Responsive layout
AGRECOL ORCHID STRONG REGENERUM DO STORC ZYKÓW 30 ML Powiększ

AGRECOL ORCHID STRONG REGENERUM DO STORCZYKÓW 30 ML

PREAGRN436 AGRECOLPREAGRN

5902341004356

AGRECOL

Produkt dostępny

Cena brutto: 2.99 2,99zł

+ wishlist

Orchid Strong Regenerum – odżywka do storczyków z regeneratorem podłoża polecana jest szczególnie pomiędzy kwitnieniami. Orchid Strong Regenerum wzmacnia i pobudza do wzrostu system korzeniowy oraz zapewnia odżywienie przez 4 tygodnie. Jest dostępna w postaci wygodnego w użyciu aplikatora.

 

Orchid Strong Regenerum – odżywka do storczyków z regeneratorem podłoża. Specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków storczyków. Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie. Zawarte w odżywce ekstrakty substancji humusowych identyczne do tych występujących w zakamarkach konarów oraz korze drzew tropikalnych, wpływają regenerująco na podłoże, w którym rosną storczyki. Ogranicza to konieczność częstego przesadzania roślin. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia aplikatory ułatwiają stosowanie.

 

Sposób stosowania: Odżywka do storczyków Orchid Strong Regenerum została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać storczyki przez cały rok. Preparat stosować co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę. Proste stosowanie w trzech krokach: Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia. Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni. Skuteczność odżywki nie jest zależna od czasu samoczynnego opróżnienia aplikatora.

Opakowanie: 30 ml

Napisz opinię

AGRECOL ORCHID STRONG REGENERUM DO STORCZYKÓW 30 ML

AGRECOL ORCHID STRONG REGENERUM DO STORCZYKÓW 30 ML

Napisz opinię