Responsive layout
Beton komórkowy

Beton komórkowy jest idealny na ściany nośne oraz ściany działowe. Są też doskonałym izolatorem cieplnym. Sprawdź ofertę betonu komórkowego CENTROBUD i wybie...

Beton komórkowy jest idealny na ściany nośne oraz ściany działowe. Są też doskonałym izolatorem cieplnym. Sprawdź ofertę betonu komórkowego CENTROBUD i wybierz odpowiedni beton na swoją budowę!

Beton komórkowy - lekkie zastąpienie tradycyjnego betonu, przez wprowadzenie gazu do specjalnej, plastycznej mieszanki cementowej. 

Beton komórkowy to nowoczesny materiał budowlany, w formie białych bloczków, przeznaczony na ściany nośne i ściany działowe. Beton komórkowy jest doskonałym izolatorem cieplnym. Materiał taki ma również właściwości “oddychające” - są przepuszczalne dla pary wodnej. Ponadto jest mrozoodporny i niepalny. Z upływem czasu nie zmienia właściwości technicznych. Łatwo się muruje i bez problemu poddaje się obróbce. 

GRUPA CENTROBUD w dziale cegły i pustaki, posiada w sprzedaży beton komórkowy - solbet gazobeton bloczki na każdą budowę. Zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii: 786 108 708

beton komórkowy

Gazobeton posiada niską przewodność cieplną, dzięki czemu jest bardzo odporny na ogień, ale również na działanie mrozu. 

Gazobeton czyli bloczki z betonu lub pustaki dostępne w CENTROBUDZIE od ręki. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą inwestycję budowlaną bez zastosowania betonu komórkowego. 

Materiał ten znany jest także pod nazwą suporex. Dużą zaletą takich pustaków jest ich lekka waga. Jeżeli chodzi o temat - gazobeton cena czy gazobeton wymiary, to informujemy, że ceny w GRUPIE CENTROBUD są konkurencyjne i mają bezpośredni związek z jakością produktu. Co do wymiarów, to wybór konkretnego bloczka należy rozpocząć od określenia interesującej nas gęstości. To również od gęstości będzie zależał konkretny wymiar pustaka.  

Gdy decydujemy się na ściany jednowarstwowe, których nie będziemy już ocieplać dobieramy grubsze bloczki. W tym temacie o szczegóły najlepiej zapytać budowlanych fachowców lub budowlanych inżynierów. Również w naszej firmie uzyskasz porady w tym zakresie.

beton komórkowy cena

Beton komórkowy cena w Centrobudzie jest bardzo atrakcyjna, warto zapoznać z naszą ofertą.

Dokonując zakupu w GRUPIE CENTROBUD - beton komórkowy cena - zawsze będzie dla Państwa atrakcyjna i adekwatna do jakości produktu. Analizując opinie naszych klientów, również indywidualnie dostosowujemy się do potrzeb rynkowych. W tym temacie jesteśmy jedną z lepiej działających, dużych hurtowni budowlanych w województwie mazowieckim.  

Beton komórkowy wymiary - posiada różną wielkość, wybierz taki rozmiar, który będzie optymalny dla Twojej budowy. 

Beton komórkowy wymiary - jego dobór należy przeprowadzić równocześnie z wyborem jego gęstości. W projektach budowlanych dość “schematycznie” podchodzi się do projektowania i wykonywania ścian murowanych.

Najczęściej standardowa szerokość ścian, a co się z tym bezpośrednio wiąże, szerokość bloczków z betonu komórkowego ma wartość 24 cm. Na wewnętrzne, nienośne ściany wystarczy bloczek o szerokości 11,5 cm. Natomiast na ściany zewnętrzne, jednowarstwowe bez późniejszego ocieplania należy wybrać pustak o szerokości 42,0 czy nawet 48,0 cm.   

gazobeton cena

Bloczki gazobetonowe nie zawierają materiałów toksycznych, a w dodatku wytwarzają w pomieszczeniach specjalny mikroklimat.

Wytrzymałość, świetne parametry izolacji cieplnej czy akustyczne pozwalają, aby bloczki gazobetonowe były stosowane do wznoszenia każdego rodzaju ścian we wszystkich typach budynków. 

Dzięki zastosowaniu bloczków gazobetonowych wykonamy między innymi: ściany fundamentowe i piwniczne, ściany wewnętrzne, zewnętrzne nośne i nienośne, ściany ogniowe i kompleksowe przegrody ścienne, ściany o wysokich parametrach akustycznych i izolacyjnych czy ściany elewacyjne. 

Bloczki z betonu komórkowego posiadają świetną termoizolacyjność, dzięki czemu możecie je wykorzystać przy budowaniu ścian, które nie wymagają szczególnego docieplenia. 

Bloczki z betonu komórkowego wytwarzane są z mieszaniny piasku kwarcowego, wapna, cementu, gipsu, wody i środka porotwórczego, czyli proszku aluminiowego lub pasty aluminiowej. 

Aluminium, wchodzi w reakcję z wodorotlenkiem wapnia, spulchnia masę i powoduje powstawanie ogromną ilość mikroporów z zamkniętym w nich powietrzem, którym gazobeton zawdzięcza swoją nazwę. Dlatego posiadają świetną termoizolacyjność i dużą ognioodpornością. Bloczki z betonu komórkowego chętnie są wybierane przez inwestorów i wykonawców.

gazobeton

Klej do betonu komórkowego to cienka zaprawa murarska, którą, w zależności od rodzaju, możecie często wykorzystać wewnątrz i na zewnątrz.

Klej do betonu komórkowego, najczęściej nazywany zaprawą, która przy stawianiu ściany może być cienkowarstwowa lub tradycyjna. Ta pierwsza umożliwia łatwe i szybkie murowanie. Natomiast posługiwanie się zaprawą tradycyjną wymaga już dużych umiejętności murarskich. 

Zaprawę cienkowarstwową nanosimy za pomocą specjalnego, profesjonalnego dozownika do zapraw o szerokości dopasowanej do szerokości bloczka. Można również do tego celu wykorzystać kielni zębatej z przeznaczeniem do cienkich spoin. 

Po nakładaniu bloczków ich podłoże możemy korygować w czasie około 7 minut. natomiast czynność przyklejania musimy wykonać w czasie nie dłuższym niż 10 minut od rozprowadzenia zaprawy cienkowarstwowej. Tego typu zaprawę również otrzymacie Państwo w GRUPIE CENTROBUD. Zapraszamy do zakupów.  

Więcej Mniej

Mamy 19 produktów

Obsługa Klienta - Skontaktuj się z nami

*

*


lub skontaktuj się z nami przez e-mail na sklep@centrobud.pl

Katalog

Włączone filtry: