do potrzeb Twojej ...

Wyrównujesz ściany? Na pewno potrzebna Ci będzie gładź szpachlowa. Sprawdź ofertę gładzi szpachlowych Centrobud i dobierz odpowiednią masę do potrzeb Twojej budowy!

Gotowa gładź szpachlowa sprawdzi się przy wyrównywaniu ścian zewnętrznych i wewnętrznych, ale również przy sufitach

Czasami zastanawiamy się kiedy mamy zastosować szpachlówkę, a kiedy gładź szpachlową. Są to inne produkty, o zupełnie odmiennych właściwościach użytkowych. Do wykonania powłok z zapraw budowlanych najlepsza będzie sucha mieszanka lub gotowa gładź szpachlowa, którą zakupicie Państwo w CENTROBUDZIE.

gładź szpachlowa

Gładź szpachlowa gotowa zawiera spoiwa mineralne lub organiczne. Przeznaczona głównie do wykonywania cało - powierzchniowych powłok wygładzających. Natomiast szpachlówki czy kity szpachlowe najlepiej stosować miejscowo do wyrównywania i napraw powierzchni lub maskowania różnych połączeń elementów. Gładź szpachlowa gotowa cena, zależy od pojemności opakowania i jest konkurencyjna oraz adekwatna do jakości. Są to produkty doceniane przez naszych klientów.

Gładź szpachlowa cena zależna jest od producenta i pojemności jaką kupujemy

Podejrzanie niska cena gładzi szpachlowej może wiązać się z ryzykiem niewłaściwego wykonania zamierzonej inwestycji. Również może świadczyć o zbliżającym się przeterminowaniu produktu. W Grupie CENTROBUD - gotowa gładź szpachlowa cena uzależniona jest od jakości, pojemności towaru oraz producenta. Zawsze stawiamy na wysoką jakość towaru oraz na fachową i sprawną obsługę naszych klientów.

masa szpachlowa

Czy gotowa masa szpachlowa jest lepsza niż ta sprzedawana w proszku?

Gotowa masa szpachlowa stosowana jest przez klientów, którzy za podstawowy cel stawiają oszczędność czasu. Praktycznie po otwarciu pojemnika z gotową gładzią szpachlową można od razu przystąpić do szpachlowania cało-powierzchniowych podłoży mineralnych.. Natomiast gładź w proszku, przygotowanie zajmuje około 20 minut. W tym czasie musimy rozrobić produkt i odczekać, aż osiągnie właściwą konsystencję.

Masa szpachlowa do drewna okaże się niezbędna podczas prac związanych z odnawianiem czy zabezpieczaniem drewnianych przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Masę szpachlową można wykorzystać do wypełniania ubytków i szczelin np. w stolarce okiennej, drewnianych szafkach czy parkiecie. Do zabezpieczenia dużych ubytków producenci przewidzieli większe opakowania czy pojemniki.

Wszystkie dostępne masy szpachlowe są wysokiej jakości materiałem wypełniającym. Wybór konkretnego produktu doradzą specjaliści CENTROBUDU.

Gładź szpachlowa bezpyłowa sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych

Gładź szpachlowa bezpyłowa to najlepszy produkt przeznaczony do wygładzania ścian bez szlifowania powierzchni. Zaletą stosowania tego produktu jest uniknięcie podczas szlifowania uciążliwego pyłu. Idealna do wewnętrznych pomieszczeń. Użycie takiej gładzi nie tylko ułatwi jej stosowanie, ale pozwoli przyspieszyć prace wykończeniowe.

gładź szpachlowa cena

Gładź szpachlowa śmig w warunkach pokojowych schnie tylko 2-3 godziny!

Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie przygotować podłoże. Musi być suche i pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, które obniżyłoby przyczepność zaprawy do podłoża. Dlatego należy powierzchnie ścian starannie oczyścić i odpylić.

Gładź szpachlowa śmig zapewni idealnie gładką powierzchnię ścian i sufitów. Należy jedynie pamiętać, aby wcześniej podłoże odpowiednio zagruntować. produkt ma postać gotowej masy, który przed użyciem wystarczy dokładnie wymieszać. Gładź rozprowadzamy po powierzchni pacą ze stali nierdzewnej, dociskając ją do podłoża. Optymalna liczba nakładanych warstw to 1-2. Produkt po wyschnięciu i związaniu ma wysoką odporność na pęknięcia.

Gładzie szpachlowe najlepiej zacząć nakładać od sufitu i trudno dostępnych miejsc

szpachla dekarska

Gładzie szpachlowe sprzedawane są w postaci suchej mieszanki, którą należy przed zastosowaniem rozrobić w odpowiednich proporcjach z wodą. Proporcje podaje producent na opakowaniu. W ten sposób uzyskujemy masę plastyczną, którą nanosimy na ściany i sufity. W sprzedaży są także gotowe do bezpośredniego użycia gładzie polimerowe, najczęściej sprzedawane w poręcznych wiaderkach. Zaletą takiego rozwiązania jest otrzymanie jednakowej konsystencji i nie trzeba stosować wcześniej gruntowania, co z kolei przyspiesza prace wykończeniowe.

Zobacz: Materiały budowlane

Więcej Mniej
Mamy 26 produktów