Responsive layout
AGRECOL NAWÓZ DO TRAWNIKÓW SZYBKI EFEKT DYWANOWY 5 KG Powiększ

AGRECOL NAWÓZ DO TRAWNIKÓW SZYBKI EFEKT DYWANOWY 5 KG

PREAGRN5NT-233 AGRECOLPRE

5902341002338

Produkt dostępny

Cena brutto: 45.9 45,90zł

+ wishlist

Nawóz do trawników – szybki efekt dywanowy jest przeznaczony do nawożenia trawników często koszonych i intensywnie eksploatowanych, uzupełnia niedobory azotu, potrzebnego do odbudowy zielonej masy. Nawóz szybki efekt dywanowy gwarantuje prawidłowe zagęszczenie i zielone wybarwienie traw. Wydajność: 5 kg / 400 m2

 

Zawartość: Nawóz WE azot (N) – 25%

 

Nawóz do trawników – szybki efekt dywanowy to granulowany nawóz mineralny. Przeznaczony do nawożenia wszystkich rodzajów trawników, a także traw ozdobnych. W składzie nawozu znajduje się azot w łatwo przyswajalnej formie, który powoduje, że trawnik szybko się zagęszcza i odzyskuje intensywnie zieloną barwę. Systematyczne nawożenie powoduje równomierny rozrost darni i wysoką zdrowotność trawy. Stosowanie nawozu szybki efekt dywanowy przygotowuje trawnik również do intensywnego użytkowania. Bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu nawożenia przy użyciu tego nawozu można przystąpić do użytkowania trawnika. Nawóz może być również z powodzeniem stosowany jako dodatek do nawozów jesiennych, które chcemy wykorzystać wiosną.

Sposób stosowania

 

Stosować od marca do sierpnia, co 45-60 dni. Od września należy zastosować nawóz jesienny.

 

1. Odmierz odpowiednią ilość nawozu: 12 g nawozu na każdy 1 m2 trawnika.

2. Rozsyp nawóz równomiernie na trawniku ręcznie lub specjalnym siewnikiem. Trawnik w momencie zabiegu powinien być suchy.

3. Po zastosowaniu nawozu, trawnik obficie podlej wodą.

 

UWAGA! Nawozu nie stosować na trawniki młode. Pierwszy zabieg nawożenia można wykonać dopiero po 60 dniach od wykiełkowania nasion.

 

1 garść to około 30 – 40 g nawozu.

Opakowanie: 5 kg

Napisz opinię

AGRECOL NAWÓZ DO TRAWNIKÓW SZYBKI EFEKT DYWANOWY 5 KG

AGRECOL NAWÓZ DO TRAWNIKÓW SZYBKI EFEKT DYWANOWY 5 KG

Napisz opinię