Responsive layout
AGRECOL BIOHUMUS FORTE DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,75L Powiększ

AGRECOL BIOHUMUS FORTE DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,75L

PREAGRNBI7058 AGRECOLPREA

5902341000587

Produkt dostępny

Cena brutto: 8.9 8,90zł

+ wishlist

Biohumus Forte w postaci płynu przeznaczony jest do roślin kwitnących. Nawóz w 100% organiczno-mineralny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych z kwiatów, uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Zalecany do stosowania zarówno w fazie kwitnienia jak i w fazach poprzedzających kwitnienie.

 

Skład: azot (N) – 1%, fosfor (P2O5) – 0,5%, potas (K2O) – 1,5%

 

Nawóz ten został wzbogacony o łatwo przyswajalny potas, potrzebny roślinom do zawiązywania pąków kwiatowych i intensywniejszego kwitnienia. Systematyczne stosowanie nawozu, pobudza rośliny do kwitnienia. Biohumus Forte do roślin kwitnących wprowadza do podłoża substancje pochodzenia organicznego i mineralnego bez ryzyka przenawożenia.

 

Nawóz został wyprodukowany na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich, zawiera wspomagające nawożenie naturalne związki próchniczne a dzięki dodatkowi nawozu mineralnego wzmocniony jest efekt odżywienia roślin. Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Substancji Humusowych.

 

Stosowanie: Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 35 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić, co 1-2 tygodnie.

 

Rośliny ozdobne uprawiane w ogrodach: 35 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku kwietnia do końca sierpnia.

 

Opakowanie: 750 ml

Napisz opinię

AGRECOL BIOHUMUS FORTE DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,75L

AGRECOL BIOHUMUS FORTE DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,75L

Napisz opinię