Kategorie

Piły elektryczne

Piła elektryczna potrzebna Ci jest w domu czy potrzebujesz profesjonalnego urządzenia? Sprawdź ofertę pił łańcuchowych Centrobud i wybierz urządzenie dla sie...

Piła elektryczna potrzebna Ci jest w domu czy potrzebujesz profesjonalnego urządzenia? Sprawdź ofertę pił łańcuchowych Centrobud i wybierz urządzenie dla siebie!

Piła elektryczna - stworzona, by ułatwić przecinanie nawet najtwardszych elementów!

Piła elektryczna pozwala na przecięcie również najtwardszych elementów. Nie musicie już więcej się męczyć ręcznymi piłami czy brzeszczotami. Spośród tych pił wyróżnia się kilka rodzajów - możecie więc kupić stołową piłę czy na przykład ręczną piłę elektryczną. Szczególnie polecana jest piła elektryczna makita. Jest to piła japońskiego producenta, znana ze swej jakości i niezawodności. Z pewnością Was nie zawiedzie.

piła akumulatorowa

Piła łańcuchowa elektryczna znalazła zastosowanie głównie w pozyskiwaniu drewna.

Piła łańcuchowa elektryczna swoje zastosowanie znalazła w przemyśle związanych z pozyskiwaniem drewna. Jest niezbędnym narzędziem przy wycince drzew oraz późniejszej ich obróbce. Stosuje się ją nie tylko przy przemysłowej wycince drzew, ale również podczas wycinania lub przycinania drzew przechylających się np. nad ulice. Elektryczna piła łańcuchowa może również być wykorzystywana w ogrodnictwie. Pomoże Wam w pielęgnacji drzew oraz drzewostanów. Dzięki niej szybciej będziecie mogli doprowadzić ogród do porządku.

Piła elektryczna łańcuchowa jest też bardzo przydatna w ratownictwie. Używa się jej podczas najtrudniejszych akcji, na przykład podczas rozcinania samochodów. W tym przypadku używa się tych najmocniejszych pił, żeby w szybki sposób dostać się do poszkodowanych.

Jedną z lepszych jest piła łańcuchowa elektryczna makita. Wcześniej już wspomniana marka jest najczęściej wybieraną również w tym najtrudniejszych dziedzinach. Jeśli jeszcze się wahacie nad wyborem, wyszukajcie piła łańcuchowa elektryczna opinie. W internecie znajdziecie wiele wzmianek na temat modeli oraz opinie ich użytkowników. Możecie na nich polegać i w ten sposób wybrać tę, którą uważacie za słuszną.

piła łańcuchowa elektryczna

Piła do drewna elektryczna - ścinka, wycinka i obróbka drewna.

Piła do drewna elektryczna to zdecydowanie ułatwienie przy ścinaniu czy obróbce drzew. Nie musicie się męczyć tak jak przy ręcznych piłach. W dzisiejszych czasach praca bez pił elektrycznych byłaby niewydajna i nieefektywna. W tych dziedzinach urządzenia te są niezbędne.

Piła akumulatorowa w zestawie z ładowarką.

Piła akumulatorowa pozwoli Wam na pracę bez dostępu do prądu. Możecie ją więc zabrać wszędzie, gdzie tylko potrzebujecie (pod warunkiem, że będzie naładowana). Szukajcie takich pił, które będą miały bezpieczne ładowarki - z zabezpieczeniem przed zwarciem oraz zabezpieczeniem temperaturowym.

Piła łańcuchowa akumulatorowa, stihl - ledowe powiadomienia o uszkodzeniach.

Piła łańcuchowa akumulatorowa, stihl posiada diody, które informują o stanie urządzenia. Jeśli zobaczycie zapaloną czerwoną diodę, oznacza to, że piła jest uszkodzona lub akumulator został przegrzany. Zielona dioda informuje o procesie ładowania. Piła łańcuchowa makita informuje również o tym, czy akumulator został w pełni naładowany. Poinformuje nas o tym ciągłe świecenie zielonej diody. Jeśli jednak dioda cały czas miga, oznacza to, że piła jest cały czas ładowana.

piła elektryczna

Piła mechaniczna - solidny silnik z primerem oraz gaźnikiem.

Piła mechaniczna posiada bardzo duży silnik o pojemności nawet 55 cm³. Silnik  ten pozwala na uruchomienie piły nawet podczas mrozu. Piła ta znajdzie zastosowanie w pracy w ogrodzie czy ogólnie gospodarstwie domowym.

Piła elektryczna do drewna, stihl - do celów hobbystycznych oraz profesjonalnych.

Piła elektryczna do drewna, stihl znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnych warsztatach jak i do celów hobbystycznych. Do domu wykorzystywane są modele tzw. kompaktowe o mocy do 2,2 kW. Są poręczne i można je wykorzystać nawet w celu przygotowania po prostu drewna opałowego. Piła elektryczna castorama - te same modele, w bardzo konkurencyjnych cenach, znajdziecie w naszych sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Jeśli szukacie piły do profesjonalnych prac w lesie, wybierzcie te o większej mocy - nawet do 6,4 kW.

Zobacz też: elektronarzędzia

Więcej Mniej
Mamy 38 produktów
Dostępność
Producent