Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Opalarki

  Opalarka elektryczna pomoże Wam usunąć niechcianą już farbę, naklejki czy okleiny meblowe. Ma również dużo innych zastosowań. Sprawdź opalarki w ofercie Cent...

  Opalarka elektryczna pomoże Wam usunąć niechcianą już farbę, naklejki czy okleiny meblowe. Ma również dużo innych zastosowań. Sprawdź opalarki w ofercie Centrobud i wybierz odpowiednią dla swoich potrzeb!

  Opalarka elektryczna, gazowa, akumulatorowa - jaką najlepiej wybrać?

  Opalarka elektryczna posiada bardzo dużą moc - nawet 2000 W. Jest to duża zaleta pod względem szybkości pracy. Takie opalarki wyposażone są w regulator temperatury od 350 do 600 stopni. Temperaturę grzania możecie ustawić dowolnie podczas pracy.

  opalarka elektryczna

  Opalarka gazowa jest dużo tańsza od tej elektrycznej. Jest też mała i bardzo lekka. Zasilana jest wkładami butanowymi o różnej wielkości - są one wymienne. Szukajcie jednak takich opalarek, które posiadają piezo start - ułatwi to w dużej mierze jej odpalanie. Opalarka akumulatorowa pozwoli Wam za to na pracę bez dostępu do prądu. Jest równie wydajna co opalarka elektryczna, jednak możecie ją swobodnie przenosić i pracować bez dostępu do sieci. Jest to jednak również najdroższy typ opalarek.

  Opalarka castorama, obi, leroy - wszystkie znajdziecie w Centrobudzie!

  Opalarka castorama, obi, leroy to najczęstsze zapytania jakie używacie. Jednak wszystkie typy opalarek znajdziecie również w naszym sklepie internetowym! Możecie również szukać tych produktów w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - przedstawiamy bardzo konkurencyjne ceny!

  Opalarka do drewna, farby - bardzo wysoka wydajność powietrza.

  Dobra opalarka do drewna, farby powinna posiadać dużą wydajność wydmuchiwanego powietrza - nawet do 480 litrów na minutę. Taka wydajność posłuży Wam również do usuwania oklein meblowych, naklejek, rozpuszczania smoły, a nawet rozmrażania rur wodociągowych. Posłuży Wam wszędzie gdzie potrzebny jest strumień gorącego powietrza.

  Opalarka bosch, makita - uniwersalne zastosowanie.

  Opalarka bosch, makita to jedne z najbardziej popularnych i najlepszych urządzeń tego typu. Znajdą zastosowanie zarówno w twoim warsztacie, jak i do prac domowych. W domu możecie jej używać nawet do usuwania chwastów! Dzięki zabezpieczeniom możecie być spokojni o jej przegrzanie.

  Więcej Mniej

  Mamy 5 produktów