Responsive layout
AGRECOL NAWÓZ DO SURFINII 0,75 L Powiększ

AGRECOL NAWÓZ DO SURFINII 0,75 L

PREAGRN75S316 AGRECOLPREA

5902341003168

AGRECOL

Produkt dostępny

Cena brutto: 8.9 8,90zł

+ wishlist

Nawóz do surfinii jest przeznaczony do nawożenia kwiatów surfinii. Nawóz doskonale sprawdza się w odżywianiu surfinii w kompozycjach z innymi roślinami, przeznaczony do stosowania na balkonach, tarasach i w ogrodach. Dzięki połączeniu składników mineralnych i organicznych nawożenie jest bardziej efektywne, nawóz zawiera biologicznie czynne substancje humusowe, wspomagające nawożenie. Produkt ma szybkie działanie dzięki zawartości składników mineralnych, jest skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska.

Zawartość: azot (N) – 2%, fosfor (P2O5) – 3%, potas (K2O) – 4% oraz wspomagające nawożenie ekstrakty związków próchnicznych.

Nawóz do surfinii to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do nawożenia surfinii, kaskadii oraz wszelkich innych odmian petunii. Doskonale sprawdza się w nawożeniu surfinii rosnących pojedynczo oraz w kompozycjach z innymi roślinami.

Surfinie wymagają żyznego i próchnicznego podłoża. Systematycznie stosowany nawóz do surfinii regeneruje glebę wzbogacając ją w aktywną próchnicę. Dzięki zawartości potasu zwisające pędy surfinii są silne, przez co mniej narażone na złamanie przez wiatr. Dodatkowo potas pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał tej jednorocznej rośliny, pobudzając ją do ciągłego kwitnienia. Wytwarzanie mocnego systemu korzeniowego, który utrzymuje w niewielkiej doniczce ciężką zwisającą surfinię, jest stymulowane przez fosfor. Azot wspomaga roślinę w tworzeniu kolejnych rozgałęzień i nowych pędów, co sprawia że roślina staje się gęsta. Ciągłe podlewanie roślin powoduje wypłukiwanie cennych minerałów z podłoża, dlatego tak ważne jest systematyczne stosowanie nawozu do surfinii.

Sposób stosowania: Nakrętka służy jako miarka do dozowania nawozu. Rozcieńczamy z wodą 35 ml (1 nakrętka) nawozu w 1 litrze wody. Nawóz stosujemy 1- 2 razy w tygodniu w całym sezonie wegetacyjnym.

Opakowanie: 750 ml

Napisz opinię

AGRECOL NAWÓZ DO SURFINII 0,75 L

AGRECOL NAWÓZ DO SURFINII 0,75 L

Napisz opinię