Kategorie

Drzwi całoszklane 

-

 DRZWI CAŁOSZKLANE

FUNKCJONALNA DEKORACJA KAŻDEGO WNĘTRZA

- drzwi całoszklane mogą być wykonane w formie drzwi jednoskrzydłowych;
- skrzydło drzwi wykonane jest ze szkła bezpiecznego hartowanego lub laminowanego;
- skrzydło może być przezroczyste lub zdobione za pomocą piaskowania, rzeźbienia, emaliowania i laminowania;
- ościeżnica wykonana jest z kształtowników stalowych, profilowanych z blachy i malowanych proszkowo lub z kształtowników stalowych lub profilowanych z blachy ze stali nierdzewnej;
- drzwi posiadają uszczelki przylgowe na obwodzie ościeżnicy;
- skrzydło drzwi zamontowane jest za pomocą specjalnych okuć.PRESTIŻ I ELEGANCJA

Wysoka jakość i perfekcja wykonania podnosi walory estetyczne, tworząc przyjazną atmosferę, a jednocześnie zwiększając standard pomieszczenia. Dodatkowo szklane powierzchnie świetnie współgrają z innymi materiałami zastosowanymi w wyposażeniu wnętrz.

RÓŻNORODNOŚĆ WZORNICTWA

Różne opcje wykonania oraz pełna gama wykończeń, dają niezliczone możliwości kształtowania formy drzwi całoszklanych. Każdy element jest tak dopasowany by podkreślić zalety szklanych powierzchni, czyniąc z nich atrakcyjny element wystroju pomieszczeń.

ROZŚWIETLONA PRZESTRZEŃ

Eleganckie i jasne przestrzenie stały się najważniejszym elementem w aranżacji wnętrz. Drzwi całoszklane z powodzeniem wpisują się w najnowsze trendy, umożliwiając efektywne wykorzystanie przestrzeni, dając użytkownikom pomieszczeń poczucie swobody i komfortu.

FUNKCJONALNOŚĆ

Wykonujemy wszystkie rodzaje ścianek działowych stałych i ruchomych co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w biurach, salach konferencyjnych, a także pomieszczeniach prywatnych. Bogata oferta najwyższej klasy okuć pozwala nam na wykonanie drzwi przesuwnych, wahadłowych, przymykowych.WZORNICTWO I ORNAMENTY

Skrzydło szklane może być przezroczyste lub zdobione za pomocą piaskowania, rzeźbienia, emaliowania i laminowania.

OKUCIA I ZAMKIObsługa Klienta - Skontaktuj się z nami
*

*

*

lub skontaktuj się z nami przez e-mail na sklep@centrobud.pl