MAPEI FOLIA W PŁYNIE MAPEGUM WPS 10 KG Powiększ

MAPEI FOLIA W PŁYNIE MAPEGUM WPS 10KG

3552

8022452002120

MAPEI

Elastyczna, gotowa do użycia, płynna folia, o krótkim czasie schnięcia do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 185,00zł


Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych14.50 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych16.20 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych18.50 zł

Elastyczna, gotowa do użycia, płynna folia, o krótkim czasie schnięcia do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków.

Zastosowanie

Wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków na powierzchniach narażonych na zawilgocenie lub okresowy kontakt z wodą, nienarażonych na podciąganie wilgoci z podłoża. Mapegum WPS może być stosowany na każdym rodzaju podłoża: płytach kartonowo-gipsowych, tynkach gipsowych, tynkach tradycyjnych, wylewkach cementowych  i anhydrytowych, ścianach z bloczków  gazobetonowych, płytach drewnianych, wiórowych i OSB, starych okładzinach ceramicznych i z kamienia naturalnego. Mapegum WPS zabezpiecza przed wilgocią ściany, posadzki i sufity w pomieszczeniach mokrych, tj. kuchnie, łazienki itp. Powinien być stosowany przed ułożeniem okładziny ceramicznej lub kamienia naturalnego.

Dane techniczne

Czas naskórkowania: 1 godzina (przy 2 mm).

Czas oczekiwania przed montażem okładziny: 12 godzin.

Nanoszenie drugiej warstwy: 1 do 2 godzin.

Kolor: jasnoszary.

Nakładanie: wałkiem, pędzlem, pacą lub metodą natrysku.

Przechowywanie: 24 miesiące.

Chronić przed mrozem.

Zużycie

1,5 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy.

Opakowania

wiaderka plastikowe 10kg

Folia w płynie Mapegum 10 kg

Folia w płynie Mapegum 10 kg 1,5kg/m2 na 1mm Mapei jest elastyczną, gotową do użycia płynną folią o krótkim czasie schnięcia, która służy do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków.

Mapei Mapegum WPS, dlaczego warto go kupić?

Folia w płynie Mapei Centrobud — jakie jest zastosowanie tego produktu? Bardzo dobrze sprawdza się ona podczas wykonywania izolacji przeciwwilgociowych we wnętrzach budynków, na powierzchniach narażonych na zawilgocenie lub okresowy kontakt z wodą, które nie są narażone na podciąganie wilgoci z podłoża.

MAPEI folia w płynie Mapegum WPS 10 kg może być używana na każdego rodzaju podłożu — od płyt kartonowo — gipsowych, przez tynki tradycyjne, tynki gipsowe, wylewki anhydrytowe, wylewki cementowe, ścianki z bloczków gazobetonowych, płyty drewniane, płyty wiórowe, płyty OSB, aż po stare okładziny z ceramiki oraz kamienia naturalnego. Jakie jeszcze zalety ma Mapegum WPS 5 kgFolia w płynie jest niezwykle wydajna i wystarcza na długi czas.

Folia w płynie MAPEI MAPEGUM WPS 10kg - Hydroizolacja, dzięki niej stanie się dużo prostsza!

MAPEI folia w płynie 10 kg — co jeszcze warto wiedzieć na jej temat? Skutecznie zabezpiecza ona ściany, sufity oraz posadzki przed wilgocią w pomieszczeniach mokrych, takich jak łazienka czy kuchnia.

Mapgeum 10 kg Centrobud stosuje się przed ułożeniem okładziny ceramicznej czy z naturalnego kamienia. Jak przedstawiają się dane techniczne Mapegum WPS 10kg? Czas naskórkowania wynosi 1 godzinę, a czas oczekiwania przed montażem okładziny — 12 godziny. Nanoszenie drugiej warstwy powinno mieć miejsce po upływie od 1 do 2 godzin. Folia w płynie MAPEI Centrobud może być aplikowana przy pomocy pędzla, wałka, pacy lub metody natrysku. Dostępna jest ona w kolorze jasnoszarym. Średnie zużycie folii to 1,5 kg/m2 przy warstwie o grubości 1 mm. Produkt należy chronić przed mrozem.

Napisz opinię

MAPEI FOLIA W PŁYNIE MAPEGUM WPS 10KG

MAPEI FOLIA W PŁYNIE MAPEGUM WPS 10KG

Elastyczna, gotowa do użycia, płynna folia, o krótkim czasie schnięcia do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków.

Napisz opinię