Responsive layout
AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN ZIELONYH 1,2 L Powiększ

AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN ZIELONYH 1,2 L

PREAGRNBI1056 AGRECOLPREA

5902341000563

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 8.9 8,90zł


Biohumus nawóz do roślin zielonych posiada optymalny skład, odpowiadający potrzebom roślin o ozdobnych liściach. Zawiera łatwo przyswajalną formę azotu, która wpływa na intensywnie zielone wybarwienie liści. Jest produktem hodowli dżdżownic, zawierającym naturalną aktywną próchnicę. Biohumus został zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym, produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Substancji Humusowych.

 

Skład: azot (N) – 0,25%, fosfor (P2O5) – 0,1%, potas (K2O) – 0,15%

 

Biohumus nawóz do roślin zielonych to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do zasilania wszelkich gatunków roślin zielonych i ozdobnych z liści. Biohumus do roślin zielonych jest wzbogacony o odpowiednio dobrane formy łatwo przyswajalnego azotu niezbędnego do prawidłowego rozwoju zielonych części roślin. Systematyczne stosowanie nawozu gwarantuje wysoką zdrowotność i bujny wzrost roślin. Biohumus do roślin zielonych można stosować także w uprawach roślin kwitnących, znajdujących się poza okresem kwitnienia.

 

Sposób stosowania: Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

 

Rośliny ozdobne uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia.

Opakowanie: 1,2 l

Napisz opinię

AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN ZIELONYH 1,2 L

AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN ZIELONYH 1,2 L

Napisz opinię