Responsive layout
AGRECOL GERANIUM STRONG DO ROŚLIN BALKONOWYCH 32x30 ML Powiększ

AGRECOL GERANIUM STRONG DO ROŚLIN BALKONOWYCH 30 ML

PREAGRN431431 AGRECOLPREA

5902341004318

AGRECOL

Produkt dostępny

Cena brutto: 2.8 2,80zł

+ wishlist

Geranium Strong – odżywka do roślin balkonowych to odżywka przeznaczona do roślin balkonowych polecana szczególnie do kwiatów uprawianych w kompozycjach. Odżywka zapewnia odżywienie przez 4 tygodnie, jest dostępna w wygodnych w użyciu aplikatorach.

 

Geranium Strong – odżywka do roślin balkonowych to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków i odmian roślin balkonowych. Odżywka z powodzeniem może być stosowana w uprawie wszelkich innych roślin kwitnących. Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewnia obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów i części zielonych roślin. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia aplikatory ułatwiają stosowanie. Odżywka do roślin balkonowych Geranium Strong została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać je przez cały rok.

Sposób stosowania:  Preparat stosować co 1 miesiąc, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę. Proste stosowanie w trzech krokach: Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia. Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni. Skuteczność odżywki nie jest zależna od czasu samoczynnego opróżnienia aplikatora.

 

30 ml

Napisz opinię

AGRECOL GERANIUM STRONG DO ROŚLIN BALKONOWYCH 30 ML

AGRECOL GERANIUM STRONG DO ROŚLIN BALKONOWYCH 30 ML

Napisz opinię