Kategorie

Wełny 

Mamy 5 produktów
Dostępność
Producent
  • WEŁNA MINERALNA KNAUF UNIFIT 033Wełna mineralna KNAUF UNIFIT 033 to idealne rozwiązanie do ocieplenia Twojego domu. Wełna w rolce sprawdzi się przy izolacji termicznej poddasza użytkowego, izolacji akustycznej ścian działowych suchej zabudowy. Wełna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i akustycznych.

  • WEŁNA MINERALNA KNAUF UNIFIT 035Wełna mineralna KNAUF UNIFIT 035 to idealne rozwiązanie do ocieplenia Twojego domu. Wełna w rolce sprawdzi się przy izolacji termicznej poddasza użytkowego, izolacji akustycznej ścian działowych suchej zabudowy. Wełna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i akustycznych.

  • WEŁNA MINERALNA KNAUF NATUROLL 039 PROWełna mineralna KNAUF NATUROLL 039 PRO to idealne rozwiązanie do ocieplenia Twojego domu. Wełna w rolce sprawdzi się przy izolacji termicznej poddasza użytkowego, izolacji akustycznej ścian działowych suchej zabudowy. Wełna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i akustycznych.

  • TOPROCK SUPER WEŁNA SKALNA ROCKWOOLWielkowymiarowe płyty wełny skalnej zapewniające izolację termiczną Twojego domu.Wełna TOPROCK od ROCKWOOL jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zabezpieczenia termicznego poddasza, sufitów podwieszanych.

  • WEŁNA SKALNA ROCKTON ROCKWOOL Produkt firmy ROCKWOOL to pewne i trwałe rozwiązanie izolacyjne do poddaszy, ścian działowych, podłóg, a także ścian o konstrukcji szkieletowej z elewacją z paneli. Płyty ROCKTON gwarantują  optymalne warunki akustyczne, zwiększają ochronę przeciwpożarową i zapewniają domownikom komfort. Wełna skalna ROCKTON to produkt o...