BROWIN Beczka Kiszonka-biała,uchwyty,30L Powiększ

BROWIN Beczka Kiszonka-biała,uchwyty,30L

15140

5908277711238

Beczka z tworzywa sztucznego o uniwersalnym zastosowaniu.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 45,90zł


Dostępność towaru w oddziałach:

Uniwersalna i wszechstronna, biała, plastikowa beczka z zakrętka sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania kiszonej kapusty i ogórków, jak i jako pojemnik do fermentacji nastawów. Ze względu na jej wymiary (dł. 35 cm x szer. 35 cm x wys. 42 cm) wykorzystasz ją również do przechowywania i transportowania różnych produktów. Jej estetyczne wykonanie, trwałość oraz wytrzymałość materiału sprawia, że będziesz cieszył się nią przez długi czas. Uchwyty beczki pozwolą Ci na wygodne przenoszenie. Szczelna zakrętka zabezpieczy nastaw przed wylaniem. Szeroka średnica wewnętrzna beczki (18 cm) pozwoli zaś na łatwe i bezproblemowe czyszczenie. Biały kolor to nie tylko elegancki design dzięki, któremu beczka pięknie zaprezentuje się w przydomowej spiżarni, ale także sposób na uniknięcie przedostawania się do żywności sztucznych barwników. Beczka w całości wykonana jest z tworzywa HDPE, dopuszczonego do kontaktu z żywnością — także do kwaszenia i fermentacji alkoholowej.

  • Idealna do kiszenia — ta beczka o pojemności 30 L, z zakrętką jest przystosowana do przygotowywania zimowych przetworów. Wygodnie i bez problemu ukisisz więc w niej solidny zapas kapusty oraz ogórków.
  • Wszechstronne zastosowanie — beczka nadaje się nie tylko do kiszenia. Z powodzeniem będzie Ci służyć również jako pojemnik do fermentacji nastawów, przechowywania lub transportowania różnych produktów.
  • Wygoda korzystania — szczelna zakrętka beczki nie pozwoli Ci na wylanie jej zawartości. Uchwyty zapewnią zaś jej wygodne przenoszenie. Szeroka, wewnętrzna średnica beczki (18 cm) ułatwi zaś jej czyszczenie.
  • Wysoka jakość — trwałość i wytrzymałość materiału, a także estetyczne wykonanie sprawia, że beczka będzie z powodzeniem służyć Ci przez długi czas, pięknie prezentując się w każdej domowej spiżarni.
  • Bezpieczeństwo — produkt w całości wykonany jest z tworzywa HDPE dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Biel jest nie tylko elegancka, ale również pozwala na uniknięcie przenikania do żywności sztucznych barwników.


Pojemność: 30l
Długość: 35.0 cm
Szerokość: 35.0 cm
Wysokość: 42.0 cm
Wew. średnica otworu beczki: 18.0 cmNapisz opinię

BROWIN Beczka Kiszonka-biała,uchwyty,30L

BROWIN Beczka Kiszonka-biała,uchwyty,30L

Beczka z tworzywa sztucznego o uniwersalnym zastosowaniu.

Napisz opinię