Responsive layout
AGRECOL DUO ORCHID STRONG 24X40 ML Powiększ

AGRECOL DUO ORCHID STRONG 40 ML

5902341004837 5902341004

5902341004837

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 3.49 3,49zł


Duo orchid Strong to odżywka do storczyków w okresie spoczynku typu 2 w 1 przygotowująca storczyki do kwitnienia. Duo Orchid Strong regeneruje podłoże, wzmacnia i pobudza rośliny do wzrostu. Odżywka działa przez 4 tygodnie, jest w formie wygodnych w użyciu aplikatorów.

 

Duo Orchid Strong – odżywka do storczyków w okresie spoczynku. Specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków. Produkt przeznaczony jest do stosowania przez cały okres wegetacji. W szczególności zalecany jest w okresie po przekwitnięciu roślin, w celu ich wzmocnienia i przygotowania do kolejnego kwitnienia. Zawarte w odżywce ekstrakty substancji humusowych, identyczne do tych występujących naturalnie w zakamarkach konarów oraz korze drzew tropikalnych, przyspieszają regenerację podłoża i wpływają pozytywnie na korzenie storczyków. Profesjonalne i estetyczne aplikatory są łatwe w użyciu.

 

Duo Orchid Strong to połączenie dwóch formuł w jednym aplikatorze. 20 ml stanowi odżywka stanowiąca pożywkę dla rośliny, a drugie 20 ml to regenerator podłoża zawierający substancje humusowe.

 

Sposób stosowania: Odżywka Duo Orchid Strong do storczyków została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać je przez cały rok. Aby uzyskać najlepsze efekty uprawy preparat stosować

poza okresem kwitnienia co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę. Proste stosowanie w trzech krokach: Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia. Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni. Skuteczność odżywki nie jest zależna od czasu samoczynnego opróżnienia aplikatora.

 

Ilość: jeden aplikator 40 ml  
W przypadku chęci zamówienia pełnego opakowania informujemy że znajduje się w nim 24 aplikatory. 

  

Napisz opinię

AGRECOL DUO ORCHID STRONG 40 ML

AGRECOL DUO ORCHID STRONG 40 ML

Napisz opinię