Responsive layout
AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1,2 L Powiększ

AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1,2 L

PREAGRNBI1059 AGRECOLPREA

5902341000594

AGRECOL

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 8.9 8,90zł


Biohumus nawóz do roślin kwitnących posiada optymalny skład, odpowiadający potrzebom roślin kwitnących. Nawóz pobudza do wytwarzania dużej liczby okazałych kwiatów. Biohumus jest produktem z hodowli dżdżownic, zawierającym naturalną aktywną próchnicę. Nawóz jest zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym, produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Substancji Humusowych.

 

Składniki: azot (N) – 0,15%, fosfor (P2O5) – 0,1%, potas (K2O) – 0,25%

 

Biohumus nawóz do roślin kwitnących to płynny nawóz organiczny. Nawóz wzbogacono o odpowiednio dobrane formy łatwo przyswajalnego potasu, potrzebnego roślinom w fazie intensywnego kwitnienia. Przeznaczony do wszelkich upraw roślin, znajdujących się w fazie kwitnienia oraz w fazie poprzedzającej kwitnienie. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia zawiązywanie dużej liczby okazałych pąków kwiatowych. Biohumus do roślin kwitnących zawiera również inne makroskładniki (fosfor i azot), potrzebne roślinom do prawidłowego rozwoju i bujnego wzrostu.

 

Sposób stosowania: Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

 

Rośliny ozdobne uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia.

Opakowanie: 1,2 l

Napisz opinię

AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1,2 L

AGRECOL BIOHUMUS NAWÓZ DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1,2 L

Napisz opinię