Responsive layout
AGRECOL HORTIFOSKA NAWÓZ TRAW ZACHWASZCZONYCH 1 KG Powiększ

AGRECOL HORTIFOSKA NAWÓZ TRAW ZACHWASZCZONYCH 1 KG

PREAGRNH2T612 AGRECOLPREA

5902341006121

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 10.9 10,90zł


Hortifoska nawóz do trawników zachwaszczonych to nawóz przeznaczony do trawników zachwaszczonych. Jego składniki pobudzają trawę do intensywnego wzrostu. Hortifoska ogranicza rozwój chwastów. Dawkowanie: 20-30 g/m2.

 

Skład: Nawóz WE azot (N) – 15%, fosfor (P2O5) – 5%, potas (K2O) – 5%, magnez (MgO) – 2%;

Mikroskładniki pokarmowe: bor (B) 0,04%, miedź (Cu) 0,1%, żelazo (Fe) 0,2%, mangan (Mn) 0,17%, molibden (Mo) 0,01%, cynk (Zn) 0,035%

 

Hortifoska nawóz do trawników zachwaszczonych to granulowany nawóz mineralny. Przeznaczony do nawożenia trawników zachwaszczonych. Dzięki granulowanej formie działa skutecznie poprzez równomierne uwalnianie substancji odżywczych. Unikalny skład, bogaty w azot w odpowiednio dobranej konfiguracji z innymi składnikami odżywczymi, przyśpiesza rozwój darni, hamując rozwój chwastów. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia soczystą zieleń trawnika przygotowując go do intensywnego użytkowania.

 

Dzięki składnikom nawozu trawa szybko zyskuje dobrą kondycję i staje się konkurencyjna dla chwastów. Zdrowa i silna trawa wypiera sąsiadujące chwasty dwuliścienne. Nawóz minimalizuje kwitnienie i zawiązywanie nasion przez chwasty, przez co zostaje zahamowane rozprzestrzenianie chwastów w obrębie trawnika.

Sposób stosowania

 

Nawóz stosować od marca do sierpnia. W zalecanym okresie trawnik nawozić co 30 dni. Stosować 30-40 g na 1 m². Nawóz równomiernie rozsypać na suchym trawniku. Po zastosowaniu nawozu trawnik obficie podlać wodą.

Opakowanie: 1 kg

Napisz opinię

AGRECOL HORTIFOSKA NAWÓZ TRAW ZACHWASZCZONYCH 1 KG

AGRECOL HORTIFOSKA NAWÓZ TRAW ZACHWASZCZONYCH 1 KG

Napisz opinię