Kategorie

Wiertarki

Wiertarka stołowa, wiertarka udarowa, młotowierka - jaka jest Wam akurat potrzebna? Sprawdź szeroką ofertę wiertarek Centrobud i wybierz sprzęt, który jest C...

Wiertarka stołowa, wiertarka udarowa, młotowierka - jaka jest Wam akurat potrzebna? Sprawdź szeroką ofertę wiertarek Centrobud i wybierz sprzęt, który jest Ci akurat potrzebny!

Wiertarka stołowa lub wiertarka udarowa - niezastąpione w każdym warsztacie!

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie podstawowego urządzenia jakim jest wiertarka. Niezawodną i precyzyjną obrabiarką jest  wiertarka stołowa. Jej zadanie to wiercenie i gwintowanie. Jak sama nazwa wskazuje montowana jest pionowo na stole warsztatowym.

Wiertarki stołowe znajdują zastosowanie w przydomowym warsztacie jak i w zakładach produkcyjnych. Jest to obrabiarka do metalu czy innego materiału. Urządzenie tego typu pozwala na wykonywanie bardzo precyzyjnych otworów. Takie wykonanie pozwala między innymi; stabilna kolumna i korpus wiertarki.

młotowiertarka

Większość klientów interesuje dobrej klasy, wytrzymała i potocznie nazywana wiertarka udarowa. Jest to z kolei elektronarzędzie, które z łatwością pokona twardy materiał np. beton. Nasz sklep posiada w ciągłej sprzedaży markowe wiertarki udarowe, które sprawdzą się w każdym warsztacie czy na każdej budowie. Zapraszamy na stronę CENTROBUDU. W krótkim czasie realizujemy Państwa zamówienia. Gwarantujemy również oryginalność zakupionych u nas produktów.

Narzędzie przeznaczone do ciężkich prac - młotowiertarka.

Młotowiertarka lub młot udarowo - obrotowy to urządzenie do zadań specjalnych. Będzie niezastąpiona podczas robienia otworów w trudnych i twardych materiałach, Posłużuy także do kucia czy dłutowania.

Mlotowiertarka może pracować w trybie: kucie, wiercenie bez udaru oraz wiercenie z udarem. Podczas zakupu zwracamy uwagę na moc takiego urządzenia, gdyż ma to duży wpływ na ciągłość pracy bez konieczności wyłączania młotowiertarki. Przydatnymi funkcjami, które zwiększą funkcjonalność urządzenia będzie zmiana kierunku obrotów oraz regulacja liczby obrotów wiertła.

Wiertarka udarowa - pozwoli Ci na szybszą i bardziej efektywną pracę.

Najlepszym prezentem, nie tylko dla amatora prac remontowo - budowlanych będzie wiertarka udarowa, która sprawi osobie obdarowanej dużo radości. Warto zastanowić się nad taką formą niespodzianki. Bardzo dobre wiertarki udarowe zakupisz w sklepie budowlanym CENTROBUDU. Najlepiej, w trudnych i wymagających pracach sprawdzi się wiertarka udarowa bosch o doskonałych technicznych parametrach.

wiertarka udarowa

Wiertarka bosch, makita, celma - najbardziej popularne marki wiertarek.

Wiertarka bosch, makita, celma - to elektronarzędzia, bez których przeprowadzenie nawet najmniejszego remontu wydaje się niemożliwe. Dlatego warto mieć je zawsze w swoim domu. Duża dostępność wiertarek może nam utrudnić wybór, dlatego o poradę zwróć się do pracowników CENTROBUDU.

Młotowiertarka bosch, makita - najsilniejszy sprzęt.

Młotowiertarka bosch, makita - to najczęściej spotykane narzędzia, zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Trudno byłoby wyobrazić sobie, prawdziwych “ fachowców “ bez takiego  elektronarzędzia.

Koniecznie zaopatrz się w stojak do wiertarki!

Do przeprowadzenia precyzyjnych prac, posłuży nam  stojak do wiertarki, do którego mamy możliwość przymocowania wiertarkę ręczną. Stojak skutecznie stabilizuje narzędzie i jest łatwy w obsłudze. Dzięki takiemu wykorzystaniu wiertarka wykonuje idealnie otwory.  

wiertarka

Wiertarka magnetyczna, kolumnowa, akumulatorowa - jaki rodzaj wybrać?

Najkrócej, to wszystko zależy od rodzaju i zakresu planowanej pracy. Dlatego przed zakupem porozmawiaj z fachowcem CENTROBUDU lub dokładnie zapoznaj się z insstrukcją przeznaczenia produktu. Po tych podstawowych czynnościach będziesz wiedział czy  wiertarka magnetyczna, kolumnowa, akumulatorowa, w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Wiertarka sds - ta sama praca w krótszym czasie i z mniejszym wysiłkiem.

Nazwa wiertarki sds pochodzi od systemu mocowania narzędzi wymiennych. Prekursorem tego wynalazku są inżynierowie firmy Bosch.  Wiertarka sds pozwala na szybką i wygodną wymianę wierteł. Taka wiertarka praktycznie jest bezawaryjna i dlatego poszukiwana jest na rynku elektronarzędzi.

Więcej Mniej
Mamy 31 produktów
Dostępność
Producent