Kategorie

Cegły i pustaki 

Mamy 68 produktów

Materiały ścienne: 

W przypadku materiałów ściennych podane poniżej ceny są jedynie szacunkowe i obowiązujące przy zakupach hurtowych. Ze względu na specyfikę tych materiałów (koszty transportu, rabaty inwestycyjne) prosimy zawsze o kontakt z handlowcem w celu uzyskania indywidualnej wyceny. 

Rabaty inwestycyjne: 

Na znakomitą większość materiałów ściennych, jeżeli będą objęte umową inwestycyjną z firmą CENTROBUD można uzyskać dodatkowe rabaty. Jest to jedna z przyczyn dlaczego warto się skontaktować z handlowcem przed zakupem. 

 

Logistyka i koszty transportu: 

W przypadku materiałów ściennych jednym z kluczowych elementów kosztu są koszty transportu. Często te same towary które można kupić w dobrej cenie w jednym regionie (blisko fabryki) w innym regionie będzie dużo mniej atrakcyjny cenowo. Dlatego też przy uzgadnianiu projektu z projektantem domu należy to od razu wziąć pod uwagę. Nawet 50 kilometrów różnicy ma fundamentalne znaczenie. 

Dodatkowo ważny jest dobór odpowiednich ilości logistycznych – tak, aby jak najbardziej dopasować poszczególne dostawy do wielkości samochodu. Warto to skonsultować z opiekunem w firmie Centrobud żeby na tym często zaniedbywanym polu uzyskać oszczędności. 

W przypadku miast – na przykład Warszawy ważne jest też, jaki samochód może dojechać do budowy. Często wymagane są dodatkowe kosztowne zezwolenia na wjazd do miasta większych transportów – klient, który przy wyborze materiału nie bierze tego pod uwagę często może być nieprzyjemnie zaskoczony. 

Ważna jest możliwość domówienia brakującej ilości materiału (żeby budowa nie stanęła). To zależy od dostawcy (na ile jest to porządna firma) ale również jest czynnikiem który warto wziąć pod uwagę przy decyzji o budowie z egoztycznych na naszym rynku (nie dostępnych w stałej ofercie) materiałów. 

No i wreszcie jakość: nawet najlepszym producentom zdarzają się partie towaru słabszej jakości. Warto dopytać przed zamówieniemn towaru czy nie było ostatnio reklamacji związanych z wybranym typem silikatu czy też ceramiki. 

 

Koszty robocizny: 

Szybkość budowy (czyli ile minut jest potrzebne na wybudowanie 1m2 ściany) też jest bardzo istotna sprawa. Przy rosnących kosztach robocizny często najtańsze cegły okazują się nietrafioną inwestycją, bo to co zyskamy na cenie materiału tracimy na konieczności docinania elementów, kosztach robocizny i sprzątania po budowie. 

 

Palety: 

Elementem, który należy wziąć pod uwagę jest gospodarka paletami. Czy są jednorazowe, jakie są zasady zwrotu palet. Cena jednej palety to kilkadziesiąt do prawie 100 złotych. Jest to zauważalny element ceny. Warto domówić zasady rozliczania palet przy rozmowie z handlowcem i przy porównywaniu cen uwzględnić również sprawę palet.

W ofercie Centrobudu jest cała gama cegieł pustaków i silikatów. 

 

Porównanie typów materiałów ściennych: 

Silikaty (np. Sipro, Silka)  – mają stosunkowo słabą izolacyjność cieplną, wymagają dobrej izolacji w postaci styropianu. Ściany wykonane z silikatu są nazywane ‘zimnym murem’ – są nawet zimne w dotyku. Natomiast są bardzo twarde (można dzięki temu zastosować cieńsze mury i zyskać więcej metrów kwadratowych powierzchni użytkowej), trwałe i wytrzymałe. Są też najbardziej ekologicznym materiałem i najzdrowszym – składają się jedynie z wody wapna i piasku. Natomiast są dość niewdzięczne, jeżeli chodzi o montaż elementów wykończenia wnętrz (np. wieszanie szafek – realizowane zwykle na kołki mocowane chemicznie), i trudne w bruzdowaniu pod instalacje elektryczne (bardzo twarde). Podobnie jak gazobeton są bardzo płaskie, wobec czego wystarczy cienka warstwa tynku. Tak samo przy montażu używamy klejów nie potrzeba więc grubej warstwy zaprawy. 

Zobacz produkty: Silikaty 

Ceramika – jest tradycyjnym materiałem, sprawdzonym od wielu lat. Pod względem izolacyjności cieplnej pomiędzy gazobetonem a silikatami. To samo w zasadzie dotyczy wszystkich pozostałych parametrów (ekologia, izolacja akustyczna itp.). Uznawana za dość wdzięczną do montażu elementów np. szafek - na zwykłe kołki. Jest dużo różnych elementów systemowych ułatwiających i przyspieszających budowę (narożniki, elementy na nadproża itp.). Dobrze opanowana technologia budowy ułatwia znalezienie fachowców. Duża dostępność materiału na rynku też jest nie bez znaczenia. 

Zobacz produkty: Ceramika Budowlana

Gazobeton (najbardziej popularny jest Ytong, ale jest obecnie obecnych kilku innych producentów tego typu cegieł) jest najcieplejszym z materiałów ściennych (największy współczynnik izolacyjności cieplnej). Równa gładka ściana ułatwia kładzenie tynków. Bardzo dobra izolacja akustyczna – mająca duże znaczenie przy ścianach działowych ale i zewnętrznych w budynkach położonych niedaleko dróg i innych źródeł hałasu. Jego zaletą jest niska waga: dostępne są duże cegły co przyspiesza budowę bo wystarczy mniej cegieł na 1 metr kwadratowy ściany. Bardzo łatwo je ciąć, bruzdować pod instalacje elektryczne – budowa jest stosunkowo czysta. Sprawa ekologii jest dyskusyjna – producenci zachwalają ten materiał jako składający się jedynie z betonu i pęcherzyków powietrza jednak należy pamiętać o tym, że pęcherzyki te są uzyskiwane za pomocą reakcji chemicznych i po tych reakcjach czasem pozostają ślady związków glinu. 

Zobacz produkty: Beton komórkowy

Mówiąc o różnicach pomiędzy różnymi materiałami ściennymi warto pamiętać też o możliwości łączenia różnych rodzajów materiałów ściennych na jednej budowie: na przykład można zastosować silikaty do wewnątrz z gazobetonem na ściany zewnętrzne. 

Zobacz produkty: Bloczki betonowe

W każdym oddziale Centrobudu jest dział obsługi inwestycji – chętnie pomogą w doborze właściwej technologii do danej budowy. 

 

Obsługa Klienta - Skontaktuj się z nami
*

*

*

lub skontaktuj się z nami przez e-mail na sklep@centrobud.pl
Dostępność
Producent
 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY SOLBET 600 Bloczki z betonu komórkowego to gama produktów przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju ścian. Bloczki rozróżnia się pod względem zastosowania, gęstości, profilowania, wymiarów.Orientacyjna cena loco zakład produkcyjny - indywidualna wycena w zależności od ilości oraz lokalizacji inwestycji.

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY H+H SILVER 2,5 500 GŁADKIBloczki z betonu komórkowego H+H to materiał budowlany o uniwersalnym charakterze. Bloczki charakteryzuje wysoka izolacyjność termiczna oraz odpowiednia wytrzymałość. Bloczki H+H produkowane są z naturalnych surowców, pomimo  tego cechą charakterystyczną produktu jest odporność na działanie warunków...

 • BLOCZEK BETONOWY FUNDAMENTOWY CERTUS GŁADKIE Bloczki o szerokim zastosowaniu w budownictwie między innymi: ściany działowe, ściany nośne, fundamenty.Cena loco zakład produkcyjny.

 • BLOCZEK BETONOWY FUNDAMENTOWY GŁADKI Bloczki o szerokim zastosowaniu w budownictwie: ściany działowe, ściany nośne, fundamenty.

 • BLOCZEK BETONOWY FUNDAMENTOWY CERTUS PIÓRO-WPUST Bloczki łączone w systemie pióro-wpust o szerokim zastosowaniu w budownictwie między innymi: ściany działowe, ściany nośne, fundamenty.Cena loco zakład produkcyjny.

 • MULTIPOR GAZOBETON MINERALNE PŁYTY IZOLACYJNE Multipor to mineralne płyty izolacyjne wykonane z bardzo lekkiej odmiany betonu komórkowego. Ich gęstość wynosi do 115 kg/m3, przez co charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną zachowując wszystkie najważniejsze zalety betonu komórkowego. Płyty Multipor to produkt zgodny z Europejską Aprobatą...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY SOLBET 500 OPTIMAL Bloczki z betonu komórkowego to gama produktów przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju ścian. Bloczki rozróżnia się pod względem zastosowania, gęstości, profilowania, wymiarów. Orientacyjna cena loco zakład produkcyjny - indywidualna wycena w zależności od ilości oraz lokalizacji inwestycji.

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY PREFBET 550 GŁADKIBloczki z powierzchnią czołową pióro-wpust łączone na zaprawę klejową stosuje się do wznoszenia wewnętrznych i zewnętrznych ścian nośnych.

 • BLOCZEK SILIKATOWY SILKA 15  N/mm Elementy wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości.

 • CEGŁA PEŁNA PALONA BUDOWLANA 25X12X6,5 pal. pal 403 szt. Cegła pełna palona.

 • PUSTAK CERAMICZNY 250 CERAMIKA PODKARPACKA Pustaki ceramiczne do budowy domów jedno i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów użyteczności publicznej. OMÓW WARUNKI DOSTAWY I RABATY Z NAJBLIŻSZYM ODDZIAŁEM  ODDZIAŁY LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I OPISZ NAM SWOJE ZAPOTRZEBOWANIECENA LOCO ZAKŁAD PRODUKCYJNY CP

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY SOLBET 500 OPTIMAL PLUS Bloczki z betonu komórkowego to gama produktów przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju ścian. Bloczki rozróżnia się pod względem zastosowania, gęstości, profilowania, wymiarów. Orientacyjna cena loco zakład produkcyjny - indywidualna wycena w zależności od ilości oraz lokalizacji inwestycji.

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY SOLBET 600 OPTIMAL PLUS Bloczki z betonu komórkowego to gama produktów przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju ścian. Bloczki rozróżnia się pod względem zastosowania, gęstości, profilowania, wymiarów. Orientacyjna cena loco zakład produkcyjny - indywidualna wycena w zależności od ilości oraz lokalizacji inwestycji.

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY PREFBET 600 GŁADKIBloczki z powierzchnią czołową pióro-wpust łączone na zaprawę klejową stosuje się do wznoszenia wewnętrznych i zewnętrznych ścian nośnych.

 • PŁYTA BETON KOMÓRKOWY PREFBET 600Płytki stosuje się do wznoszenia ścianek działowych na zaprawie klejowej.

 • PUSTAK CERAMICZNY 115 CERAMIKA PODKARPACKA Pustaki ceramiczne do budowy domów jedno i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów użyteczności publicznej. OMÓW WARUNKI DOSTAWY I RABATY Z NAJBLIŻSZYM ODDZIAŁEM   LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I OPISZ NAM SWOJE ZAPOTRZEBOWANIECENA LOCO ZAKŁAD PRODUKCYJNY CP

 • YTONG FORTE PP2,5/0,4 Bloczki Ytong Forte charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną. Dodatkowo istotną cechą jest dość duża wytrzymałość na ściskanie (2,5 N/mm2), dzięki czemu bloczki mogą być stosowane w murach wymagających wytrzymałości na ściskanie.Elementy Ytong Forte są dostępne w grubości 24 cm, 30 cm.Orientacyjna cena loco zakład...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY H+H SILVER 3,0 600 GŁADKIBloczki z betonu komórkowego H+H to materiał budowlany o uniwersalnym charakterze. Bloczki charakteryzuje wysoka izolacyjność termiczna oraz odpowiednia wytrzymałość. Bloczki H+H produkowane są z naturalnych surowców, pomimo  tego cechą charakterystyczną produktu jest odporność na działanie warunków...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY YTONG Energo + Bloczki YTONG Energo + dedykowane są do konstruowania ścian jednowarstwowych. Bloczki spełniają najwyższe wymagania techniczne przy wytrzymałości na ściskanie do 2N/mm2. Orientacyjna cena loco zakład produkcyjny - indywidualna wycena w zależności od ilości oraz lokalizacji inwestycji.

 • Bloczek silikatowy SILKA TEMPO Silka Tempo to system wielkowymiarowych, wapienno-piaskowych elementów murowych. Dzięki dużym rozmiarom bloków czas wykonywania prac murarskich skraca się o ponad 50%, co pozwala uzyskać znaczące oszczędności w budżecie inwestycji. Jedna ekipa murarska (2 osoby z miniżurawiem) w ciągu jednego dnia jest w stanie wymurować...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY SIL-PRO U12LBloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY SIL-PRO U18L 15Bloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY SIL-PRO U18V 20Bloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY SIL-PRO U18V 25Bloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY U24L 15Bloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi budownictwo:...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY U24L 20Bloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi budownictwo:...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY U24V 20Bloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi budownictwo:...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY U24V 25Bloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi budownictwo:...

 • BLOCZEK SILIKATOWY WENTYLACYJNY SIL-PRO UPSWBloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi...

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY U12/2V SIL-PROBloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY H+H GOLD 2,5 500 GŁADKI Bloczki z betonu komórkowego H+H to materiał budowlany o uniwersalnym charakterze. Bloczki charakteryzuje wysoka izolacyjność termiczna oraz odpowiednia wytrzymałość. Bloczki H+H produkowane są z naturalnych surowców, pomimo  tego cechą charakterystyczną produktu jest odporność na działanie warunków...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY H+H GOLD 3,0 600 PW+UBloczki z betonu komórkowego H+H to materiał budowlany o uniwersalnym charakterze. Bloczki charakteryzuje wysoka izolacyjność termiczna oraz odpowiednia wytrzymałość. Bloczki H+H produkowane są z naturalnych surowców, pomimo  tego cechą charakterystyczną produktu jest odporność na działanie warunków...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY H+H GOLD 3,0 600 GŁADKIBloczki z betonu komórkowego H+H to materiał budowlany o uniwersalnym charakterze. Bloczki charakteryzuje wysoka izolacyjność termiczna oraz odpowiednia wytrzymałość. Bloczki H+H produkowane są z naturalnych surowców, pomimo  tego cechą charakterystyczną produktu jest odporność na działanie warunków...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY PREFBET 600 PW+UBloczki z powierzchnią czołową pióro-wpust łączone na zaprawę klejową stosuje się do wznoszenia wewnętrznych i zewnętrznych ścian nośnych.

 • PUSTAK CERAMICZNY ŚCIENNY LPW-25 LEWKOWO 250/380/238Wyroby ceramiczne Lewkowo to wyroby spełniające normy europejskim, posiadające powszechnie uznawane certyfikaty jakości umożliwiające swobodę architektonicznego kształtowania obiektów budowlanych oraz łatwość ich stosowywania do założonych funkcji. Obiekty powstające z pustaków Lewkowo to obiekty...

 • PUSTAK CERAMICZNY ŚCIENNY LPW- 18,8 LEWKOWO 188/380/238Wyroby ceramiczne Lewkowo to wyroby spełniające normy europejskim, posiadające powszechnie uznawane certyfikaty jakości umożliwiające swobodę architektonicznego kształtowania obiektów budowlanych oraz łatwość ich stosowywania do założonych funkcji. Obiekty powstające z pustaków Lewkowo to obiekty...

 • PUSTAK CERAMICZNY ŚCIENNY LPW-11,5 LEWKOWO 115/380/238Wyroby ceramiczne Lewkowo to wyroby spełniające normy europejskim, posiadające powszechnie uznawane certyfikaty jakości umożliwiające swobodę architektonicznego kształtowania obiektów budowlanych oraz łatwość ich stosowywania do założonych funkcji. Obiekty powstające z pustaków Lewkowo to obiekty...

 • PUSTAK CERAMICZNY ŚCIENNY LPW-25 AKU LEWKOWO 250/380/238Wyroby ceramiczne Lewkowo to wyroby spełniające normy europejskim, posiadające powszechnie uznawane certyfikaty jakości umożliwiające swobodę architektonicznego kształtowania obiektów budowlanych oraz łatwość ich stosowywania do założonych funkcji. Obiekty powstające z pustaków Lewkowo to obiekty...

 • PUSTAK CERAMICZNY ŚCIENNY PCM AKU LEWKOWO 188/250/220Wyroby ceramiczne Lewkowo to wyroby spełniające normy europejskim, posiadające powszechnie uznawane certyfikaty jakości umożliwiające swobodę architektonicznego kształtowania obiektów budowlanych oraz łatwość ich stosowywania do założonych funkcji. Obiekty powstające z pustaków Lewkowo to obiekty...

 • Płytka szamotowa Cegła szamotowa to ekologiczny materiał budowlany, który nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale także dla domowników.

 • Cegła szamotowa Cegła szamotowa to ekologiczny materiał budowlany, który nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale także dla domowników. Jest to idealny materiał do budowy pieców i grillów ogrodowych, ponieważ wytrzymuje zarówno niskie, jak i bardzo wysokie temperatury.

 • BLOCZEK SILIKATOWY SILKA 20 N/mm2 Elementy wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości.

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY SOLBET 700 OPTIMAL Bloczki z betonu komórkowego to gama produktów przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju ścian. Bloczki rozróżnia się pod względem zastosowania, gęstości, profilowania, wymiarów. Orientacyjna cena loco zakład produkcyjny - indywidualna wycena w zależności od ilości oraz lokalizacji inwestycji.

 • BLOCZEK SILIKATOWY ŚCIENNY SIL-PROBloczki silikatowe wyroby wapienno-piaskowe o uniwersalnym zastosowaniu w różnych rodzajach budownictwa. Właściwości techniczne, jak duża wytrzymałość, wysoki poziom izolacyjności akustycznej, termicznej oraz wysoka ognioodporność, pozwalają wykorzystać silikaty w wielu gałęziach budownictwa. Między innymi budownictwo:...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY H+H GOLD 2,5 500 PW+UBloczki z betonu komórkowego H+H to materiał budowlany o uniwersalnym charakterze. Bloczki charakteryzuje wysoka izolacyjność termiczna oraz odpowiednia wytrzymałość. Bloczki H+H produkowane są z naturalnych surowców, pomimo  tego cechą charakterystyczną produktu jest odporność na działanie warunków...

 • BLOCZEK BETON KOMÓRKOWY YTONG ACURA PP4/0,5 YTONG ACURA to bloczki z betonu komórkowego, które są znacznie lżejsze od typowych bloczków w swojej klasie wytrzymałości. Mniejsza gęstość zapewnia wyższą izolacje termiczną oraz obróbkę.Orientacyjna cena loco zakład produkcyjny - indywidualna wycena w zależności od ilości oraz lokalizacji inwestycji.

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 44 DRYFIX 440/248/249 Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 38 DRYFIX 380/248/249Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 30 DRYFIX 300/248/249Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 25 DRYFIX 250/373/249Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 18.8 DRYFIX 188/498/249Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 11.5 DRYFIX 115/498/249Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 38 PROFI 380/248/249 Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 30 PROFI 300/248/249 Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 25 PROFI 250/373/249Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 18.8 PROFI 188/498/249 Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER  POROTHERM 11.5 PROFI 115/498/249 Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 44 P+W 440/248/238Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER  POROTHERM 38 P+W 380/248/238Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 30 P+W 300/248/238 Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 25 P+W 250/373/238Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 18.8 P+W 188/498/238Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 11.5 P+W 115/498/238

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 8 P+W 80/498/238

 • PUSTAK CERAMICZNY WIENERBERGER POROTHERM 25 E3 250/373/238Systemy oferowane przez firmy WIENRBERGER umożliwiają komplementarne rozwiązania do wielu typów ścian takich jak: jedno-, dwu- jak i trójwarstwowe oraz na  wewnętrzne nośne i działowe. System Porotherm świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu domów spełniających wysokie wymagania izolacyjności...

 • Pustak ceramiczny Keram Pustak ceramiczny firmy KERAM. Stosowany w budownictwie inwestycyjnym oraz prywatnym.25 P+W

 • Pustak ceramiczny Keram Pustak ceramiczny firmy KERAM. Stosowany w budownictwie inwestycyjnym oraz prywatnym.

 • Dodaj do koszyka

  PUSTAK CERAMICZNY SZLIFOWANY NA PIANĘ Pustaki ceramiczne do budowy domów jedno i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów użyteczności publicznej. OMÓW WARUNKI DOSTAWY I RABATY Z NAJBLIŻSZYM ODDZIAŁEM   LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I OPISZ NAM SWOJE ZAPOTRZEBOWANIECENA LOCO ZAKŁAD PRODUKCYJNY CP