Kategorie

Wkrętarki

Wkrętarka akumulatorowa czy wkrętarka sieciowa - jakie narzędzie potrzebujesz? Sprawdź ofertę wkrętarek oraz wkrętaków Centrobud i wybierz odpowiednie narzęd...

Wkrętarka akumulatorowa czy wkrętarka sieciowa - jakie narzędzie potrzebujesz? Sprawdź ofertę wkrętarek oraz wkrętaków Centrobud i wybierz odpowiednie narzędzie dla siebie!

Wkrętarka Makita, Bosch, Dewalt - jaką markę wybrać?

Wkrętarka Makita, Bosch, Dewalt - to przydatne i doskonałe narzędzie, które każda “złota rączka” powinien mieć w swojej szafie z narzędziami i elektronarzędziami. Wszystkie wymienione marki mają swoich zwolenników z uwagi na ich trwałość i niezawodność w trakcie użytkowania. Bezpośrednio do Państwa należy konkretny wybór tego przydatnego urządzenia. Makita wkrętarka najczęściej posiada również możliwość wiercenia. Czyli jest to wkrętarko - wiertarka. 

wkrętarka 18v

Również niezawodna wkrętarka makita 18V posiada możliwość pracy bezprzewodowej. Dobre akumulatory 18V, najczęściej litowo - jonowe, są bardzo wydajne i pozwalają szybko się ponownie naładować. Natomiast Dewalt wkrętarka jest preferowana z uwagi na jej łatwość obsługi oraz niewielką wagę. Jest również odporna na wstrząsy.  Potrafi poradzić sobie prawie z każdym rodzajem materiału.

Wkrętarka akumulatorowa umożliwia pracę nawet bez dostępu do prądu!

Dzisiejsza, nowoczesna wkrętarka akumulatorowa czy też wkrętarko - wiertarka, praktycznie nie odbiega swoimi parametrami od podobnych urządzeń bezpośrednio zasilanych z gniazda sieciowego. Majsterkowicze czy budowlańcy często potocznie urządzenie takie nazywają - wkrętak akumulatorowy. Wygodne rozwiązanie dotyczące możliwości pracy bez zasilania kablowego sprawdza się doskonale w wielu trudnych sytuacjach. 

wkrętarka akumulatorowa

Wkrętarka Parkside, Milwaukee, Metabo, Graphite - kolejne bardzo ważne i znane marki elektronarzędzi.

Wkrętarka Parkside, Milwaukee, Metabo, Graphite mają ergonomiczny i zdecydowanie nowoczesny wygląd. Jednak niezawodność i trwałość tych urządzeń ma największą zaletę. Często takie urządzenia mają możliwość oświetlenia LED. Modele mają dwuletnią gwarancję i sprzedawane są z ładowarką. 

Wkrętarka Castorama, Lidl, Allegro, Obi - wyszukaj te same wkrętarki w lepszych cenach na centrobud.pl! 

Wkrętarka Castorama, Lidl, Allegro, Obi - takie same produkty i w tych samych cenach znajdziecie Państwo na stronie internetowej CENTROBUDU. Gwarantujemy oryginalność urządzeń, doradztwo, bezpieczeństwo zakupów oraz szybką dostawę pod wskazany adres. 

Szybkie i precyzyjne zamontowanie śrub w każdym podłożu - wkrętarka sieciowa.

wkrętarka parkside

Chociaż wkrętarka akumulatorowa nie odbiega znacząco od sieciowych, to istnieje duże grono “fachowców”, dla których wkrętarka sieciowa jest niezastąpionym narzędziem. Wszystko jednak zależy od potrzeb i rodzaju wykonywanej pracy. Wybór pozostawiamy dla Państwa i zapraszamy do sklepu CENTROBUDU. 

Wkrętarka 18V - czy takie napięcie elektryczne wystarczy?

Wkrętarka 18V i 12V to najpopularniejsze elektronarzędzie wykorzystywane do różnych prac. Znajdują swoje zastosowanie zarówno do prac warsztatowych, montażowych czy remontowych. Osoby zainteresowane zakupem wkrętarki najczęściej orientują się, że napięcie akumulatora ma duże znaczenie dla pracy urządzenia. 

Napięcie 18V znajdzie zastosowanie w pracach wymagających większego momentu obrotowego. Zapewnia wkręcanie czy też wykręcanie w miękkich, jak i twardych materiałach. Często takie urządzenia są wyposażone w udar mechaniczny co dodatkowo “wzmacnia” ich możliwości

Bateria do wkrętarki - jaką wybrać, by wytrzymała nawet najdłuższą pracę bez dostępu do sieci elektrycznej. 

wkrętarka makita

W celu ułatwienia pracy, zadbaj o dobór odpowiednich akcesoriów do swojego elektronarzędzia. W tym temacie przedstawiamy szeroką ofertę, w tym bity do wkrętarki, które są niezbędne do wkręcania śrub i wkrętów. Są wykonane z materiału, gwarantującego długą “żywotność”.  

Akumulator do wkrętarki, zwane potocznie jako bateria do wkrętarki, to także podstawowy sprzęt i to nie tylko tak zwanej domowej “złotej rączki”, ale również dla ludzi z branży budowlanej czy wykończeniowej. Baterie są wykonane z najbardziej wytrzymałego tworzywa sztucznego, by działać i sprawdzać się w nawet bardzo trudnych warunkach. Znajdź baterię do wkrętarki, która pasuje do Twojego urządzenia.  

Więcej Mniej
Mamy 10 produktów
Dostępność
Producent