Responsive layout
AGRECOL ZAMIOKULKAS STRONG 30 ML Powiększ

AGRECOL ZAMIOKULKAS STRONG 30 ML

PREAGRN449 AGRECOLPREAGRN

5902341804499

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 2.99 2,99zł


Zamiokulkas Strong – odżywka do zamiokulkasów jest polecana do roślin z rodzaju zamiokulkas a także do innych zielonych roślin doniczkowych. Odżywka gwarantuje sprężyste i soczyście zielone liście, zapewnia odżywienie przez 4 tygodnie. Jest w postaci wygodnego w użyciu aplikatora.

 

Zamiokulkas Strong – to specjalistyczny, wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji zamiokulkasów, a także innych zielonych roślin doniczkowych. Specjalna formuła ułatwia pobieranie składników oraz wzmacnia rośliny. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewniając sprężystość liści oraz ich soczyście zielone wybarwienie. Profesjonalne i estetyczne aplikatory są łatwe w użyciu.

Sposób stosowania

 

Odżywka Zamiokulkas Strong została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać rośliny przez cały rok. Zamiokulkasy oraz inne zielone rośliny doniczkowe potrzebują odpowiedniej pielęgnacji przez wszystkie 12 miesięcy. W celu uzyskania najlepszych efektów uprawy, odżywkę należy stosować co 1 miesiąc, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę. Proste stosowanie w trzech krokach: Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia. Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni. Skuteczność odżywki nie jest zależna od czasu samoczynnego opróżnienia aplikatora.

Opakowanie: 30 ml

Napisz opinię

AGRECOL ZAMIOKULKAS STRONG 30 ML

AGRECOL ZAMIOKULKAS STRONG 30 ML

Napisz opinię