Responsive layout
AGRECOL MINERAL ŻEL DO PELARGONII 0,5 : Powiększ

AGRECOL MINERAL ŻEL DO PELARGONII 0,5 :

PREAGRNMIN AGRECOLPREAGRN

5902341005735

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 11.9 11,90zł


Nawóz do pelargonii jest przeznaczony do nawożenia pelargonii balkonowych, domowych i rabatowych, polecany jest także do kompozycji z innymi kwiatami. Nawóz zapewnia obfite kwitnienie i intensyfikuje wybarwienie kwiatów.

 

Zawartość: Nawóz WE azot (N) – 5%, fosfor (P2O5) – 5%, potas (K2O) – 8%; Mikroskładniki pokarmowe: bor (B) 0,02%, miedź (Cu)* 0,002%, żelazo (Fe)* 0,02%, mangan (Mn)* 0,015%, molibden (Mo) 0,002%, cynk (Zn)* 0,015% (* schelatowane przez EDTA)

 

Nawóz do pelargonii z serii Mineral żel to płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie. Przeznaczony do stosowania w uprawach wszelkich odmian pelargonii balkonowych, domowych i rabatowych. Zalecany również w uprawach pelargonii w kompozycjach z innymi roślinami. Żelowa formuła nawozu bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie. Roztwór nawozowy można z powodzeniem stosować do nawożenia roślin uprawianych metodami tradycyjnymi, a także w uprawach hydroponicznych.

 

Nawóz zawiera w swoim składzie azot potrzebny pelargonii do bujnego wzrostu i rozwoju zielonych części roślin. Wysoka dawka potasu (aż 8%) pobudza roślinę do intensywnego i obfitego kwitnienia. Prawidłowe nawożenie fosforem gwarantuje dobrze rozbudowany system korzeniowy stabilizujący roślinę w doniczce. Nawóz do pelargonii zawiera mikroskładniki, które dodatkowo wspomagają efekt odżywienia. Dzięki nim kwiaty i liście są prawidłowo wybarwione. Ponadto kompleksowe nawożenie powoduje, że roślina jest bardziej odporna na choroby i szybciej regeneruje się po uszkodzeniach przez szkodniki.

 

Sposób stosowania: Opakowanie zawiera przezroczystą nakrętkę do precyzyjnego i wygodnego odmierzania dawki nawozu. Nakrętka wskazuje trzy poziomy dawkowania, zależnego od ilości wody, jaką używamy do podlewania: I poziom – dawka 7 ml nawozu do rozpuszczenia w 2 litrach wody; II poziom – dawka 14 ml nawozu do rozpuszczenia w 4 litrach wody; III poziom – dawka 21 ml nawozu do rozpuszczenia w 6 litrach wody.

Opakowanie: 0,5 l

Napisz opinię

AGRECOL MINERAL ŻEL DO PELARGONII 0,5 :

AGRECOL MINERAL ŻEL DO PELARGONII 0,5 :

Napisz opinię