SKIL PIŁA ŁAŃCUCHOWA 2000W, 35CM, SDS Powiększ

SKIL PIŁA ŁAŃCUCHOWA 2000W, 35CM, SDS

3471

8710364055999

Piła łańcuchowa Skil 0780 jest idealnym rozwiązaniem do wydajnego cięcia pni drzew, gałęzi i belek drewnianych. Dzięki wydajnemu silnikowi 2000 W oraz długiej prowadnicy Oregon (35 cm) i wysokiej prędkości łańcucha (13,5 m/s) można szybko wykonać pracę.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 370,00zł


Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych13.00 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych14.90 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych17.20 zł

Dużej mocy piła łańcuchowa do szybkiego i wydajnego cięcia

Piła łańcuchowa Skil 0780 jest idealnym rozwiązaniem do wydajnego cięcia pni drzew, gałęzi i belek drewnianych. Dzięki wydajnemu silnikowi 2000 W oraz długiej prowadnicy Oregon (35 cm) i wysokiej prędkości łańcucha (13,5 m/s) można szybko wykonać pracę. System SDS piły łańcuchowej umożliwia szybką regulację łańcucha. Dzięki wyjątkowej konstrukcji Skil ‘Easy Storage’ piła łańcuchowa zajmuje mało miejsca podczas przechowywania.

Szybka regulacja łańcucha

Krótki czas czynności obsługowych to ważna zaleta piły łańcuchowej Skil 0780. Napięcie łańcucha można wyregulować w kilka chwil, a dzięki systemowi SDS nie ma konieczności stosowania żadnych dodatkowych narzędzi. Łańcuch jest smarowany automatycznie. Pozwala to oszczędzić czas i w większym stopniu skupić się na cięciu.

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy

Ergonomiczna konstrukcja z komfortowym uchwytem zapewnia łatwą obsługę i kontrolę podczas cięcia w pionie i poziomie. Metalowe kolce zapewniają optymalne ustawienie w obrabianym materiale oraz stabilność podczas pracy. Po zwolnieniu włącznika lub uruchomieniu hamulca przeciw odrzutowego łańcuch natychmiast się zatrzymuje. Piła łańcuchowa Skil 0780 posiada także przycisk blokady i oddzielny włącznik zapobiegający przypadkowemu uruchomieniu narzędzia.

Komfortowe rozwiązanie ‘Easy Storage’

To narzędzie jest częścią programu narzędzi ogrodowych Skil ‘Urban Series’, które zapewniają komfort i oszczędność czasu. Wszystkie narzędzia ‘Urban Series’ oferują wyjątkowe rozwiązanie Skil ‘Easy Storage’, dzięki czemu są wygodne w przechowywani i nie zajmują wiele miejsca. W wyposażeniu standardowym piły łańcuchowej znajduje się szyna ‘Easy Storage’, która ułatwia zawieszenie narzędzia na ścianie.

Właściwości

* Silnik o dużej mocy 2000 W: zapewnia doskonałe cięcie

* Łatwa wymiana i regulacja łańcucha: dodatkowe narzędzia nie są potrzebne

* Koncepcja „ŁATWEGO PRZECHOWYWANIA“ umożliwia staranne przechowywanie oraz pozwala zaoszczędzić miejsce po pracy urządzeniem

* Wysokiej jakości łańcuch i prowadnica (firmy Oregon)

* Ergonomiczna konstrukcja, z wygodnym uchwytem zapewniającym łatwe cięcie w poziomie

* System szybkiego zatrzymania i hamulec przeciwodrzutowy

* Automatyczne smarowanie łańcucha

* Metalowe kolce zapewniają optymalne ustawienie w obrabianym materiale

Napisz opinię

SKIL PIŁA ŁAŃCUCHOWA 2000W, 35CM, SDS

SKIL PIŁA ŁAŃCUCHOWA 2000W, 35CM, SDS

Piła łańcuchowa Skil 0780 jest idealnym rozwiązaniem do wydajnego cięcia pni drzew, gałęzi i belek drewnianych. Dzięki wydajnemu silnikowi 2000 W oraz długiej prowadnicy Oregon (35 cm) i wysokiej prędkości łańcucha (13,5 m/s) można szybko wykonać pracę.

Napisz opinię