Responsive layout
AGRECOL NAWÓZ W PŁYNIE DO ROŚLIN BALKONOWYCH 1,2 L Powiększ

AGRECOL NAWÓZ W PŁYNIE DO ROŚLIN BALKONOWYCH 1,2 L

PREAGRN12R323 AGRECOLPREA

5902341003236

Produkt dostępny

Cena brutto: 11.9 11,90zł

+ wishlist

Nawóz do roślin balkonowych i tarasowych w płynie jest przeznaczony do nawożenia wszystkich roślin balkonowych i tarasowych, polecany szczególnie do kompozycji kwiatowych. Nawóz wzmacnia i przedłuża kwitnienie a dzięki połączeniu składników mineralnych i organicznych nawożenie jest bardziej efektywny. Zawiera biologicznie czynne substancje humusowe, wspomagające nawożenie. Nawóz ma szybkie działanie dzięki zawartości składników mineralnych, jest skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska.

 

Zawartość: azot (N) – 2%, fosfor (P2O5) – 2%, potas (K2O) – 3% oraz wspomagające nawożenie ekstrakty związków próchnicznych.

 

Nawóz do roślin balkonowych i tarasowych to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do odżywiania wszelkich roślin uprawianych w pojemnikach i doniczkach na balkonach oraz tarasach. Nawóz do roślin balkonowych i tarasowych może być stosowany w uprawach roślin sezonowych, np.: pelargonii, surfinii, petunii, werben, lobelii, kocanek, komarzyc, wilców, bakop i innych. Polecany również do nawożenia roślin wieloletnich, np.: lawend, begonii, oleandrów, bugenwilli, bratków, wrzosów i wielu innych roślin uprawianych na balkonach i tarasach.

 

Nawóz do roślin balkonowych i tarasowych tworzy odpowiednia konfiguracja składników pokarmowych, które wzmagają i przedłużają okres kwitnienia nawożonych roślin. Zwiększona dawka potasu pobudza rośliny do ciągłego zawiązywania pąków kwiatowych. Rośliny uprawiane w pojemnikach często są narażone na utratę wody. Potas wspomaga prawidłowe gospodarowanie wodą w tkankach rośliny, dzięki czemu jest ona bardziej odporna na przypadkowe przesuszenie podłoża. Tę właściwość ma przypisany również fosfor. Ciągłe podlewanie roślin powoduje wypłukiwanie cennych minerałów z podłoża, dlatego tak ważne jest systematyczne stosowanie nawozu.

 

Sposób stosowania: Nakrętka służy jako miarka do dozowania nawozu. Rozcieńczamy z wodą 35ml (1 nakrętka* ) nawozu w 1 litrze wody. Nawóz stosujemy 1- 2 razy w tygodniu w całym sezonie wegetacyjnym.

Opkowanie: 1,2 l

Napisz opinię

AGRECOL NAWÓZ W PŁYNIE DO ROŚLIN BALKONOWYCH 1,2 L

AGRECOL NAWÓZ W PŁYNIE DO ROŚLIN BALKONOWYCH 1,2 L

Napisz opinię